A ja nie narzekam. Dobry rezerwowy. Widocznie Ernesto chciał piłkarza o tym profilu. Każdy zawodnik, który przychodzi ma u mnie czystą kartę. No i znowu transfer po cichu
1. Alcacer to już sprawdzony zawodnik 2. Ciężko , żeby Mina grał jak nie ma go z drużyną w USA 3. No i jednak mecz Barcy B w 3. Lidze nie powie Ci tyle co mecz przeciwko klasowym drużynom
40
XDD
8
Vidal grał w Bayernie tylko 3 lata ;)
1
Boston Red Sox zdobyli aż 8 punktów w jednym inningu w meczu z odwiecznym rywalem - NY Yankees :)
34
Ale trollują XD
1
Dzisiaj swoje 41. Urodziny obchodzi GOAT - Tom Brady!
13
Czerwona kartka? Chłop w karierze ma takich 4. Już bez przesady
0
No i Pan Cochise jak zwykle w punkt :)
1
No a może właśnie chciał kogoś doświadczonego na ławkę?
0
Zgadza się , ale wygląda na to, że Munir jest bliżej pozostania
2
No tak. Jak dla mnie jedyne niewiadome to PO i Rakitić / Arthur w pomocy
0
Cillessen, Semedo/Roberto, Lenglet, Arthur/Rakitić, Vidal/Aleña, Malcom/Rafinha, Munir. Ławka nie wygląda źle
0
A skąd u ciebie taka pewność? Rozmawiałeś z Valverde?
6
A ja nie narzekam. Dobry rezerwowy. Widocznie Ernesto chciał piłkarza o tym profilu. Każdy zawodnik, który przychodzi ma u mnie czystą kartę. No i znowu transfer po cichu
0
Dzisiaj w nocy wraca NFL! Na razie pre-sezon, ale najbliższy tydzień bez footballu dopiero w lutym! :D
2
Lewo od trybuny krytej
0
No niestety ominę :/
3
Żadne jaja. Tak właśnie będzie. Finaliści MŚ wracają po SPH
0
Abel Ruiz, Collado, Cuenca?
4
https://x.com/neurophate_/status/1024529957622571008
Widać po tym wykresie , że Miranda nie boi się zagrywać długich piłek, za to Cucu woli grać zachowawczo
8
4-3-3
5
No, ale jak ma Valverde wiedzieć kto zasługuje jak ich nie sprawdzi?
5
1. Alcacer to już sprawdzony zawodnik
2. Ciężko , żeby Mina grał jak nie ma go z drużyną w USA
3. No i jednak mecz Barcy B w 3. Lidze nie powie Ci tyle co mecz przeciwko klasowym drużynom
23
No chyba lepiej ich sprawdzać w meczu towarzyskim, niż w meczu o punkty
0
A ja się nie zdziwię jeśli się machnąłeś i teraz się tłumaczysz sarkazmem :D
No offence oczywiście ;)
0
A już lepiej nie mówić o Betisie Sevilla...
13
A czemu niby? Wiadomo , że cały skład młodych nic nie zdziała, ale młodzi zawodnicy w towarzystwie starszych wyglądają całkiem nieźle
12
Co drugi komentarz to twój i w dodatku każdy o tym samym. Czas może odpocząć
4
Tylko nie wiem czemu niby ten sarkazm miał służyć.
16
No juz biedny ty. Chłopie idź się przewietrz, przyda Ci się
0
Pjanić juz od dobrych paru sezonów gra w Juve :D