Tylko zauważ , że Dembele miał poważne kontuzje w zeszłym sezonie. No i w dodatku Lemar przechodzi do nowego klubu , wiec logiczne , że będzie walczył o skład
Widzę , że tu ludzie strasznie na Dembele narzekają , ale zapominają , że chłop jednak w klubie i reprezentacji grał , a w dodatku trenował codziennie , no i co najważniejsze miał 2 ciężkie kontuzje. Należy mu się odpoczynek fizyczny i mentalny, a przedwczesny powrót może mu paradoksalnie zaszkodzić
0
No wiele rzeczy można tak uprościć. Cycki to teoretycznie dwie kulki z punkcikami i tyle :D
6
No jednak wydarzenie, które się zdarza raz na 100+ lat
1
No i wraca :)
0
Ale przecież skończył 18 lat
2
Zdrowo? To są mecze opuszczone tylko w zeszłym sezonie
0
Jest artykuł o drugiej kolejce ;)
https://www.fcbarca.com/84449-poznalismy-terminarz-2-kolejki-laligi.html?utm_source=seeAlso&utm_campaign=news
0
Mi się wydaję, że Roma się już nim wcześniej interesowała. Tak przynajmniej wynikało z komentarzy na ich stronie
5
A w zeszłym sezonie stracił mniej czasu z powodu kontuzji niż Iniesta ;)
0
Jesteś pewien, że bierze udział w treningach?
https://www.fcbarca.com/84397-sergi-samper-nie-poleci-z-druzyna-na-amerykanskie-tournee.html
0
A za kogo miał niby grać? Mbappe? Tylko proszę nie mow Matuidi
0
A potem narzekanie, że zawodnicy w kwietniu oddychają rękawami
1
Tylko zauważ , że Dembele miał poważne kontuzje w zeszłym sezonie. No i w dodatku Lemar przechodzi do nowego klubu , wiec logiczne , że będzie walczył o skład
0
Trochę ciężko , żeby Samper i Mats zagrali skoro nie ma ich z drużyną
24
Widzę , że tu ludzie strasznie na Dembele narzekają , ale zapominają , że chłop jednak w klubie i reprezentacji grał , a w dodatku trenował codziennie , no i co najważniejsze miał 2 ciężkie kontuzje. Należy mu się odpoczynek fizyczny i mentalny, a przedwczesny powrót może mu paradoksalnie zaszkodzić
0
Jakbyś przeczytał dokładnie listę to byś zauważył , że dołącza 1. Sierpnia
0
Szkoda , że Matsa nie ma jeszcze na zgrupowaniu
0
Ostatnio gdy tak graliśmy to zdobyliśmy tryplet ; )
1
Dla mnie gol Trippiera tez ładniejszy, w dodatku strzelony w ważniejszym meczu, a o Kolarovie juz nie wspomnę
0
Oby 27.04 lub 25.05. Wielka Sobota jakoś zbytnio nie pasuje
4
Akurat Włoski jest do Hiszpańskiego bardziej podobny niż Portugalski
0
Coś czuję, że wywiadu w samochodzie, tak samo jak gadającej piłki nie będzie ;)
0
Obstawiam, że 16 przejmie Alena
A co do Lengleta, to jak dla mnie 15, chyba że przejdzie Pjanić, to wtedy dla Bośniaka 15, a dla Francuza 22
10
10 najlepszych bramek MŚ to jakiś żart...
Brak Coutinho, Nacho, Di Marii, Xhaki, Kolarova, a taki wolny Cristiano na 4. miejscu...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
34
Dach Mercedes - Benz Stadium w Atlancie robi wrażenie!
3
Chłopak 13 lat. Jeszcze mało o życiu wie
0
Jesteś pewna? Ostatni komentarz 30 minut temu
0
No i przecież większość tak właśnie wymawia
5
Żadne poważne źródło nie podawało, że będzie 400
0
Pytanie retoryczne
Przecież niżej ewidentnie pisali, że to słowa Mestre