0

Bacznie trzeba obserwować parę stoperów, Collado, Ballou i Abela ;)

0

To ja już wolę konserwatora chyba :D

0


Ale Busi zawrócił Puigiem :D
0:44

30

On właśnie prędzej się wybije w lidze drewien, niż w Hiszpanii

0

Na zdjęciu z Vidalem i Messim wygląda o wiele lepiej

16

Dembele: "Top 3 w historii piłki nożnej? Messi, Zidane i Ronaldinho."

0

No według Ciebie chyba się nie zna, bo wystawił go w 1. meczu w pierwszym składzie

21

Nic nie gra? Udział przy golu co 93 minuty to nic?

1

Takim podobno właśnie ustawieniem graliśmy ;)

0

Kto to z piętki zagrał? Munir?

8

10*6 to 600?

0

Ale przecież zawodników z Anglii można kupować do końca sierpnia

2

A co im za różnica czy do północy, czy np. jutro?

2

Nie widzę z tymi zawodnikami gry 4-3-3. Chyba, że z Suarezem na ławce

2

Akurat Suarez niechętnie współpracuje z każdym kto nie nazywa się Messi, mi się wydaje :D

4

Co jest jak najbardziej zrozumiałe

18

Dzisiaj piłkarze uczestniczą w sesji zdjęciowej na przyszły sezon [FCB]

0

Za dużo

1

Dokładnie. Też zawsze pomimo prestiżu LM, ceniłem bardziej Ligę ;)

0

Oczywiście Puig i Miranda trenują dziś z pierwszym zespołem [FCB]

0

Wszyscy chcą dziś Pogbę? Wystarczy zjechać 2 komentarze niżej

0

Sprzedać Denisa, Gomesa i może Rafę. Zostaje 6/7 pomocników klasowych. Vidal, Busi i Rakitić mają ponad 30 lat. Za rok/dwa mogą ich chłopaki z La Masii zastąpić

1

Ciężko o 4-3-3 z Messim i Suarezem w składzie. Prędzej będzie 4-2-3-1 albo 4-4-2

0

Czy Vidal przestał się uśmiechać od przybycia do Barcelony? :D

1

Jak zagrał Vinicius? Bo z tego co czytam na stronie Realu to dupy nie urwał

1

Teraz to tylko żałować, że się tysiaka nie postawiło :D
Gratki ;)

4

Ja nawet nie wiem jak może się ludziom Malcom i Malcolm mylić. Ja już go częściej Marlonem nazwałem

2

Jak on się nawet w Barcie B nie wyróżniał, a ma 22 lata

6

Znowu 2 medale!

0

To skąd wiesz , że De Jong na stopera? Wcześniej było pisane , ze gra w pomocy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?