3

Oj widzę, że narzekasz dla zasady

3

Pique na LO? Tego to nawet Valverde nie wymyśli XD

2

Miranda myślę na 100%, a jeśli zapewnimy sobie 1. miejsce w lidze lub w grupie LM, to reszta też powinna spokojnie te przynajmniej 100 minut zagrać

2

Właśnie jednym z nielicznych piłkarzy, u którego widziałem te strzały pod poprzeczkę to Messi :D

0

Zastanawiam się często, czemu zawodnicy gdy mają sytuację z trudnego kąta walą często po ziemi, a nie próbują uderzyć pod poprzeczkę? Przecież bramkarz jest zazwyczaj w takich sytuacjach nisko ułożony, więc ciężko mu by było taki strzał wybronić

0

Jakbym miał kogoś obstawiać to albo ktoś z dwójki Vidal/Rakitić albo Munir

0

Mi się wydaję, że Miranda znajdzie się na ławce, z powodu braku bocznych obrońców, za to dla Puiga nie widzę miejsca.

0

Nie oglądam, ale zapewne chód

3

Kompletnie nie mam pojęcia jak to się ma do sytuacji Lengleta

4

Ciekaw jestem jak to będzie z powołaniem Puiga. Czy nie będzie za dużo zawodników ofensywnych? No chyba, że Valverde weźmie wszystkich i dopiero na miejscu wybierze 18

7

Dembele skrócił wakacje najwcześniej z wszystkich zawodników naszej drużyny, a tu ludzie nadal narzekają...

51

Mogliby to samo Denisowi zasugerować

1

A właśnie mi się wydaję zazwyczaj był wystawiany nie na swojej pozycji, a gdy już grał na DMie, to prezentował się według mnie przyzwoicie

0

No za 2 lata Firmino już będzie miał 29 lat

0

Denis w Barcelonie rozegrał 63 mecze. Nie wiem czy w może 10 pokazał się z dobrej strony

0

Grę i statystyki ;)

0

Widocznie trener miał powody, żeby go nie wystawiać. Pamiętaj, że jest coś takiego jak treningi, a co do Gomesa. Nie dziwie się, że chłop się źle prezentował jak był wystawiany na prawej obronie albo lewym skrzydle,,,

3

Rafinha takiego poziomu jak Denis w Villareal nigdy nie osiągnie? Rafinha przed kontuzjami w sezonach 15/16 i 16/17 grał na poziomie nieosiągalnym dla Denisa

2

Denis i Gomes w zeszłym sezonie rozegrali praktycznie tą samą liczbę minut ;)

52

Raz na rok to i Denis pierdnie

0

To, że na 98% zostaje

0

Poważne źródło widzę :D

3

Na Pucharze Gampera jest zazwyczaj przedstawienie kadry

1

Ashley Young ma 33 lata? :O
Ja myślałem, że maksymalnie z 29
Już nie taki Young :D

0

Pogba świetnie się zastawia

10

Widać , że krótko Barcie kibicujesz

7

Baily dziś profesor

8

Oby troll, oby

13

Niektórzy piszą, że numery nie mają znaczenia. Jak dla mnie mają. Strasznie dziwnie ogląda się napastnika z "8" :D

7

Mówiąc szczerze to dziwnie mi się ogląda mecz klubowy nie Barcelony. Jakoś tak emocji nie wzbudza u mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?