Jak komentowali głównie Jaroński i Wyrzykowski to można było etap tylko dla ich opowieści słuchać, a tak to jak dla mnie najciekawsze są po prostu górskie etapy
Ja właśnie nie wiem jak gazety pracujące tak blisko z klubem nie wiedzą na jakich pozycjach grają zawodnicy. To samo w przewidywanych składach https://x.com/Kowal___30/status/1021288768043732992 O to dokładnie chodzi
1
Na TVP wszystko ;)
0
No Lenglet już kupiony, więc by się przydał, za Aranę - Miranda/Cucu i można by wywalić Denisa. Tak to spoko ;)
0
Według mnie: Miranda, Cuenca, Puig i Ruiz. Choć tak naprawdę prawie wszyscy z nich to obiecujący zawodnicy
0
Korea Północna prawie w półfinale. Ło Panie
0
Wypożyczony podobno do Deportivo
0
Widzę kolega z miasta Kraśnik :D
0
Ballou ;)
nie taki wielki, 175 cm 70 kg :D
1
Ja nie wiem dlaczego, ale Denisa od początku nie trawiłem. Już wolałem Gomesa od niego
0
Abel często grywał na skrzydle
0
No Andre rzeczywiście też sobie pogrywał na prawej obronie :D
0
Zamiast pana w dolnym rzędzie po prawej stronie powinien być Morey, a tak to spoko ;)
7
Powiem nieoryginalnie - Contratiempo :D
1
Ja to mam nadzieję, że Miny do 12. sierpnia już u nas nie będzie, a nawet jeśliby był to i tak wolę chyba Lengleta, niezależnie od formy
6
Mina z Pique w jednym składzie. Chrońcie nas od tego :D
0
No skoro chcą stawiać na wychowanków, to ja już zamiast Ballou, wolałbym dać szansę Carlesowi Perezowi. 20 lat skończone. Czas najwyższy.
2
Wszystkich co byli na MŚ poza MATSem
0
Jak komentowali głównie Jaroński i Wyrzykowski to można było etap tylko dla ich opowieści słuchać, a tak to jak dla mnie najciekawsze są po prostu górskie etapy
0
Może Roztocze?
76
Dawać na głównego newsa!
0
Tez macie tak , że łatwo tracicie/zyskujecie na wadze? Ja moge pójść na porządnego grilla , przytyć 3 kg, a 2 dni później juz znowu tak jak wcześniej
0
Ale jednak głównie po prawej stronie bardziej grywał, gdyż jest lewonożny
1
Tak. No i Aleña na lewym skrzydle tez raczej nie grywa. No i przed meczami w sezonie tez często mylili się z pozycjami
9
Jakby kogoś to interesowało to na TVP HD leci chyba najlepszy odcinek Rancza. Ten, w którym mafia przyjechała do Wilkowyj :D
2
Przecież to niepojęte, żeby gazeta teoretycznie związana głęboko z Barcą, nie ogarnia, na której pozycji grają jej zawodnicy...
6
Zazwyczaj na stronie związku na YT była transmisja. Choć to nic ciekawego
9
Mija 10 lat od przejęcia przez Messiego 10 na plecach w Barcelonie :)
0
Zapewne dzisiaj po wieczornej lub jutro po porannej
2
Ja właśnie nie wiem jak gazety pracujące tak blisko z klubem nie wiedzą na jakich pozycjach grają zawodnicy. To samo w przewidywanych składach
https://x.com/Kowal___30/status/1021288768043732992
O to dokładnie chodzi
0
Dwie ;)
0
Ja pierdziele, jaki ten pyton ogromny :O
Zresztą ta kobra też :D