Dudelange wcale nie jest takie słabe. W ostatnich latach sprawiali spore problemy Qarabagowi i Apoelowi, a nawet wyeliminowali Salzburg. W dodatku reprezentacja Luksemburgu zremisowała z podstawową drużyną Francji w Paryżu
No mi się wydaję, że ludzie tu myślą, że za Guardioli wygrywaliśmy co sezon 38 meczów w lidze, a LM to przechodziliśmy na luziku, a zapominają o takich meczach jak słynny Hercules, finał PK z Realem, albo jak nas w sezonie 10/11, gdy mięliśmy "najlepszą drużynę w historii" (sam tak uważam) Arsenal o mało co w 1/8 z LM nie wyeliminował
No i obok piękne boiska boczne. Jedno sztuczne, drugie naturalne, oświetlenie, na stadionie w dodatku siłownia. Na CN takich rzeczy nie ma. To jest Lublin, miasto inspiracji, tu się ludzie bawią
1
Dudelange wcale nie jest takie słabe. W ostatnich latach sprawiali spore problemy Qarabagowi i Apoelowi, a nawet wyeliminowali Salzburg. W dodatku reprezentacja Luksemburgu zremisowała z podstawową drużyną Francji w Paryżu
0
No na pewno ważniejszym niż Denis
4
No mi się wydaję, że ludzie tu myślą, że za Guardioli wygrywaliśmy co sezon 38 meczów w lidze, a LM to przechodziliśmy na luziku, a zapominają o takich meczach jak słynny Hercules, finał PK z Realem, albo jak nas w sezonie 10/11, gdy mięliśmy "najlepszą drużynę w historii" (sam tak uważam) Arsenal o mało co w 1/8 z LM nie wyeliminował
13
A jak dla mnie przez to jak ludzie piszą , że jest przereklamowany, to się staje niedoceniany
2
Czasami mi się wydaje , że ludzie myślą, że obywatelstwo to można sobie jak bilet kupić
1
Też bardzo chętnie zobaczyłbym kiedyś u nas białą koszulkę :)
0
Porto, Lyon, Brugge. Niedaleko i stosunkowo łatwo ;)
0
Czy ja wiem czy tak daleko? Zazwyczaj już pod koniec roku wychodzą pierwsze wycieki strojów na przyszły sezon
0
Oczywiście, już poprawiam ;)
1
Losowanie - 30 sierpnia
1 kolejka - 18/19 września
2 kolejka - 2/3 października
0
Co powiedzielibyście na takie stroje w przyszłym sezonie?
https://www.designfootball.com/design-galleries/fantasy-football-shirts/orig-nike-fc-barcelona-home-kit-concept-1999-2000-centenary-kit-inspired-35417
https://www.designfootball.com/design-galleries/fantasy-football-shirts/orig-nike-fc-barcelona-away-kit-concept-35490
https://pbs.twimg.com/media/DjmR5wUWwAIpDH5.jpg
Jak dla mnie cudo :)
0
No przecież w Barcelonie siedzi. Zacznie się rok szkolny to może kilka razy go w busie spotkam :D
0
No, bo te 1300 to jest taka widocznie liczba umowna, a tak naprawdę daty założenia konta mogą być liczone od jakiś 5+ lat
1
Widocznie konto zostało założone, kiedy jeszcze nie było to liczone, więc nie ma dokładnej daty założenia konta
1
Sorry, jak ktoś zacznie pisać o MLB, NFL, NBA, to jakoś nie mogę się powstrzymać :D
1
Stawiasz przeciwko moim Red Sox? O nie nie
A co do Nationals
To niby pitchuje Scherzer, ale coś czuję, że Phillies dzisiaj muszą wygrać, jeśli chcą walczyć o play-offy
Choć to jest oczywiście MLB, rozgrywa się 162 mecze w sezonie, więc żadnego wyniku nie można być pewnym
0
Każdy sernik jest niedobry
3
ŚO zazwyczaj są wysocy i dobrze zbudowani co na krótkich dystansach jest sprzyjające. Najlepszym przykładem jest Bolt - 196 cm, 95 kg ;)
0
Podaj, z chęcią zobaczę co tam wiesz o baseballu
0
Środkowi obrońcy wcale nie są tacy wolni. Szczególnie na krótkich dystansach.
0
Koło lotniska. Podczas meczu samoloty obok startują, nie znajdziesz nigdzie indziej takiej atmosfery :D
5
No i obok piękne boiska boczne. Jedno sztuczne, drugie naturalne, oświetlenie, na stadionie w dodatku siłownia. Na CN takich rzeczy nie ma. To jest Lublin, miasto inspiracji, tu się ludzie bawią
64
Koszula Ramosa XD
0
Ale on się zupełnie niczym nie wyróżniał. Ani nie czarował, ani bramek, ani asyst dużo nie natłukł. Rodrygo im o wiele bardziej zazdroszczę
2
Neymar w Brazylii czarował, Vinicius niczym się nie wyróżniał. Taka różnica
0
Czemu to takie nagle popularne? Przecież takie rzeczy się dobrych parę lat temu robiło
2
O dokładnie miałem to samo spostrzeżenie. U nas rzadko się słyszy, o połamanych drzewach, braku prądu, powodziach, itp. Ja tam nie narzekam :D
2
Przykro mi, że nie wyczuwasz aronii :(
1
A jak dla mnie najważniejsza jest Liga ;)
0
Ten Dele Alli challenge czy cuś