Dla mnie porównania z taką NBA są bez sensu. Drużyny w NBA rozgrywają 82 mecze w sezonie, często podróżując po całym kraju, więc taki jeden lot do Londynu, dla drużyn z wschodniego wybrzeża nie jest wcale taki straszny. Szczególnie, że taki lot z Portland do Miami trwa mniej więcej tyle samo co lot z Nowego Jorku do Londynu
Dokładnie 7 lat temu Barcelona pokonała Real Madryt w rewanżowym meczu SPH 3-2 i sięgnęła po trofeum! Mecz najbardziej zapamiętany jest z bramki Messiego w 87. minucie i bójki, podczas której Mourinho wsadził palec w oko Tito. Niesamowitym przeżyciem było oglądać ten mecz z trybun Camp Nou :D
1
Przyjeżdżają zazwyczaj ok. 2 godzin przed meczem, ale ciężko o złapanie kogoś. Takie coś to prędzej przed/po treningu
0
Flashscore nie jest żadnym źródłem informacji. Ostatnio u nich Vidal był wykluczony z gry, a wszedł na boisko
1
Miranda będzie dowoływany na mecze w razie potrzeby. No i na ławce i tak zazwyczaj jest tylko jeden boczny obrońca
3
Dla mnie porównania z taką NBA są bez sensu. Drużyny w NBA rozgrywają 82 mecze w sezonie, często podróżując po całym kraju, więc taki jeden lot do Londynu, dla drużyn z wschodniego wybrzeża nie jest wcale taki straszny. Szczególnie, że taki lot z Portland do Miami trwa mniej więcej tyle samo co lot z Nowego Jorku do Londynu
3
Ale Sampdoria jest z Genui i po prostu nie chcieli rozgrywać meczu po tej tragedii
0
No ciężko o Munira jak nie jest powołany
0
Ale i tak zazwyczaj jest powoływany jeden boczny obrońca. Więc albo on albo Semedo
11
Strzelona przy trybunie, na której siedziałem :D
1
A jak dla mnie właśnie bardzo duże. Tak graliśmy drugą część drugiej połowy z Sevillą właśnie
39
To za kogo byś tu dał Puiga?
6
Tylko za kogo?
1
Jakby to krótko ująć. Pique rucha powietrze :D
0
A za kogo byś ich tu dał?
1
Aż mi się przypomniało :D
0
https://www.fcbarca.com/84803-juan-carlos-navarro-konczy-kariere-zawodnicza.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
Masz z dzisiaj
0
Nie toleruję laktozy , wiec same płatki :D
0
Oby tylko w 4-2-3-1 :)
0
Ale tak wygląda większość drużyny Weszło. Czyli znane osoby
28
Dokładnie 7 lat temu Barcelona pokonała Real Madryt w rewanżowym meczu SPH 3-2 i sięgnęła po trofeum! Mecz najbardziej zapamiętany jest z bramki Messiego w 87. minucie i bójki, podczas której Mourinho wsadził palec w oko Tito. Niesamowitym przeżyciem było oglądać ten mecz z trybun Camp Nou :D
0
W NFL, MLB , NBA i NHL drużyny dostają pierścienie zamiast medali
4
Jak dla mnie porównywanie lig piłkarskich do MLB, NBA czy NFL to ogromna głupota
3
Wszystkiego Najlepszego! ;)
23
Borek, Dudek, Żewłakow. Wymarzony tryplet komentatorski < 3
1
Prawda, ale jest jedna znacząca różnica. Barca miała Messiego, Real nie
8
O taką obronę Realu nic nie robiłem < 3
0
Mówię o Puigu
Kołcziń to poprawna wymowa Coutinho
0
"Dynys młody talent, musi zostać, jeszcze się rozkręci!"
1
Gruby z Rafą cudeńko :D
0
Czyli Busi na ŚO, Verma na LO
0
Ale celem tego meczu jest właśnie przedstawienie graczy 1. drużyny