Wyglądało to na 4-3-3 z Obroną wiadomo, Roberto na ŚPD, Arthurem na pozycji Xaviego, Gomesem/Puigiem na pozycji Iniesty. W ataku Denis/Perez na lewej, Rafa na prawej i Munir na ataku
Wcale nie jest za wcześnie na awans Mirandy do 1. drużyny. Za wcześnie to jest dla Puiga, który odstaje fizycznie , ale Miranda mógłby być spokojnie zmiennikiem Alby
Czyli ma skracać wakacje , bo Barca kogoś kupiła? Zasługuje na wypoczynek fizyczny i mentalny. Potem jest narzekanie , że zawodnicy w kwietniu oddychają rękawami
0
No, ale akurat mu by się przydało
15
A ty co tak agresywnie?
69
Oby został w klubie. Zjada Gomesa i Denisa na śniadanie
3
No bo to są fejki... po co ktoś miałby sobie zakładać na obu stronach konta z takim samym nickiem. Raczej chyba próbowaliby się kryć
9
Przecież to fake konta. Wielu użytkowników na notatniku ma nazwy kont z naszej strony
48
Czy ja wiem czy taki słaby sezon? Przed kontuzją wyciągał kosmiczne liczby
5
Mniej więcej pozycja Xaviego ;)
3
Najpierw na lewej. Potem po wejściu Ballou przeszedł na prawą
21
Wyglądało to na 4-3-3 z Obroną wiadomo, Roberto na ŚPD, Arthurem na pozycji Xaviego, Gomesem/Puigiem na pozycji Iniesty. W ataku Denis/Perez na lewej, Rafa na prawej i Munir na ataku
25
Tylko pamiętaj, że w tamtym roku w sparingach, grał Messi, Suarez i co najważniejsze Neymar
0
Działo się coś ciekawego od 65. minuty? Warto obejrzeć?
0
Mina... Juz wolę Vermę, Cuencę albo nawet Marlona
5
Jak dla mnie nie. Największy talent La Masii, ale jeszcze za słaby fizycznie
0
Mi się szczerze bardziej myli Malcom i Marlon , niż Malcom i Malcolm
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A co w tym dziwnego? U nas w Polsce można normalnie kiełbasę kupić , w innych krajach jakieś popcorny, to tam hamburgery
10
Wcale nie jest za wcześnie na awans Mirandy do 1. drużyny. Za wcześnie to jest dla Puiga, który odstaje fizycznie , ale Miranda mógłby być spokojnie zmiennikiem Alby
0
A może nie chciał wpuszczać nierozgrzanego zawodnika?
0
Arthur ty kocie!
0
Jak można pomylić Puiga z Munirem? Przecież oni nawet podobni nie są
0
Ale Denis partoli...
0
Kto? Malcom z 26 ;)
3
Komentator myli Munira z Puigem XD
0
Denis wszystkie piłki albo za lekko albo za mocno...
0
Naprawdę ktoś myślał , że Malcom zacznie od początku po jakichś 3 dniach z drużyną?
0
Akurat wstałem z godzinę wcześniej :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Budzik nastawiony na 5.00 i juz jestem! :D
0
Czyli ma skracać wakacje , bo Barca kogoś kupiła? Zasługuje na wypoczynek fizyczny i mentalny. Potem jest narzekanie , że zawodnicy w kwietniu oddychają rękawami
21
Obstawiasz mecze towarzyskie i Ekstraklasę? Gratuluję odwagi