0

No wiele rzeczy można tak uprościć. Cycki to teoretycznie dwie kulki z punkcikami i tyle :D

6

No jednak wydarzenie, które się zdarza raz na 100+ lat

1

No i wraca :)

0

Ale przecież skończył 18 lat

2

Zdrowo? To są mecze opuszczone tylko w zeszłym sezonie

0

Mi się wydaję, że Roma się już nim wcześniej interesowała. Tak przynajmniej wynikało z komentarzy na ich stronie

5

A w zeszłym sezonie stracił mniej czasu z powodu kontuzji niż Iniesta ;)

0

0

A za kogo miał niby grać? Mbappe? Tylko proszę nie mow Matuidi

0

A potem narzekanie, że zawodnicy w kwietniu oddychają rękawami

1

Tylko zauważ , że Dembele miał poważne kontuzje w zeszłym sezonie. No i w dodatku Lemar przechodzi do nowego klubu , wiec logiczne , że będzie walczył o skład

0

Trochę ciężko , żeby Samper i Mats zagrali skoro nie ma ich z drużyną

24

Widzę , że tu ludzie strasznie na Dembele narzekają , ale zapominają , że chłop jednak w klubie i reprezentacji grał , a w dodatku trenował codziennie , no i co najważniejsze miał 2 ciężkie kontuzje. Należy mu się odpoczynek fizyczny i mentalny, a przedwczesny powrót może mu paradoksalnie zaszkodzić

0

Jakbyś przeczytał dokładnie listę to byś zauważył , że dołącza 1. Sierpnia

0

Szkoda , że Matsa nie ma jeszcze na zgrupowaniu

0

Ostatnio gdy tak graliśmy to zdobyliśmy tryplet ; )

1

Dla mnie gol Trippiera tez ładniejszy, w dodatku strzelony w ważniejszym meczu, a o Kolarovie juz nie wspomnę

0

Oby 27.04 lub 25.05. Wielka Sobota jakoś zbytnio nie pasuje

4

Akurat Włoski jest do Hiszpańskiego bardziej podobny niż Portugalski

0

Coś czuję, że wywiadu w samochodzie, tak samo jak gadającej piłki nie będzie ;)

0

Obstawiam, że 16 przejmie Alena
A co do Lengleta, to jak dla mnie 15, chyba że przejdzie Pjanić, to wtedy dla Bośniaka 15, a dla Francuza 22

10

10 najlepszych bramek MŚ to jakiś żart...

Brak Coutinho, Nacho, Di Marii, Xhaki, Kolarova, a taki wolny Cristiano na 4. miejscu...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

34

Dach Mercedes - Benz Stadium w Atlancie robi wrażenie!

3

Chłopak 13 lat. Jeszcze mało o życiu wie

0

Jesteś pewna? Ostatni komentarz 30 minut temu

0

No i przecież większość tak właśnie wymawia

5

Żadne poważne źródło nie podawało, że będzie 400

0

Pytanie retoryczne
Przecież niżej ewidentnie pisali, że to słowa Mestre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?