8 sierpnia 2018, 19:20
0
Bacznie trzeba obserwować parę stoperów, Collado, Ballou i Abela ;)
8 sierpnia 2018, 17:36
To ja już wolę konserwatora chyba :D
8 sierpnia 2018, 17:18
8 sierpnia 2018, 16:06
30
On właśnie prędzej się wybije w lidze drewien, niż w Hiszpanii
8 sierpnia 2018, 16:04
Na zdjęciu z Vidalem i Messim wygląda o wiele lepiej
8 sierpnia 2018, 15:53
16
Dembele: "Top 3 w historii piłki nożnej? Messi, Zidane i Ronaldinho."
8 sierpnia 2018, 15:23
No według Ciebie chyba się nie zna, bo wystawił go w 1. meczu w pierwszym składzie
8 sierpnia 2018, 15:11
21
Nic nie gra? Udział przy golu co 93 minuty to nic?
8 sierpnia 2018, 14:47
1
Takim podobno właśnie ustawieniem graliśmy ;)
8 sierpnia 2018, 14:37
Kto to z piętki zagrał? Munir?
8
10*6 to 600?
8 sierpnia 2018, 14:31
Ale przecież zawodników z Anglii można kupować do końca sierpnia
8 sierpnia 2018, 14:30
2
A co im za różnica czy do północy, czy np. jutro?
8 sierpnia 2018, 14:02
Nie widzę z tymi zawodnikami gry 4-3-3. Chyba, że z Suarezem na ławce
Akurat Suarez niechętnie współpracuje z każdym kto nie nazywa się Messi, mi się wydaje :D
8 sierpnia 2018, 12:41
4
Co jest jak najbardziej zrozumiałe
8 sierpnia 2018, 12:27
18
Dzisiaj piłkarze uczestniczą w sesji zdjęciowej na przyszły sezon [FCB]
8 sierpnia 2018, 12:05
Za dużo
8 sierpnia 2018, 11:11
Dokładnie. Też zawsze pomimo prestiżu LM, ceniłem bardziej Ligę ;)
8 sierpnia 2018, 11:01
Oczywiście Puig i Miranda trenują dziś z pierwszym zespołem [FCB]
8 sierpnia 2018, 10:41
Wszyscy chcą dziś Pogbę? Wystarczy zjechać 2 komentarze niżej
8 sierpnia 2018, 09:26
Sprzedać Denisa, Gomesa i może Rafę. Zostaje 6/7 pomocników klasowych. Vidal, Busi i Rakitić mają ponad 30 lat. Za rok/dwa mogą ich chłopaki z La Masii zastąpić
8 sierpnia 2018, 09:11
Ciężko o 4-3-3 z Messim i Suarezem w składzie. Prędzej będzie 4-2-3-1 albo 4-4-2
8 sierpnia 2018, 07:58
Czy Vidal przestał się uśmiechać od przybycia do Barcelony? :D
8 sierpnia 2018, 07:28
Jak zagrał Vinicius? Bo z tego co czytam na stronie Realu to dupy nie urwał
7 sierpnia 2018, 23:16
Teraz to tylko żałować, że się tysiaka nie postawiło :D Gratki ;)
7 sierpnia 2018, 22:15
Ja nawet nie wiem jak może się ludziom Malcom i Malcolm mylić. Ja już go częściej Marlonem nazwałem
7 sierpnia 2018, 21:58
Jak on się nawet w Barcie B nie wyróżniał, a ma 22 lata
7 sierpnia 2018, 21:39
6
Znowu 2 medale!
7 sierpnia 2018, 20:54
To skąd wiesz , że De Jong na stopera? Wcześniej było pisane , ze gra w pomocy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Bacznie trzeba obserwować parę stoperów, Collado, Ballou i Abela ;)
0
To ja już wolę konserwatora chyba :D
0
Ale Busi zawrócił Puigiem :D
0:44
30
On właśnie prędzej się wybije w lidze drewien, niż w Hiszpanii
0
Na zdjęciu z Vidalem i Messim wygląda o wiele lepiej
16
Dembele: "Top 3 w historii piłki nożnej? Messi, Zidane i Ronaldinho."
0
No według Ciebie chyba się nie zna, bo wystawił go w 1. meczu w pierwszym składzie
21
Nic nie gra? Udział przy golu co 93 minuty to nic?
1
Takim podobno właśnie ustawieniem graliśmy ;)
0
Kto to z piętki zagrał? Munir?
8
10*6 to 600?
0
Ale przecież zawodników z Anglii można kupować do końca sierpnia
2
A co im za różnica czy do północy, czy np. jutro?
2
Nie widzę z tymi zawodnikami gry 4-3-3. Chyba, że z Suarezem na ławce
2
Akurat Suarez niechętnie współpracuje z każdym kto nie nazywa się Messi, mi się wydaje :D
4
Co jest jak najbardziej zrozumiałe
18
Dzisiaj piłkarze uczestniczą w sesji zdjęciowej na przyszły sezon [FCB]
0
Za dużo
1
Dokładnie. Też zawsze pomimo prestiżu LM, ceniłem bardziej Ligę ;)
0
Oczywiście Puig i Miranda trenują dziś z pierwszym zespołem [FCB]
0
Wszyscy chcą dziś Pogbę? Wystarczy zjechać 2 komentarze niżej
0
Sprzedać Denisa, Gomesa i może Rafę. Zostaje 6/7 pomocników klasowych. Vidal, Busi i Rakitić mają ponad 30 lat. Za rok/dwa mogą ich chłopaki z La Masii zastąpić
1
Ciężko o 4-3-3 z Messim i Suarezem w składzie. Prędzej będzie 4-2-3-1 albo 4-4-2
0
Czy Vidal przestał się uśmiechać od przybycia do Barcelony? :D
1
Jak zagrał Vinicius? Bo z tego co czytam na stronie Realu to dupy nie urwał
1
Teraz to tylko żałować, że się tysiaka nie postawiło :D
Gratki ;)
4
Ja nawet nie wiem jak może się ludziom Malcom i Malcolm mylić. Ja już go częściej Marlonem nazwałem
2
Jak on się nawet w Barcie B nie wyróżniał, a ma 22 lata
6
Znowu 2 medale!
0
To skąd wiesz , że De Jong na stopera? Wcześniej było pisane , ze gra w pomocy