0

Dzisiaj święto ;)

1

Oj tam, towarzyski tylko mecz Barcy. Mnie drugi rok z rzędu ominie mecz ligowy przez wesele

4

Moussa Wague doznał kontuzji prawego mięśnia przywodziciela długiego. Będzie pauzował ok. 4 tygodni [FCB]

3

Po co? Żeby dla zasady było 4-3-3? Ta formacja nie pasuje do naszych zawodników. Najlepszym ustawieniem dla naszej drużyny na ten moment jest 4-2-3-1

3

A ja się z oceną dla Semedo zgadzam. Rzeczywiście był aktywny w przodzie, ale często z tego nic nie wynikało, no i kilka razy był objechany w obronie. Też dałem 6

0

Getafe, Espanyol, Real Madryt ;)

56

Jestem sobie w Decathlonie a tu male dziecko w stroju Barcelony kupuje z rodzicami kurteczkę Barcy. Piękny widok

1

Prowadzi lewą , kopie lepiej prawą

1

Dzisiaj dosłownie o tym samym rozkminiałem :D

0

No właśnie podobno głową grał świetnie, dlatego nasz trener zawsze się chwali jak to z nim pojedynki główkowe wygrywał :D

0

O Juskowiak, Od razu mi się przypomina jak mój trener opowiada jak go krył przy wrzutkach :D

0

Dobra chłopie kończ, nie pogrążaj się

2


10 lat temu Gerard Pique zadebiutował w pierwszej drużynie!

0

Ale ja wcale o nich nie zapominam. Właśnie dlatego napisałem o tych zawodnikach, żeby ci których wymieniłeś mogli ich za kilka lat zastąpić

10

Busi, Rakitić, Vidal - wszyscy ponad 30 lat i zawodnicy o tendencjach defensywnych
Arthur mimo, że uważam go za naszą przyszłość to jednak nadal niewiadoma
A reszta pomocników to jednak nadal nie jest poziom światowa
Jakość > Ilość
Jeśli przyszedłby Pogba z miejsca nasza pomoc byłaby o wiele lepsza, a oczywiście wtedy trzeba byłoby się pozbyć takich zawodników jak Denis czy Rafa

0

Jeszcze pamiętam jak ostatniego dnia już Lemar był praktycznie u nas :D

2

Bo o ile się nie mylę od tego sezonu się co do tego zasady zmieniły

2

To byłby transfer na miarę Cou, jak nie większy! Szczególnie, że Pogba mógłby grać w LM

1

Messi odpadł w 1/8. Suarez w 1/4

4

Wrócił wcześniej niż Suarez

18

Dzisiaj swoje 19. urodziny obchodzi Riqui Puig. Wszystkiego Najlepszego! :)

3

Jest lewonożny, bo tą prowadzi piłkę, ale uderza lepiej prawą

4

Puig ma po prostu genialny uśmiech :)

0

Przeszli na 4-2-3-1 :)

1

A ten zamiast zawalić z laczka to się bawi w te przepuszczenia...

0

No, bo na razie w defensywie o wiele gorzej wyglądamy

0

Aleix < 3

0

Busi :O

2

Tak coś mi się podczas biegu wydawało, że nasz na linię nadepnął

0

A Valverde powie : "To była moja decyzja" i tyle się dowiemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?