A co to ma do tego? Imię Lucas wymawia się Luca, ale to nie znaczy , że to "s" nagle znika z imienia i przy odmianie należy je uwzględnić, natomiast Leo to po prostu zdrobnienie od Lionel
Do nich trzeba też podać: Rollins, McIntyre, Balor, Lashley, Reigns, Hardy, Orton, Almas, Miz, Bryan, Rusev, New Day, Usos, Ronda Rousey, Asuka, Charlotte. Dużo by wymieniać :D
10
Co??? :D
1
Ballou naprawdę imponuje na tym tournee
4
Dobrze na prawej obronie? To my innego Vidala oglądaliśmy? Aleix jedynie na prawym skrzydle czasami coś prezentował
0
A co to ma do tego? Imię Lucas wymawia się Luca, ale to nie znaczy , że to "s" nagle znika z imienia i przy odmianie należy je uwzględnić, natomiast Leo to po prostu zdrobnienie od Lionel
5
Towarzyski, a ci jakby grali finał LM...
0
Jak ja nienawidzę, gdy komentatorzy zamiast odmieniać "Lucasa Digne " to odmieniają "Luci Digna". Przecież on nie ma na imię Luca...
4
Pomoc to nietypowa pozycja dla Roberto? Przecież to jego nominalna pozycja...
0
No i flashbacki z 2015 :)
Piękne są te stroje < 3
3
Kurła, kończcie ten mecz!
0
Wstałem 20 minut przed budzikiem :D
0
Witam wszystkich! :)
0
W tamtym roku był chyba 12 września , wiec pewnie w tych okolicach
7
Ten 2 komentator to gada jak Hajto :D
3
Vesovic...
0
Co oni niebieską farbą murawę pomalowali?
0
Kurłaa
Ile by tu opowiadać
Główne pasy;
Universal - Lesnar
WWE - AJ Styles
IC - Ziggler
US - Nakamura
RAW TT - Bo Dallas & Curtis Axel
SD TT - Harper & Rowan
RAW Womens - Alexa Bliss
SD Womens - Carmella
Do nich trzeba też podać: Rollins, McIntyre, Balor, Lashley, Reigns, Hardy, Orton, Almas, Miz, Bryan, Rusev, New Day, Usos, Ronda Rousey, Asuka, Charlotte. Dużo by wymieniać :D
1
Oczywiście, że się ogląda ;)
Dla mnie to jak dobry serial ;)
1
Ale nr "7" w 1 z 10 ich powybijał :D
0
O deszcz! Miło Cię widzieć :)
1
Coś w tym rodzaju właśnie ; )
18
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSjBMYb_kinSeCF_UeqADD54zLZmCTNQ917i7TKQCSZixq04sLM
Kto uwielbiał za młodu? :D
0
Podobno nie miał najlepszych relacji z Simeone i interesują się Sidibe
3
Mam nadzieje , że dzisiaj nasi zadeubitują nowe wyjazdówki :)
0
Ale przecież żaden z nich nie skrócił wakacji, to o co ci chodzi? Kazdy z nich miał odpowiednią ilość odpoczynku i każdy postanowił to wykorzystać
0
Dallas Cowboys tam grają :)
1
Jak juz kiedyś pisałem. AT&T Stadium robi wrażenie!
1
Mi się wydaje , że z Romą zagrają Jasper i Ezkieta, a z Milanem Mats i Jasper
0
W 100% na pewno nie. Gdy grał na swojej pozycji wyglądał przyzwoicie, gorzej się robiło gdy wystawiany był na skrzydłach czy innych cudawiankach
0
Tez od początku ich przygody w Barcelonie wolałem Portugalczyka
49
Nie polecam być nagle zaatakowanym przez szerszenia w ciemnym pokoju