A ja się z oceną dla Semedo zgadzam. Rzeczywiście był aktywny w przodzie, ale często z tego nic nie wynikało, no i kilka razy był objechany w obronie. Też dałem 6
Busi, Rakitić, Vidal - wszyscy ponad 30 lat i zawodnicy o tendencjach defensywnych
Arthur mimo, że uważam go za naszą przyszłość to jednak nadal niewiadoma
A reszta pomocników to jednak nadal nie jest poziom światowa
Jakość > Ilość
Jeśli przyszedłby Pogba z miejsca nasza pomoc byłaby o wiele lepsza, a oczywiście wtedy trzeba byłoby się pozbyć takich zawodników jak Denis czy Rafa
0
Dzisiaj święto ;)
1
Oj tam, towarzyski tylko mecz Barcy. Mnie drugi rok z rzędu ominie mecz ligowy przez wesele
4
Moussa Wague doznał kontuzji prawego mięśnia przywodziciela długiego. Będzie pauzował ok. 4 tygodni [FCB]
3
Po co? Żeby dla zasady było 4-3-3? Ta formacja nie pasuje do naszych zawodników. Najlepszym ustawieniem dla naszej drużyny na ten moment jest 4-2-3-1
3
A ja się z oceną dla Semedo zgadzam. Rzeczywiście był aktywny w przodzie, ale często z tego nic nie wynikało, no i kilka razy był objechany w obronie. Też dałem 6
0
Getafe, Espanyol, Real Madryt ;)
56
Jestem sobie w Decathlonie a tu male dziecko w stroju Barcelony kupuje z rodzicami kurteczkę Barcy. Piękny widok
1
Prowadzi lewą , kopie lepiej prawą
1
Dzisiaj dosłownie o tym samym rozkminiałem :D
0
No właśnie podobno głową grał świetnie, dlatego nasz trener zawsze się chwali jak to z nim pojedynki główkowe wygrywał :D
0
O Juskowiak, Od razu mi się przypomina jak mój trener opowiada jak go krył przy wrzutkach :D
0
Dobra chłopie kończ, nie pogrążaj się
2
10 lat temu Gerard Pique zadebiutował w pierwszej drużynie!
0
Ale ja wcale o nich nie zapominam. Właśnie dlatego napisałem o tych zawodnikach, żeby ci których wymieniłeś mogli ich za kilka lat zastąpić
10
Busi, Rakitić, Vidal - wszyscy ponad 30 lat i zawodnicy o tendencjach defensywnych
Arthur mimo, że uważam go za naszą przyszłość to jednak nadal niewiadoma
A reszta pomocników to jednak nadal nie jest poziom światowa
Jakość > Ilość
Jeśli przyszedłby Pogba z miejsca nasza pomoc byłaby o wiele lepsza, a oczywiście wtedy trzeba byłoby się pozbyć takich zawodników jak Denis czy Rafa
0
Jeszcze pamiętam jak ostatniego dnia już Lemar był praktycznie u nas :D
2
Bo o ile się nie mylę od tego sezonu się co do tego zasady zmieniły
2
To byłby transfer na miarę Cou, jak nie większy! Szczególnie, że Pogba mógłby grać w LM
1
Messi odpadł w 1/8. Suarez w 1/4
4
Wrócił wcześniej niż Suarez
18
Dzisiaj swoje 19. urodziny obchodzi Riqui Puig. Wszystkiego Najlepszego! :)
3
Jest lewonożny, bo tą prowadzi piłkę, ale uderza lepiej prawą
4
Puig ma po prostu genialny uśmiech :)
0
Przeszli na 4-2-3-1 :)
1
A ten zamiast zawalić z laczka to się bawi w te przepuszczenia...
0
No, bo na razie w defensywie o wiele gorzej wyglądamy
0
Aleix < 3
0
Busi :O
2
Tak coś mi się podczas biegu wydawało, że nasz na linię nadepnął
0
A Valverde powie : "To była moja decyzja" i tyle się dowiemy