Ale jednak nadal, ale jak nie pasuje to popatrzmy na poprzedni sezon. Immobile, który kompletnie nie mógł się odnaleźć poza Włochami, wraca do Serie A i od razu Król Strzelców. Higuain 2 sezony temu 36 bramek. To, że włoska piłka jest ultra-defensywna to mit
W tamtym tygodniu byłem na kawalerskim. Nie ma problemu, mecz obejrzałem rano, za tydzień idę na wesele, ta sama sytuacja. Nie rozumiem ludzi. Nie pasuje komuś godzina, to odcina się od źródeł sportowych na noc i rano ogląda mecz
1
Potwierdzam. Grałem tam w maju. Murawa nieporównywalna :D
22
O tak. Szlag mnie jasny trafił, krew nagła zalała
2
Zmarł były republikański kandydat na prezydenta USA - sen. John McCain
23
Ja nie rozumiem szczerze jak można kogokolwiek po tym meczu oceniać. Cieszyć się z 3 punktów i braku urazów i zapomnieć o tym meczu jak najszybciej
0
2. ligowców? Na B-Klasie ciężko takie czasami znaleźć
0
Jak z Sevillą :D
Tylko przeszli na 4-2-3-1 i od razu gol :D
1
Możesz już przestać? Bo o 30 minut o tym samym...
0
To już boisko do plażówki jest równiejsze
3
Dajcie jakiegos wolniaczka Messiemu, bo nie wyczymie
0
Co w tym takiego XD? Przecież Ray Ivana nazywa tak od kiedy pamiętam
0
Phil Schoen i Ray Hudson < 3
1
To ja Cię za tydzień wymienię. Zdrówko! ;)
0
Jak dla mnie najlepiej, żeby były po prostu w soboty wieczorem, szczególnie w trakcie sezonu NFL ;)
3
Chciałbym zobaczyć dziś 4-2-3-1 ;)
7
https://pbs.twimg.com/media/DldjLf8W4AAMDhH.jpg
Już od małego wiedział :D
1
Gdzieś Robercik był, jak cię nie było?
0
Ale jednak nadal, ale jak nie pasuje to popatrzmy na poprzedni sezon. Immobile, który kompletnie nie mógł się odnaleźć poza Włochami, wraca do Serie A i od razu Król Strzelców. Higuain 2 sezony temu 36 bramek. To, że włoska piłka jest ultra-defensywna to mit
2
Nie będzie miał tak łatwo? Ostatnio 39-letni Luca Toni został tam królem strzelców. Jak dla mnie tam łatwiej o bramki mu będzie niż w Hiszpanii
4
W tamtym roku były 12 września, więc teraz bym się w podobnym momencie spodziewał. Raczej na pewno przed 1. meczem LM
1
W tamtym tygodniu byłem na kawalerskim. Nie ma problemu, mecz obejrzałem rano, za tydzień idę na wesele, ta sama sytuacja. Nie rozumiem ludzi. Nie pasuje komuś godzina, to odcina się od źródeł sportowych na noc i rano ogląda mecz
0
No to wtedy o 16 czy innej 20 meczu tym bardziej by nie obejrzał
0
Ja w wieku 9 lat na meczu Barcy o 23 wytrzymałem, to nie wierzę, że 22 może az tak przeszkadzać
0
Skład Mundo, tylko za Rakiticia Malcom/Arthur
1
Ja naprawdę chciałbym zobaczyć białe stroje Barcy, szczególnie z ciemnymi akcentami
4
Co oni tego Camarę co roku tam dają? :D
10
Albo po prostu trener wolał wziąć Munira
1
Powinny być po wieczornym treningu
15
Wszystkiego dobrego dla wszystkich Bartków! ;)
1
"trzeba sie pogodzic, że Real zalapal super talent i pewnie bedzie lepszy niz Neymar."
0
Napisałeś dziś, że Vinicius będzie lepszy od Neymara