7

Jest 100 mln z Griezmanna, a poza tym z sprzedaży Barca już prawie zarobiła tyle co wydała za 4 nowych piłkarzy

1

Byli zainteresowani Miną, więc nie byłoby to wcale takie niemożliwe

0

Jak Mina i Gomes to dałbym max 70 mln. Mina podobno miał ofertę od MU za prawie 40, a Gomesem podobno się West Ham za 20 mln interesował

2

Bardzo podoba mi się pomysł, o którym pisał wcześniej Hen0x.
- Pogba do Barcy
- SMS do MU
- Rafinha do Lazio

Wtedy pozostanie pozbycie się Marlona, Miny, Gomesa, Denisa i Paco/Munira (można by jeszcze jednego z wymienionych do transakcji z MU dołączyć) i mamy 22-osobową kadrę na przyszły sezon. Oczywiście jeśli Pogba nie przyjdzie, to będę nadal bardzo zadowolony, choć Francuza z wielką chęcią na Camp Nou bym ujrzał :)

1

Pięknie wyglądają te składy z 4-3-3, tylko z Messim i Suarezem razem w drużynie są one raczej niemożliwe. Prędzej nasi graliby 4-2-3-1

0

Myślę, że już wszystko jest załatwione

142

Dziennikarz: Czy jesteś antymadritistą?
Vidal: Jestem przeciwko każdej drużynie grającej przeciwko Barcie

2

Eleven ma prawa do 50% La Ligi i 0% LM

1



No i na koniec konferencja prasowa Coutinho. Wszyscy dziennikarze zwracają się "Kołcziń/Kołczinio" ;)

20

Barcelona nie może ujawnić kosztu transferu Arturo Vidala, bo nie życzył sobie tego Bayern Monachium [Jordi Mestre]
Czyli pewnie jednak 18+3 mln ;)

0

A czy on przypadkiem nie odpowiadał po prostu na komentarz?

0

No, bo może nie zdążyli jej usunąć?

0

Konferencja zawsze jest na koniec

0

Nie kończyłem, ale myślę, że Ronaldinho dobrze wie jak się wymawia brazylijskie imiona. A co do kolegów, to chyba i tak już jest przyzwyczajony, że mówią do niego "Kutinho". Brniesz cały czas, mimo że jesteś w błędzie

0

Nie śledziłeś, bo jeszcze nie było ;)

0

Ronaldinho mówi "Kołczin" ;)
https://x.com/neurophate_/status/1026379098359250944
A w dodatku, co za różnica jak mówią o nim koledzy z drużyny? Kończyli filologię portugalską?

0

"What does Mes Que un Club mean?"

2

O Bytom1920 narzekający na Vidala, czemu mnie to nie dziwi? :D

0

Część trybuny wyznaczonej dla kibiców jest zapełniona

18

Jak patrzę na te piłki to mam wrażenie, że zaraz zaczną gadać XD

1

Ech... Znowu ten dziadowski napis

19

Vidal dziku, a głos jak Iniesta :D

1

Jak grałem w sparingach przeciwko Sygnałowi to też podobno mnie skauci Barcy obserwowali

3

Coś jak u nas Denis. Zaraz 25 lat, a tu nadal młody talent

13

1

Sentymenty często widzę wkradają się porównując piłkarzy. Z całą sympatia do Erica, Alba jest piłkarsko od niego lepszy

0

Myślę, że się spotkają. Vidal będzie bardzo często z ławki wchodził, a nawet w 1. składzie wychodził na takie mecze

4

Taki zawodnik jest potrzebny. Od Toure i Keity do Paulinho. Oby mu się wiodło!

5


Najlepszym źródłem jest sam Puig ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?