1

A to Kapitan Grzmot będzie grał? :D

2

Nad listą jest napis, że numery są tymczasowe, ale jednak najprawdopodobniej się nie zmienią. Oficjalne ogłoszenie kadry na Pucharze Gampera

14

Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

30

Ależ ten klub ostatnio w moich oczach stracił

1

Oglądałem kiedyś wywiad z jakąś kobietą z Katalonii i mówiła, że tam wymawia się "Puziol"


A tu na początku filmu też przedstawia go jako "Puziol"

0

54 tak przypadkowo, czy wiedziałeś, że to mój ulubiony numer? :D

0

Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał co do numerów, to na górze listy powołanych jest napis, że są one tymczasowe. Zapewne nie zmienią się one, ale jak już pisałem. Oficjalna kadra będzie na Pucharze Gampera

1

Tam akurat tak ;)

1

W Katalonii, chyba jednak tak ;)

14

Tylko, że Puziol to poprawna wymowa

0

A pod Lublinem gęsta mgła

5

Toż to już nie można sobie spokojnie TVP obejrzeć, tylko trzeba teksty o Rydzyku wciskać?

2

4 czarne Włoszki. Mater Dei...

0

No tak, ale on w formie byłby gwarancją dobrego wyniku

1

Czy ja wiem? Bez Krzewiny trzeba było się spodziewać, że o medal będzie ciężko

0

Niby rekordziści świata, ale główny kontrybutor tego rekordu jednak nie biegł

2

Macie rację. D. Suarez to jednak Pan Piłkarz. Niby kontuzja, a tu strzela bramkę przeciwko Arce Gdynia :D

0

Już to robi? Dembele niecały tydzień po powrocie, a już był testowany jako zawodnik pierwszego składu. Czyli na razie i tak wygląda na to, że Dembele jest wyżej w hierarchii ;)

0

COYW! Ale niestety meczu obejrzeć nie mogę

0

Nie przesadził. Mięli wrócić 13 czyli dzień po SPH ;)

0

Założenie sztabu, żeby taki Rakitić po rozegraniu 70 meczów w sezonie, miał tylko 3 tygonie urlopu i wracał tego samego dnia co taki Mina? No coś nie wydaje mi się

4

No to teraz dawać min. 50 mln

1

No, ale to, że inni zawodnicy też skracali wakacje oznacza, że Dembele swoich wakacji nie skrócił? Toż to bez sensu
A i Varane wrócił do treningów dzień po Dembele, a Marcelo tego samego dnia co Ousmane

2

Ba, nawet ponad niż tydzień wcześniej

2

No, bo Umtiti, Rakitić i Verma też skrócili, ale Dembele z nich skrócił swych wakacji najwięcej

6

No, ale skrócił wakacje o 10 dni. W czym problem?

1

No, a skąd wiemy, że gdyby nie sugestia to by nie skrócił? Może miał od początku taki zamiar?

4

No, ale przecież i tak skrócił wakacje dłużej niż jakikolwiek inny zawodnik Barcelony, więc w czym problem?

1

Ale nim zakręcił :O

1

Strollowali? Jak dla mnie spoko żarcik z humorem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?