5 sierpnia 2018, 09:53
1
Polecam, powtórki bez spoilerów ;) https://www.fullmatchesandshows.com/
5 sierpnia 2018, 08:23
12
Właśnie oglądam powtórkę. Co za debilny układ strojów. To już nie lepiej , żeby nasi założyli wyjazdówki?
4 sierpnia 2018, 21:42
4
Oczywiście, że podszywka. Wiele kont na fioletowej ma te same nicki co tutaj, aby narobić nam gorszej renomy
4 sierpnia 2018, 21:35
Dobra chłopie już przestań. Wiemy, że nie podoba ci się ten transfer, nie musisz cały czas o tym pisać...
4 sierpnia 2018, 21:20
0
Ja raczej sobie meczyk odpuszczam, wstaję o 6, wychodzę, potem wracam ok. 8 i powtóreczka bez spoilerów ;)
4 sierpnia 2018, 21:16
No, ale skoro uważają, że jest w jego miejsce lepszy wychowanek to mają go na siłę do 1. drużyny wpychać?
4 sierpnia 2018, 21:11
Oj nie wiem. Kilka razy był objeżdżany na szybkość z Romą. Prędzej Umtiti lub Roberto by tam zagrali
3
2 zmienników? Oczywiście, niech 19/20 latkowie zagrają z 8 meczów w sezonie. Na pewno wtedy się rozwiną
4 sierpnia 2018, 21:09
21
Chłopie, od wczoraj praktycznie każdy twój komentarz to narzekanie na ten transfer. Idź się przewietrz
4 sierpnia 2018, 17:05
Już? Chyba jeszcze
4 sierpnia 2018, 16:18
11
No, ale jakby nie patrzeć plan dobry :D
4 sierpnia 2018, 16:17
O ile się nie mylę to z Bainesem
4 sierpnia 2018, 16:02
No oczywiście, przecież do meczu jeszcze 8 dni
4 sierpnia 2018, 15:35
15
"Rafinha, który nie mógł wystąpić w meczu z Romą z powodu urazu". Przepraszam, a kto strzelił 1. bramkę w tamtym meczu?
4 sierpnia 2018, 07:22
9
Dla wszystkich, którzy piszą, że Rafa jest tu tak uwielbiany tylko przez ostatnie 2 spotkania polecam zobaczyć co robił w sezonie 16/17 ;)W 14 meczach ligowych - 6 bramek i 2 asysty
4 sierpnia 2018, 05:32
6
Pozbycie się Denisa to nie głupota , a obowiązek. Zresztą podobnie z Miną, ale tu też chodzi o obywatelstwo
4 sierpnia 2018, 05:30
Naprawdę trzeba pochwalić zarząd za to okienko. Najbardziej chyba za szybkość transferów. Nie było ciągnięcia przez całe lato plotek. Nagle pojawiała się informacja, dzień później zawodnik juz nasz :)
4 sierpnia 2018, 02:27
Wszystkie rybki śpią w jeziorze...
3 sierpnia 2018, 22:47
Na początku atakowały. Teraz juz spokój ;)
3 sierpnia 2018, 22:27
Polecam każdemu nocny wypad na rybki. Jest klimacik ;)
3 sierpnia 2018, 16:07
W tamtym roku 12 września, więc pewnie teraz podobnie
3 sierpnia 2018, 14:36
2
Mi to wygląda raczej na świeże fotki i filmy
3 sierpnia 2018, 14:33
Na pewno Vidal opuścił zgrupowanie Bayernu? 10 minut temu wrzucił na instagram story zdjęcia i filmy z zawodnikami Bayernu
3 sierpnia 2018, 13:15
nie ;)
Cou ma dostać paszport w najbliższym czasie, albo nawet już dostał ;)
3 sierpnia 2018, 12:51
Komentarz usunięty
3 sierpnia 2018, 12:28
Była okazja zarobić na Paulinho to tylko głupi by się nie zgodził. A Vidal to profit ok. 30 mln,a gracz na pewno nie gorszy
3 sierpnia 2018, 12:21
31
To była aronia...
3 sierpnia 2018, 12:12
No jak będzie zawieszony to od tego jest Arthur, Roberto, Rakitić, Alena, Rafinha
3 sierpnia 2018, 12:05
A no rzeczywiście, ale jednak paszportu nadal nie ma ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Polecam, powtórki bez spoilerów ;)
https://www.fullmatchesandshows.com/
12
Właśnie oglądam powtórkę. Co za debilny układ strojów. To już nie lepiej , żeby nasi założyli wyjazdówki?
4
Oczywiście, że podszywka. Wiele kont na fioletowej ma te same nicki co tutaj, aby narobić nam gorszej renomy
12
Dobra chłopie już przestań. Wiemy, że nie podoba ci się ten transfer, nie musisz cały czas o tym pisać...
0
Ja raczej sobie meczyk odpuszczam, wstaję o 6, wychodzę, potem wracam ok. 8 i powtóreczka bez spoilerów ;)
0
No, ale skoro uważają, że jest w jego miejsce lepszy wychowanek to mają go na siłę do 1. drużyny wpychać?
0
Oj nie wiem. Kilka razy był objeżdżany na szybkość z Romą. Prędzej Umtiti lub Roberto by tam zagrali
3
2 zmienników? Oczywiście, niech 19/20 latkowie zagrają z 8 meczów w sezonie. Na pewno wtedy się rozwiną
21
Chłopie, od wczoraj praktycznie każdy twój komentarz to narzekanie na ten transfer. Idź się przewietrz
3
Już? Chyba jeszcze
11
No, ale jakby nie patrzeć plan dobry :D
0
O ile się nie mylę to z Bainesem
1
No oczywiście, przecież do meczu jeszcze 8 dni
15
"Rafinha, który nie mógł wystąpić w meczu z Romą z powodu urazu". Przepraszam, a kto strzelił 1. bramkę w tamtym meczu?
9
Dla wszystkich, którzy piszą, że Rafa jest tu tak uwielbiany tylko przez ostatnie 2 spotkania polecam zobaczyć co robił w sezonie 16/17 ;)
W 14 meczach ligowych - 6 bramek i 2 asysty
6
Pozbycie się Denisa to nie głupota , a obowiązek. Zresztą podobnie z Miną, ale tu też chodzi o obywatelstwo
0
Naprawdę trzeba pochwalić zarząd za to okienko. Najbardziej chyba za szybkość transferów. Nie było ciągnięcia przez całe lato plotek. Nagle pojawiała się informacja, dzień później zawodnik juz nasz :)
0
Wszystkie rybki śpią w jeziorze...
1
Na początku atakowały. Teraz juz spokój ;)
3
Polecam każdemu nocny wypad na rybki. Jest klimacik ;)
0
W tamtym roku 12 września, więc pewnie teraz podobnie
2
Mi to wygląda raczej na świeże fotki i filmy
1
Na pewno Vidal opuścił zgrupowanie Bayernu? 10 minut temu wrzucił na instagram story zdjęcia i filmy z zawodnikami Bayernu
0
nie ;)
1
Cou ma dostać paszport w najbliższym czasie, albo nawet już dostał ;)
1
Komentarz usunięty
1
Była okazja zarobić na Paulinho to tylko głupi by się nie zgodził. A Vidal to profit ok. 30 mln,a gracz na pewno nie gorszy
31
To była aronia...
0
No jak będzie zawieszony to od tego jest Arthur, Roberto, Rakitić, Alena, Rafinha
1
A no rzeczywiście, ale jednak paszportu nadal nie ma ;)