0

Ale celem tego meczu jest właśnie przedstawienie graczy 1. drużyny

2

Wiesz, że to poprawna wymowa?

0

Właśnie o to mi chodzi, bardzo mądrze się zachował

0

Świetne zachowanie Vermy!

0

Przecież Barca B ma swoje oddzielne przygotowania do sezonu

0

Busi, Dembele i Suarez się rozgrzewają, a z 1. składu zostali Munir, Malcom i Miranda. To co na 3 obrońców przejdziemy, czy ktoś zejdzie po 15 minutach?

2

Denis kontuzjowany

0

Jak juz to Rakitic powinien się Vidala obawiać

3

Na takiego Busiego czy Puyola na początku też się nie dało patrzeć

0

Chłopak ma 18 lat. Na Busiego czy Puyola też się nie dało na początku patrzeć

4

Brakowało mi tych podcinek :D

0

Ale w jakim sensie? Miranda jest wyznaczony do krycia, bo po prostu jest wysoki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

WTF? Coutinho na prawej, Malcom na lewej? :D

1

O Undiano Mallenco! Dobrze Cię widzieć :D

1

Nosz kurłe. Echo... :D

8

Uwierz mi. Gdyby to była prawdziwa informacja to by La Rambla od tego nie wytrzrymała

0

Ale bym go z chęcią u nas za rok zobaczył :)

0

Czyli zapewne: Cillessen, Semedo, Verma, Lenglet, Alba, Busquets, Arthur, Puig, Rafinha, Suarez, Dembele w drugiej połowie :)

0

To przypisali - 26

1

Bo jest zawodnikiem 1. drużyny, tylko po prostu zacznie sezon z Barcą B, aby wrócić do formy

1

I tak by dziś zagrał i tak.

1

Jeśli na prezentacji będzie miał 14, to raczej tak

0

Zaczęło się! :D

6

Tak bym to właśnie widział. 4-2-3-1 ;)

3

W przerwie zapewne będzie zmiana całej 11

0

Dzisiaj każdy zawodnik i tak by zagrał, jak co roku

0

Zagra zapewne, ale w drugiej połowie. Pewnie będzie zmiana wszystkich w przerwie

2

O szczęście niepojęte!

0

No ja bym wierzył oficjalnej stronie Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?