Zastanawiam się często, czemu zawodnicy gdy mają sytuację z trudnego kąta walą często po ziemi, a nie próbują uderzyć pod poprzeczkę? Przecież bramkarz jest zazwyczaj w takich sytuacjach nisko ułożony, więc ciężko mu by było taki strzał wybronić
Ciekaw jestem jak to będzie z powołaniem Puiga. Czy nie będzie za dużo zawodników ofensywnych? No chyba, że Valverde weźmie wszystkich i dopiero na miejscu wybierze 18
Widocznie trener miał powody, żeby go nie wystawiać. Pamiętaj, że jest coś takiego jak treningi, a co do Gomesa. Nie dziwie się, że chłop się źle prezentował jak był wystawiany na prawej obronie albo lewym skrzydle,,,
Rafinha takiego poziomu jak Denis w Villareal nigdy nie osiągnie? Rafinha przed kontuzjami w sezonach 15/16 i 16/17 grał na poziomie nieosiągalnym dla Denisa
3
Oj widzę, że narzekasz dla zasady
3
Pique na LO? Tego to nawet Valverde nie wymyśli XD
2
Miranda myślę na 100%, a jeśli zapewnimy sobie 1. miejsce w lidze lub w grupie LM, to reszta też powinna spokojnie te przynajmniej 100 minut zagrać
2
Właśnie jednym z nielicznych piłkarzy, u którego widziałem te strzały pod poprzeczkę to Messi :D
0
Zastanawiam się często, czemu zawodnicy gdy mają sytuację z trudnego kąta walą często po ziemi, a nie próbują uderzyć pod poprzeczkę? Przecież bramkarz jest zazwyczaj w takich sytuacjach nisko ułożony, więc ciężko mu by było taki strzał wybronić
0
Jakbym miał kogoś obstawiać to albo ktoś z dwójki Vidal/Rakitić albo Munir
0
Mi się wydaję, że Miranda znajdzie się na ławce, z powodu braku bocznych obrońców, za to dla Puiga nie widzę miejsca.
0
Nie oglądam, ale zapewne chód
3
Kompletnie nie mam pojęcia jak to się ma do sytuacji Lengleta
4
Ciekaw jestem jak to będzie z powołaniem Puiga. Czy nie będzie za dużo zawodników ofensywnych? No chyba, że Valverde weźmie wszystkich i dopiero na miejscu wybierze 18
7
Dembele skrócił wakacje najwcześniej z wszystkich zawodników naszej drużyny, a tu ludzie nadal narzekają...
51
Mogliby to samo Denisowi zasugerować
1
A właśnie mi się wydaję zazwyczaj był wystawiany nie na swojej pozycji, a gdy już grał na DMie, to prezentował się według mnie przyzwoicie
0
No za 2 lata Firmino już będzie miał 29 lat
0
Denis w Barcelonie rozegrał 63 mecze. Nie wiem czy w może 10 pokazał się z dobrej strony
0
Grę i statystyki ;)
0
Widocznie trener miał powody, żeby go nie wystawiać. Pamiętaj, że jest coś takiego jak treningi, a co do Gomesa. Nie dziwie się, że chłop się źle prezentował jak był wystawiany na prawej obronie albo lewym skrzydle,,,
3
Rafinha takiego poziomu jak Denis w Villareal nigdy nie osiągnie? Rafinha przed kontuzjami w sezonach 15/16 i 16/17 grał na poziomie nieosiągalnym dla Denisa
2
Denis i Gomes w zeszłym sezonie rozegrali praktycznie tą samą liczbę minut ;)
52
Raz na rok to i Denis pierdnie
0
To, że na 98% zostaje
0
Poważne źródło widzę :D
3
Na Pucharze Gampera jest zazwyczaj przedstawienie kadry
1
Ashley Young ma 33 lata? :O
Ja myślałem, że maksymalnie z 29
Już nie taki Young :D
0
Pogba świetnie się zastawia
10
Widać , że krótko Barcie kibicujesz
7
Baily dziś profesor
8
Oby troll, oby
13
Niektórzy piszą, że numery nie mają znaczenia. Jak dla mnie mają. Strasznie dziwnie ogląda się napastnika z "8" :D
7
Mówiąc szczerze to dziwnie mi się ogląda mecz klubowy nie Barcelony. Jakoś tak emocji nie wzbudza u mnie