15 sierpnia 2018, 19:46
0
Ale celem tego meczu jest właśnie przedstawienie graczy 1. drużyny
15 sierpnia 2018, 19:45
2
Wiesz, że to poprawna wymowa?
15 sierpnia 2018, 19:44
Właśnie o to mi chodzi, bardzo mądrze się zachował
15 sierpnia 2018, 19:42
Świetne zachowanie Vermy!
Przecież Barca B ma swoje oddzielne przygotowania do sezonu
15 sierpnia 2018, 19:41
Busi, Dembele i Suarez się rozgrzewają, a z 1. składu zostali Munir, Malcom i Miranda. To co na 3 obrońców przejdziemy, czy ktoś zejdzie po 15 minutach?
15 sierpnia 2018, 19:29
Denis kontuzjowany
15 sierpnia 2018, 19:20
Jak juz to Rakitic powinien się Vidala obawiać
15 sierpnia 2018, 19:17
3
Na takiego Busiego czy Puyola na początku też się nie dało patrzeć
15 sierpnia 2018, 19:14
Chłopak ma 18 lat. Na Busiego czy Puyola też się nie dało na początku patrzeć
15 sierpnia 2018, 19:08
4
Brakowało mi tych podcinek :D
15 sierpnia 2018, 19:01
Ale w jakim sensie? Miranda jest wyznaczony do krycia, bo po prostu jest wysoki
15 sierpnia 2018, 18:46
Komentarz usunięty przez użytkownika
15 sierpnia 2018, 18:30
5
WTF? Coutinho na prawej, Malcom na lewej? :D
15 sierpnia 2018, 18:28
1
O Undiano Mallenco! Dobrze Cię widzieć :D
15 sierpnia 2018, 18:27
Nosz kurłe. Echo... :D
15 sierpnia 2018, 18:13
8
Uwierz mi. Gdyby to była prawdziwa informacja to by La Rambla od tego nie wytrzrymała
15 sierpnia 2018, 18:11
Ale bym go z chęcią u nas za rok zobaczył :)
15 sierpnia 2018, 18:07
Czyli zapewne: Cillessen, Semedo, Verma, Lenglet, Alba, Busquets, Arthur, Puig, Rafinha, Suarez, Dembele w drugiej połowie :)
15 sierpnia 2018, 18:06
To przypisali - 26
15 sierpnia 2018, 18:00
Bo jest zawodnikiem 1. drużyny, tylko po prostu zacznie sezon z Barcą B, aby wrócić do formy
15 sierpnia 2018, 17:47
I tak by dziś zagrał i tak.
Jeśli na prezentacji będzie miał 14, to raczej tak
15 sierpnia 2018, 17:46
Zaczęło się! :D
15 sierpnia 2018, 17:39
6
Tak bym to właśnie widział. 4-2-3-1 ;)
15 sierpnia 2018, 17:36
W przerwie zapewne będzie zmiana całej 11
15 sierpnia 2018, 17:35
Dzisiaj każdy zawodnik i tak by zagrał, jak co roku
15 sierpnia 2018, 17:34
Zagra zapewne, ale w drugiej połowie. Pewnie będzie zmiana wszystkich w przerwie
15 sierpnia 2018, 17:31
O szczęście niepojęte!
15 sierpnia 2018, 17:14
No ja bym wierzył oficjalnej stronie Barcy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ale celem tego meczu jest właśnie przedstawienie graczy 1. drużyny
2
Wiesz, że to poprawna wymowa?
0
Właśnie o to mi chodzi, bardzo mądrze się zachował
0
Świetne zachowanie Vermy!
0
Przecież Barca B ma swoje oddzielne przygotowania do sezonu
0
Busi, Dembele i Suarez się rozgrzewają, a z 1. składu zostali Munir, Malcom i Miranda. To co na 3 obrońców przejdziemy, czy ktoś zejdzie po 15 minutach?
2
Denis kontuzjowany
0
Jak juz to Rakitic powinien się Vidala obawiać
3
Na takiego Busiego czy Puyola na początku też się nie dało patrzeć
0
Chłopak ma 18 lat. Na Busiego czy Puyola też się nie dało na początku patrzeć
4
Brakowało mi tych podcinek :D
0
Ale w jakim sensie? Miranda jest wyznaczony do krycia, bo po prostu jest wysoki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
WTF? Coutinho na prawej, Malcom na lewej? :D
1
O Undiano Mallenco! Dobrze Cię widzieć :D
1
Nosz kurłe. Echo... :D
8
Uwierz mi. Gdyby to była prawdziwa informacja to by La Rambla od tego nie wytrzrymała
0
Ale bym go z chęcią u nas za rok zobaczył :)
0
Czyli zapewne: Cillessen, Semedo, Verma, Lenglet, Alba, Busquets, Arthur, Puig, Rafinha, Suarez, Dembele w drugiej połowie :)
0
To przypisali - 26
1
Bo jest zawodnikiem 1. drużyny, tylko po prostu zacznie sezon z Barcą B, aby wrócić do formy
1
I tak by dziś zagrał i tak.
1
Jeśli na prezentacji będzie miał 14, to raczej tak
0
Zaczęło się! :D
6
Tak bym to właśnie widział. 4-2-3-1 ;)
3
W przerwie zapewne będzie zmiana całej 11
0
Dzisiaj każdy zawodnik i tak by zagrał, jak co roku
0
Zagra zapewne, ale w drugiej połowie. Pewnie będzie zmiana wszystkich w przerwie
2
O szczęście niepojęte!
0
No ja bym wierzył oficjalnej stronie Barcy