0

Tez od początku ich przygody w Barcelonie wolałem Portugalczyka

49

Nie polecam być nagle zaatakowanym przez szerszenia w ciemnym pokoju

4

A ja się spodziewałem, patrząc na to , że mówiono o tym od kilku tygodni ;)

6

"Ale ja naprawdę nie wiem dlaczego jest czarne. Może miałeś czarnych dziadków? " :D

2

To jest właśnie "Leniuchowo"

1

No i Arthur raczej na pewno też ;)

1

Kiedyś nosiłem , wada mi się wyrównała, ale jakbym poszedł teraz to pewnie znowu musiałbym nosić :D
Nie martw się. Jak dla mnie większość ludzi wygląda lepiej w okularach

0

Ale czy ja mówię , że wybierze reprezentację Polski czy Hiszpanii. Po prostu pisanie , że nic go nie łączy z Polską jest idiotyczne i błędne

12

Z Polską go głównie łączy to , że jest Polakiem

0

Jak dla mnie to te 8 druzyn: Barca, Real, Atletico, Juve, PSG, Manchester City, Liverpool, Bayern

0

Czuję, że 8 przejmie Arthur lub ten inny nowy pomocnik

14

A czy Roberto przypadkiem nie mówił, że chciałby napisać historie z 20?

1


Miranda vs Tottenham

0

A potem narzekanie , że nie wprowadzamy zawodników ze szkółki. Było mówione , że miejsce Digne zajmie najprawdopodobniej Cucu i tak będzie

0

No jak grają na zachodnim wybrzeżu to chyba nie będą grać o 23, tylko właśnie o 4 czy 5 , żeby mecz był w prime-time

3


Marek Andrzej dołączył do drużyny ;)

0

Jak dla mnie nie aż tak jak Trup i Contratiempo, ale nadal bardzo dobry

2

La cara oculta

1

A najlepsze są teksty typu : "Malcom jakoś mógł pojechać do USA na tournee". Przepraszam bardzo, a co miał zrobić? Przecież on już miał swoje wakacje, wiec albo jedzie do USA , albo trenuje z drużyną B. No ale niektórym ludziom nie wytłumaczysz

0

W Bordeux głównie grał na prawej, ale za to w Corinthians bardzo często grał na lewej stronie

0

Jednak napastnik żyje z zagrań kolegów. Bez dobrej kasty napastnik nic nie zdziała

0

Ale to nie jest żaden żart. Jeśli nie jest gotowy fizycznie to nie powinien wracać do treningów.

0

No to może Dembele nie chce skończyć z amputowanymi nogami , tylko spokojnie odpocząć po sezonie

16

Mourinho na konferencji: "Graliśmy na stadionie od baseballa". Podczas gdy grali na stadionie od futbolu :D

0

Obaj grali krótko. Gomes nic wielkiego nie pokazał, ani nic też nie zepsuł. Za to Denis spartolił z 4 dobre okazje

3

No, ale raczej ma numery zawodników przed sobą. To powinno mu wystarczyć

0

Dokładnie. Lepiej, żeby chłopak sobie odpoczął, a nie broń Boże wrócił zbyt wcześnie i doznał kolejnej kontuzji

20

Alena jest już członkiem pierwszej drużyny

0

Znam, ale nie rozumiem po co od razu z takimi tekstami wyjeżdżać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?