Kiedyś nosiłem , wada mi się wyrównała, ale jakbym poszedł teraz to pewnie znowu musiałbym nosić :D
Nie martw się. Jak dla mnie większość ludzi wygląda lepiej w okularach
A najlepsze są teksty typu : "Malcom jakoś mógł pojechać do USA na tournee". Przepraszam bardzo, a co miał zrobić? Przecież on już miał swoje wakacje, wiec albo jedzie do USA , albo trenuje z drużyną B. No ale niektórym ludziom nie wytłumaczysz
0
Tez od początku ich przygody w Barcelonie wolałem Portugalczyka
49
Nie polecam być nagle zaatakowanym przez szerszenia w ciemnym pokoju
4
A ja się spodziewałem, patrząc na to , że mówiono o tym od kilku tygodni ;)
6
"Ale ja naprawdę nie wiem dlaczego jest czarne. Może miałeś czarnych dziadków? " :D
2
To jest właśnie "Leniuchowo"
1
No i Arthur raczej na pewno też ;)
1
Kiedyś nosiłem , wada mi się wyrównała, ale jakbym poszedł teraz to pewnie znowu musiałbym nosić :D
Nie martw się. Jak dla mnie większość ludzi wygląda lepiej w okularach
0
Ale czy ja mówię , że wybierze reprezentację Polski czy Hiszpanii. Po prostu pisanie , że nic go nie łączy z Polską jest idiotyczne i błędne
12
Z Polską go głównie łączy to , że jest Polakiem
0
Jak dla mnie to te 8 druzyn: Barca, Real, Atletico, Juve, PSG, Manchester City, Liverpool, Bayern
0
Czuję, że 8 przejmie Arthur lub ten inny nowy pomocnik
14
A czy Roberto przypadkiem nie mówił, że chciałby napisać historie z 20?
1
Miranda vs Tottenham
0
A potem narzekanie , że nie wprowadzamy zawodników ze szkółki. Było mówione , że miejsce Digne zajmie najprawdopodobniej Cucu i tak będzie
0
No jak grają na zachodnim wybrzeżu to chyba nie będą grać o 23, tylko właśnie o 4 czy 5 , żeby mecz był w prime-time
3
Marek Andrzej dołączył do drużyny ;)
0
Jak dla mnie nie aż tak jak Trup i Contratiempo, ale nadal bardzo dobry
2
La cara oculta
1
A najlepsze są teksty typu : "Malcom jakoś mógł pojechać do USA na tournee". Przepraszam bardzo, a co miał zrobić? Przecież on już miał swoje wakacje, wiec albo jedzie do USA , albo trenuje z drużyną B. No ale niektórym ludziom nie wytłumaczysz
0
W Bordeux głównie grał na prawej, ale za to w Corinthians bardzo często grał na lewej stronie
0
Jednak napastnik żyje z zagrań kolegów. Bez dobrej kasty napastnik nic nie zdziała
0
Ale to nie jest żaden żart. Jeśli nie jest gotowy fizycznie to nie powinien wracać do treningów.
0
No to może Dembele nie chce skończyć z amputowanymi nogami , tylko spokojnie odpocząć po sezonie
0
https://www.fcbarca.com/84477-denis-suarez-i-andre-gomes-z-kontuzjami-miesnia-dwuglowego-uda-aktualizacja.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
16
Mourinho na konferencji: "Graliśmy na stadionie od baseballa". Podczas gdy grali na stadionie od futbolu :D
0
Obaj grali krótko. Gomes nic wielkiego nie pokazał, ani nic też nie zepsuł. Za to Denis spartolił z 4 dobre okazje
3
No, ale raczej ma numery zawodników przed sobą. To powinno mu wystarczyć
0
Dokładnie. Lepiej, żeby chłopak sobie odpoczął, a nie broń Boże wrócił zbyt wcześnie i doznał kolejnej kontuzji
20
Alena jest już członkiem pierwszej drużyny
0
Znam, ale nie rozumiem po co od razu z takimi tekstami wyjeżdżać