Messi od dobrych 2 lat nie gra już na skrzydle. Jeśli chcielibyśmy grać 4-3-3, to na prawej stronie zostałaby dziura. Z piłkarzami, których mamy najbardziej pasuje 4-2-3-1
Otóż to, a w dodatku jak wczoraj pisałem, szczególnie na zagranicznych forach są w nim zakochani. Twierdzą, że gra świetnie, jest o wiele lepszy od Rafinhi czy Arthura i gwarantują, że od przyszłego sezonu będzie podstawowym zawodnikiem Barcelony. Jak chłop nawet 10 meczów ligowych w tym sezonie nie rozegra. Też mnie zawsze jakoś denerwował :D
Ale jednak, na ławce zazwyczaj się trzyma albo rezerwowego LO albo PO. Ławka wygląda zazwyczaj mnie więcej tak: Bramkarz, ŚO, LO/PO, pomocnik,pomocnik, napastnik/pomocnik, napastnik A myślę, że w razie konieczności Verma, Umtiti albo Roberto zagraliby na LO
0
Wiem , że jest ;)
0
Na Pucharze Gampera będzie oficjalna kadra
1
Mierny rzut Fajdka, a i tak dałby mu srebro :D
0
Dzisiaj przeczytałem , że Alli jest dużo lepszy od Pogby XD
0
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6571711.html#comment-6571717
Trzymaj. Wstawiałem dziś
0
Wtedy jeszcze chyba Turan był
7
Cucu od roku strasznie obniżył loty. Nie sądzę , żebyśmy tak tęsknili za nim , szczególnie jeśli Miranda wypali
0
To były tylko domysły. Nikt tego nie potwierdzał
18
Nie chce psuć żartu , ale Aleix miał na koszulce "Aleix Vidal " a Arturo będzie miał "Vidal"
16
Jakaś akcja promująca. Jak dla mnie zupełnie bezsensowna i głupia
3
Czyli jakiej? Jak dla mnie wyglądał bardzo dobrze
0
Messi od dobrych 2 lat nie gra już na skrzydle. Jeśli chcielibyśmy grać 4-3-3, to na prawej stronie zostałaby dziura. Z piłkarzami, których mamy najbardziej pasuje 4-2-3-1
0
O 4-3-3 będzie cieżko z Suarezem i Messim w składzie
8
Sam zainteresowany odpowiada ;)
4
https://x.com/i/status/1026777336862175232
Młodzi w środku dziadka :D
0
Z litewskim Gintra
2
Można mieć ambicje, ale trzeba też myśleć rozsądnie
3
Otóż to, a w dodatku jak wczoraj pisałem, szczególnie na zagranicznych forach są w nim zakochani. Twierdzą, że gra świetnie, jest o wiele lepszy od Rafinhi czy Arthura i gwarantują, że od przyszłego sezonu będzie podstawowym zawodnikiem Barcelony. Jak chłop nawet 10 meczów ligowych w tym sezonie nie rozegra. Też mnie zawsze jakoś denerwował :D
2
Ale jednak, na ławce zazwyczaj się trzyma albo rezerwowego LO albo PO. Ławka wygląda zazwyczaj mnie więcej tak: Bramkarz, ŚO, LO/PO, pomocnik,pomocnik, napastnik/pomocnik, napastnik
A myślę, że w razie konieczności Verma, Umtiti albo Roberto zagraliby na LO
0
No i nie ma miejsca dla gracza spoza UE
72
"Nie wierz w wszystko, co przeczytasz w internecie" - Abraham Lincoln
37
Ach, Xavi i DNA Barcy. Nierozłączna para
0
Ale United bez zastępstwa dla Pogby go nie sprzeda
0
On sam w sobie źródłem nie jest. Jest tak jak wyżej napisane, takim Twitterowym BarcaInfo
5
https://pbs.twimg.com/media/Dj-_2w9XoAADAFN.jpg
Waldek nie siadaj na piłce, bo jajo będzie! :D
0
To były odpowiedzi na pytania od kibiców, dlatego niektóre się wydają tak z dupy
1
W wakacje od szkoły ciężko o L4 :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Lekki update: Mina i Marlon trenują dziś indywidualnie [FCB]
0
U Mirandy byłbym nawet za, ale trzeba się zdecydować. Albo jeden, albo drugi. Cucu jest chyba już na wylocie z klubu