10

Co??? :D

1

Ballou naprawdę imponuje na tym tournee

4

Dobrze na prawej obronie? To my innego Vidala oglądaliśmy? Aleix jedynie na prawym skrzydle czasami coś prezentował

0

A co to ma do tego? Imię Lucas wymawia się Luca, ale to nie znaczy , że to "s" nagle znika z imienia i przy odmianie należy je uwzględnić, natomiast Leo to po prostu zdrobnienie od Lionel

5

Towarzyski, a ci jakby grali finał LM...

0

Jak ja nienawidzę, gdy komentatorzy zamiast odmieniać "Lucasa Digne " to odmieniają "Luci Digna". Przecież on nie ma na imię Luca...

4

Pomoc to nietypowa pozycja dla Roberto? Przecież to jego nominalna pozycja...

0

No i flashbacki z 2015 :)
Piękne są te stroje < 3

3

Kurła, kończcie ten mecz!

0

Wstałem 20 minut przed budzikiem :D

0

Witam wszystkich! :)

0

W tamtym roku był chyba 12 września , wiec pewnie w tych okolicach

7

Ten 2 komentator to gada jak Hajto :D

3


Vesovic...

0

Co oni niebieską farbą murawę pomalowali?

0

Kurłaa

Ile by tu opowiadać

Główne pasy;

Universal - Lesnar

WWE - AJ Styles

IC - Ziggler

US - Nakamura

RAW TT - Bo Dallas & Curtis Axel

SD TT - Harper & Rowan

RAW Womens - Alexa Bliss

SD Womens - Carmella

Do nich trzeba też podać: Rollins, McIntyre, Balor, Lashley, Reigns, Hardy, Orton, Almas, Miz, Bryan, Rusev, New Day, Usos, Ronda Rousey, Asuka, Charlotte. Dużo by wymieniać :D

1

Oczywiście, że się ogląda ;)
Dla mnie to jak dobry serial ;)

1

Ale nr "7" w 1 z 10 ich powybijał :D

0

O deszcz! Miło Cię widzieć :)

1

Coś w tym rodzaju właśnie ; )

0

Podobno nie miał najlepszych relacji z Simeone i interesują się Sidibe

3

Mam nadzieje , że dzisiaj nasi zadeubitują nowe wyjazdówki :)

0

Ale przecież żaden z nich nie skrócił wakacji, to o co ci chodzi? Kazdy z nich miał odpowiednią ilość odpoczynku i każdy postanowił to wykorzystać

0

Dallas Cowboys tam grają :)

1


Jak juz kiedyś pisałem. AT&T Stadium robi wrażenie!

1

Mi się wydaje , że z Romą zagrają Jasper i Ezkieta, a z Milanem Mats i Jasper

0

W 100% na pewno nie. Gdy grał na swojej pozycji wyglądał przyzwoicie, gorzej się robiło gdy wystawiany był na skrzydłach czy innych cudawiankach

0

Tez od początku ich przygody w Barcelonie wolałem Portugalczyka

49

Nie polecam być nagle zaatakowanym przez szerszenia w ciemnym pokoju

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?