40


XDD

8

Vidal grał w Bayernie tylko 3 lata ;)

1



Boston Red Sox zdobyli aż 8 punktów w jednym inningu w meczu z odwiecznym rywalem - NY Yankees :)

34


Ale trollują XD

1

Dzisiaj swoje 41. Urodziny obchodzi GOAT - Tom Brady!

13

Czerwona kartka? Chłop w karierze ma takich 4. Już bez przesady

0

No i Pan Cochise jak zwykle w punkt :)

1

No a może właśnie chciał kogoś doświadczonego na ławkę?

0

Zgadza się , ale wygląda na to, że Munir jest bliżej pozostania

2

No tak. Jak dla mnie jedyne niewiadome to PO i Rakitić / Arthur w pomocy

0

Cillessen, Semedo/Roberto, Lenglet, Arthur/Rakitić, Vidal/Aleña, Malcom/Rafinha, Munir. Ławka nie wygląda źle

0

A skąd u ciebie taka pewność? Rozmawiałeś z Valverde?

6

A ja nie narzekam. Dobry rezerwowy. Widocznie Ernesto chciał piłkarza o tym profilu. Każdy zawodnik, który przychodzi ma u mnie czystą kartę. No i znowu transfer po cichu

0

Dzisiaj w nocy wraca NFL! Na razie pre-sezon, ale najbliższy tydzień bez footballu dopiero w lutym! :D

2

Lewo od trybuny krytej

0

No niestety ominę :/

3

Żadne jaja. Tak właśnie będzie. Finaliści MŚ wracają po SPH

0

Abel Ruiz, Collado, Cuenca?

4

https://x.com/neurophate_/status/1024529957622571008
Widać po tym wykresie , że Miranda nie boi się zagrywać długich piłek, za to Cucu woli grać zachowawczo

8

4-3-3

5

No, ale jak ma Valverde wiedzieć kto zasługuje jak ich nie sprawdzi?

5

1. Alcacer to już sprawdzony zawodnik
2. Ciężko , żeby Mina grał jak nie ma go z drużyną w USA
3. No i jednak mecz Barcy B w 3. Lidze nie powie Ci tyle co mecz przeciwko klasowym drużynom

23

No chyba lepiej ich sprawdzać w meczu towarzyskim, niż w meczu o punkty

0

A ja się nie zdziwię jeśli się machnąłeś i teraz się tłumaczysz sarkazmem :D
No offence oczywiście ;)

0

A już lepiej nie mówić o Betisie Sevilla...

13

A czemu niby? Wiadomo , że cały skład młodych nic nie zdziała, ale młodzi zawodnicy w towarzystwie starszych wyglądają całkiem nieźle

12

Co drugi komentarz to twój i w dodatku każdy o tym samym. Czas może odpocząć

4

Tylko nie wiem czemu niby ten sarkazm miał służyć.

16

No juz biedny ty. Chłopie idź się przewietrz, przyda Ci się

0

Pjanić juz od dobrych paru sezonów gra w Juve :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?