0

Wiem , że jest ;)

0

Na Pucharze Gampera będzie oficjalna kadra

1

Mierny rzut Fajdka, a i tak dałby mu srebro :D

0

Dzisiaj przeczytałem , że Alli jest dużo lepszy od Pogby XD

0

0

Wtedy jeszcze chyba Turan był

7

Cucu od roku strasznie obniżył loty. Nie sądzę , żebyśmy tak tęsknili za nim , szczególnie jeśli Miranda wypali

0

To były tylko domysły. Nikt tego nie potwierdzał

18

Nie chce psuć żartu , ale Aleix miał na koszulce "Aleix Vidal " a Arturo będzie miał "Vidal"

16

Jakaś akcja promująca. Jak dla mnie zupełnie bezsensowna i głupia

3

Czyli jakiej? Jak dla mnie wyglądał bardzo dobrze

0

Messi od dobrych 2 lat nie gra już na skrzydle. Jeśli chcielibyśmy grać 4-3-3, to na prawej stronie zostałaby dziura. Z piłkarzami, których mamy najbardziej pasuje 4-2-3-1

0

O 4-3-3 będzie cieżko z Suarezem i Messim w składzie

8


Sam zainteresowany odpowiada ;)

4

https://x.com/i/status/1026777336862175232
Młodzi w środku dziadka :D

0

Z litewskim Gintra

2

Można mieć ambicje, ale trzeba też myśleć rozsądnie

3

Otóż to, a w dodatku jak wczoraj pisałem, szczególnie na zagranicznych forach są w nim zakochani. Twierdzą, że gra świetnie, jest o wiele lepszy od Rafinhi czy Arthura i gwarantują, że od przyszłego sezonu będzie podstawowym zawodnikiem Barcelony. Jak chłop nawet 10 meczów ligowych w tym sezonie nie rozegra. Też mnie zawsze jakoś denerwował :D

2

Ale jednak, na ławce zazwyczaj się trzyma albo rezerwowego LO albo PO. Ławka wygląda zazwyczaj mnie więcej tak: Bramkarz, ŚO, LO/PO, pomocnik,pomocnik, napastnik/pomocnik, napastnik
A myślę, że w razie konieczności Verma, Umtiti albo Roberto zagraliby na LO

0

No i nie ma miejsca dla gracza spoza UE

72

"Nie wierz w wszystko, co przeczytasz w internecie" - Abraham Lincoln

37

Ach, Xavi i DNA Barcy. Nierozłączna para

0

Ale United bez zastępstwa dla Pogby go nie sprzeda

0

On sam w sobie źródłem nie jest. Jest tak jak wyżej napisane, takim Twitterowym BarcaInfo

5

https://pbs.twimg.com/media/Dj-_2w9XoAADAFN.jpg
Waldek nie siadaj na piłce, bo jajo będzie! :D

0

To były odpowiedzi na pytania od kibiców, dlatego niektóre się wydają tak z dupy

1

W wakacje od szkoły ciężko o L4 :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Lekki update: Mina i Marlon trenują dziś indywidualnie [FCB]

0

U Mirandy byłbym nawet za, ale trzeba się zdecydować. Albo jeden, albo drugi. Cucu jest chyba już na wylocie z klubu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?