1

Polecam, powtórki bez spoilerów ;)
https://www.fullmatchesandshows.com/

12

Właśnie oglądam powtórkę. Co za debilny układ strojów. To już nie lepiej , żeby nasi założyli wyjazdówki?

4

Oczywiście, że podszywka. Wiele kont na fioletowej ma te same nicki co tutaj, aby narobić nam gorszej renomy

12

Dobra chłopie już przestań. Wiemy, że nie podoba ci się ten transfer, nie musisz cały czas o tym pisać...

0

Ja raczej sobie meczyk odpuszczam, wstaję o 6, wychodzę, potem wracam ok. 8 i powtóreczka bez spoilerów ;)

0

No, ale skoro uważają, że jest w jego miejsce lepszy wychowanek to mają go na siłę do 1. drużyny wpychać?

0

Oj nie wiem. Kilka razy był objeżdżany na szybkość z Romą. Prędzej Umtiti lub Roberto by tam zagrali

3

2 zmienników? Oczywiście, niech 19/20 latkowie zagrają z 8 meczów w sezonie. Na pewno wtedy się rozwiną

21

Chłopie, od wczoraj praktycznie każdy twój komentarz to narzekanie na ten transfer. Idź się przewietrz

3

Już? Chyba jeszcze

11

No, ale jakby nie patrzeć plan dobry :D

0

O ile się nie mylę to z Bainesem

1

No oczywiście, przecież do meczu jeszcze 8 dni

15

"Rafinha, który nie mógł wystąpić w meczu z Romą z powodu urazu". Przepraszam, a kto strzelił 1. bramkę w tamtym meczu?

9

Dla wszystkich, którzy piszą, że Rafa jest tu tak uwielbiany tylko przez ostatnie 2 spotkania polecam zobaczyć co robił w sezonie 16/17 ;)

W 14 meczach ligowych - 6 bramek i 2 asysty

6

Pozbycie się Denisa to nie głupota , a obowiązek. Zresztą podobnie z Miną, ale tu też chodzi o obywatelstwo

0

Naprawdę trzeba pochwalić zarząd za to okienko. Najbardziej chyba za szybkość transferów. Nie było ciągnięcia przez całe lato plotek. Nagle pojawiała się informacja, dzień później zawodnik juz nasz :)

0

Wszystkie rybki śpią w jeziorze...

1

Na początku atakowały. Teraz juz spokój ;)

3

Polecam każdemu nocny wypad na rybki. Jest klimacik ;)

0

W tamtym roku 12 września, więc pewnie teraz podobnie

2

Mi to wygląda raczej na świeże fotki i filmy

1

Na pewno Vidal opuścił zgrupowanie Bayernu? 10 minut temu wrzucił na instagram story zdjęcia i filmy z zawodnikami Bayernu

0

nie ;)

1

Cou ma dostać paszport w najbliższym czasie, albo nawet już dostał ;)

1

Komentarz usunięty

1

Była okazja zarobić na Paulinho to tylko głupi by się nie zgodził. A Vidal to profit ok. 30 mln,a gracz na pewno nie gorszy

31

To była aronia...

0

No jak będzie zawieszony to od tego jest Arthur, Roberto, Rakitić, Alena, Rafinha

1

A no rzeczywiście, ale jednak paszportu nadal nie ma ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?