1

Przyjeżdżają zazwyczaj ok. 2 godzin przed meczem, ale ciężko o złapanie kogoś. Takie coś to prędzej przed/po treningu

0

Flashscore nie jest żadnym źródłem informacji. Ostatnio u nich Vidal był wykluczony z gry, a wszedł na boisko

1

Miranda będzie dowoływany na mecze w razie potrzeby. No i na ławce i tak zazwyczaj jest tylko jeden boczny obrońca

3

Dla mnie porównania z taką NBA są bez sensu. Drużyny w NBA rozgrywają 82 mecze w sezonie, często podróżując po całym kraju, więc taki jeden lot do Londynu, dla drużyn z wschodniego wybrzeża nie jest wcale taki straszny. Szczególnie, że taki lot z Portland do Miami trwa mniej więcej tyle samo co lot z Nowego Jorku do Londynu

3

Ale Sampdoria jest z Genui i po prostu nie chcieli rozgrywać meczu po tej tragedii

0

No ciężko o Munira jak nie jest powołany

0

Ale i tak zazwyczaj jest powoływany jeden boczny obrońca. Więc albo on albo Semedo

11

Strzelona przy trybunie, na której siedziałem :D

1

A jak dla mnie właśnie bardzo duże. Tak graliśmy drugą część drugiej połowy z Sevillą właśnie

39

To za kogo byś tu dał Puiga?

6

Tylko za kogo?

1

Jakby to krótko ująć. Pique rucha powietrze :D

0

A za kogo byś ich tu dał?

1

Aż mi się przypomniało :D

0

Nie toleruję laktozy , wiec same płatki :D

0

Oby tylko w 4-2-3-1 :)

0

Ale tak wygląda większość drużyny Weszło. Czyli znane osoby

28

Dokładnie 7 lat temu Barcelona pokonała Real Madryt w rewanżowym meczu SPH 3-2 i sięgnęła po trofeum! Mecz najbardziej zapamiętany jest z bramki Messiego w 87. minucie i bójki, podczas której Mourinho wsadził palec w oko Tito. Niesamowitym przeżyciem było oglądać ten mecz z trybun Camp Nou :D

0

W NFL, MLB , NBA i NHL drużyny dostają pierścienie zamiast medali

4

Jak dla mnie porównywanie lig piłkarskich do MLB, NBA czy NFL to ogromna głupota

3

Wszystkiego Najlepszego! ;)

23

Borek, Dudek, Żewłakow. Wymarzony tryplet komentatorski < 3

1

Prawda, ale jest jedna znacząca różnica. Barca miała Messiego, Real nie

8

O taką obronę Realu nic nie robiłem < 3

0

Mówię o Puigu
Kołcziń to poprawna wymowa Coutinho

0

"Dynys młody talent, musi zostać, jeszcze się rozkręci!"

1

Gruby z Rafą cudeńko :D

0

Czyli Busi na ŚO, Verma na LO

0

Ale celem tego meczu jest właśnie przedstawienie graczy 1. drużyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?