Bardzo podoba mi się pomysł, o którym pisał wcześniej Hen0x. - Pogba do Barcy - SMS do MU - Rafinha do Lazio
Wtedy pozostanie pozbycie się Marlona, Miny, Gomesa, Denisa i Paco/Munira (można by jeszcze jednego z wymienionych do transakcji z MU dołączyć) i mamy 22-osobową kadrę na przyszły sezon. Oczywiście jeśli Pogba nie przyjdzie, to będę nadal bardzo zadowolony, choć Francuza z wielką chęcią na Camp Nou bym ujrzał :)
Nie kończyłem, ale myślę, że Ronaldinho dobrze wie jak się wymawia brazylijskie imiona. A co do kolegów, to chyba i tak już jest przyzwyczajony, że mówią do niego "Kutinho". Brniesz cały czas, mimo że jesteś w błędzie
7
Jest 100 mln z Griezmanna, a poza tym z sprzedaży Barca już prawie zarobiła tyle co wydała za 4 nowych piłkarzy
1
Byli zainteresowani Miną, więc nie byłoby to wcale takie niemożliwe
0
Jak Mina i Gomes to dałbym max 70 mln. Mina podobno miał ofertę od MU za prawie 40, a Gomesem podobno się West Ham za 20 mln interesował
2
Bardzo podoba mi się pomysł, o którym pisał wcześniej Hen0x.
- Pogba do Barcy
- SMS do MU
- Rafinha do Lazio
Wtedy pozostanie pozbycie się Marlona, Miny, Gomesa, Denisa i Paco/Munira (można by jeszcze jednego z wymienionych do transakcji z MU dołączyć) i mamy 22-osobową kadrę na przyszły sezon. Oczywiście jeśli Pogba nie przyjdzie, to będę nadal bardzo zadowolony, choć Francuza z wielką chęcią na Camp Nou bym ujrzał :)
1
Pięknie wyglądają te składy z 4-3-3, tylko z Messim i Suarezem razem w drużynie są one raczej niemożliwe. Prędzej nasi graliby 4-2-3-1
0
Myślę, że już wszystko jest załatwione
142
Dziennikarz: Czy jesteś antymadritistą?
Vidal: Jestem przeciwko każdej drużynie grającej przeciwko Barcie
2
Eleven ma prawa do 50% La Ligi i 0% LM
1
No i na koniec konferencja prasowa Coutinho. Wszyscy dziennikarze zwracają się "Kołcziń/Kołczinio" ;)
20
Barcelona nie może ujawnić kosztu transferu Arturo Vidala, bo nie życzył sobie tego Bayern Monachium [Jordi Mestre]
Czyli pewnie jednak 18+3 mln ;)
0
A czy on przypadkiem nie odpowiadał po prostu na komentarz?
0
No, bo może nie zdążyli jej usunąć?
0
Konferencja zawsze jest na koniec
0
Nie kończyłem, ale myślę, że Ronaldinho dobrze wie jak się wymawia brazylijskie imiona. A co do kolegów, to chyba i tak już jest przyzwyczajony, że mówią do niego "Kutinho". Brniesz cały czas, mimo że jesteś w błędzie
0
Nie śledziłeś, bo jeszcze nie było ;)
0
Ronaldinho mówi "Kołczin" ;)
https://x.com/neurophate_/status/1026379098359250944
A w dodatku, co za różnica jak mówią o nim koledzy z drużyny? Kończyli filologię portugalską?
0
"What does Mes Que un Club mean?"
2
O Bytom1920 narzekający na Vidala, czemu mnie to nie dziwi? :D
0
Część trybuny wyznaczonej dla kibiców jest zapełniona
18
Jak patrzę na te piłki to mam wrażenie, że zaraz zaczną gadać XD
1
Ech... Znowu ten dziadowski napis
19
Vidal dziku, a głos jak Iniesta :D
1
Jak grałem w sparingach przeciwko Sygnałowi to też podobno mnie skauci Barcy obserwowali
3
Coś jak u nas Denis. Zaraz 25 lat, a tu nadal młody talent
13
Wrócili! :)
https://x.com/neurophate_/status/1026379098359250944
1
Sentymenty często widzę wkradają się porównując piłkarzy. Z całą sympatia do Erica, Alba jest piłkarsko od niego lepszy
0
Myślę, że się spotkają. Vidal będzie bardzo często z ławki wchodził, a nawet w 1. składzie wychodził na takie mecze
4
Taki zawodnik jest potrzebny. Od Toure i Keity do Paulinho. Oby mu się wiodło!
21
http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/04/19/14925833956890.jpg
5
Najlepszym źródłem jest sam Puig ;)