0

No, ale akurat mu by się przydało

15

A ty co tak agresywnie?

69

Oby został w klubie. Zjada Gomesa i Denisa na śniadanie

3

No bo to są fejki... po co ktoś miałby sobie zakładać na obu stronach konta z takim samym nickiem. Raczej chyba próbowaliby się kryć

9

Przecież to fake konta. Wielu użytkowników na notatniku ma nazwy kont z naszej strony

48

Czy ja wiem czy taki słaby sezon? Przed kontuzją wyciągał kosmiczne liczby

5

Mniej więcej pozycja Xaviego ;)

3

Najpierw na lewej. Potem po wejściu Ballou przeszedł na prawą

21

Wyglądało to na 4-3-3 z Obroną wiadomo, Roberto na ŚPD, Arthurem na pozycji Xaviego, Gomesem/Puigiem na pozycji Iniesty. W ataku Denis/Perez na lewej, Rafa na prawej i Munir na ataku

25

Tylko pamiętaj, że w tamtym roku w sparingach, grał Messi, Suarez i co najważniejsze Neymar

0

Działo się coś ciekawego od 65. minuty? Warto obejrzeć?

0

Mina... Juz wolę Vermę, Cuencę albo nawet Marlona

5

Jak dla mnie nie. Największy talent La Masii, ale jeszcze za słaby fizycznie

0

Mi się szczerze bardziej myli Malcom i Marlon , niż Malcom i Malcolm

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A co w tym dziwnego? U nas w Polsce można normalnie kiełbasę kupić , w innych krajach jakieś popcorny, to tam hamburgery

10

Wcale nie jest za wcześnie na awans Mirandy do 1. drużyny. Za wcześnie to jest dla Puiga, który odstaje fizycznie , ale Miranda mógłby być spokojnie zmiennikiem Alby

0

A może nie chciał wpuszczać nierozgrzanego zawodnika?

0

Arthur ty kocie!

0

Jak można pomylić Puiga z Munirem? Przecież oni nawet podobni nie są

0

Ale Denis partoli...

0

Kto? Malcom z 26 ;)

3

Komentator myli Munira z Puigem XD

0

Denis wszystkie piłki albo za lekko albo za mocno...

0

Naprawdę ktoś myślał , że Malcom zacznie od początku po jakichś 3 dniach z drużyną?

0

Akurat wstałem z godzinę wcześniej :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Budzik nastawiony na 5.00 i juz jestem! :D

0

Czyli ma skracać wakacje , bo Barca kogoś kupiła? Zasługuje na wypoczynek fizyczny i mentalny. Potem jest narzekanie , że zawodnicy w kwietniu oddychają rękawami

21

Obstawiasz mecze towarzyskie i Ekstraklasę? Gratuluję odwagi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?