1

Dudelange wcale nie jest takie słabe. W ostatnich latach sprawiali spore problemy Qarabagowi i Apoelowi, a nawet wyeliminowali Salzburg. W dodatku reprezentacja Luksemburgu zremisowała z podstawową drużyną Francji w Paryżu

0

No na pewno ważniejszym niż Denis

4

No mi się wydaję, że ludzie tu myślą, że za Guardioli wygrywaliśmy co sezon 38 meczów w lidze, a LM to przechodziliśmy na luziku, a zapominają o takich meczach jak słynny Hercules, finał PK z Realem, albo jak nas w sezonie 10/11, gdy mięliśmy "najlepszą drużynę w historii" (sam tak uważam) Arsenal o mało co w 1/8 z LM nie wyeliminował

13

A jak dla mnie przez to jak ludzie piszą , że jest przereklamowany, to się staje niedoceniany

2

Czasami mi się wydaje , że ludzie myślą, że obywatelstwo to można sobie jak bilet kupić

1

Też bardzo chętnie zobaczyłbym kiedyś u nas białą koszulkę :)

0

Porto, Lyon, Brugge. Niedaleko i stosunkowo łatwo ;)

0

Czy ja wiem czy tak daleko? Zazwyczaj już pod koniec roku wychodzą pierwsze wycieki strojów na przyszły sezon

0

Oczywiście, już poprawiam ;)

1

Losowanie - 30 sierpnia
1 kolejka - 18/19 września
2 kolejka - 2/3 października

0

No przecież w Barcelonie siedzi. Zacznie się rok szkolny to może kilka razy go w busie spotkam :D

0

No, bo te 1300 to jest taka widocznie liczba umowna, a tak naprawdę daty założenia konta mogą być liczone od jakiś 5+ lat

1

Widocznie konto zostało założone, kiedy jeszcze nie było to liczone, więc nie ma dokładnej daty założenia konta

1

Sorry, jak ktoś zacznie pisać o MLB, NFL, NBA, to jakoś nie mogę się powstrzymać :D

1

Stawiasz przeciwko moim Red Sox? O nie nie

A co do Nationals

To niby pitchuje Scherzer, ale coś czuję, że Phillies dzisiaj muszą wygrać, jeśli chcą walczyć o play-offy

Choć to jest oczywiście MLB, rozgrywa się 162 mecze w sezonie, więc żadnego wyniku nie można być pewnym

0

Każdy sernik jest niedobry

3

ŚO zazwyczaj są wysocy i dobrze zbudowani co na krótkich dystansach jest sprzyjające. Najlepszym przykładem jest Bolt - 196 cm, 95 kg ;)

0

Podaj, z chęcią zobaczę co tam wiesz o baseballu

0

Środkowi obrońcy wcale nie są tacy wolni. Szczególnie na krótkich dystansach.

0

Koło lotniska. Podczas meczu samoloty obok startują, nie znajdziesz nigdzie indziej takiej atmosfery :D

5

No i obok piękne boiska boczne. Jedno sztuczne, drugie naturalne, oświetlenie, na stadionie w dodatku siłownia. Na CN takich rzeczy nie ma. To jest Lublin, miasto inspiracji, tu się ludzie bawią

64

Koszula Ramosa XD

0

Ale on się zupełnie niczym nie wyróżniał. Ani nie czarował, ani bramek, ani asyst dużo nie natłukł. Rodrygo im o wiele bardziej zazdroszczę

2

Neymar w Brazylii czarował, Vinicius niczym się nie wyróżniał. Taka różnica

0

Czemu to takie nagle popularne? Przecież takie rzeczy się dobrych parę lat temu robiło

2

O dokładnie miałem to samo spostrzeżenie. U nas rzadko się słyszy, o połamanych drzewach, braku prądu, powodziach, itp. Ja tam nie narzekam :D

2

Przykro mi, że nie wyczuwasz aronii :(

1

A jak dla mnie najważniejsza jest Liga ;)

0

Ten Dele Alli challenge czy cuś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?