1

Na TVP wszystko ;)

0

No Lenglet już kupiony, więc by się przydał, za Aranę - Miranda/Cucu i można by wywalić Denisa. Tak to spoko ;)

0

Według mnie: Miranda, Cuenca, Puig i Ruiz. Choć tak naprawdę prawie wszyscy z nich to obiecujący zawodnicy

0

Korea Północna prawie w półfinale. Ło Panie

0

Wypożyczony podobno do Deportivo

0

Widzę kolega z miasta Kraśnik :D

0

Ballou ;)
nie taki wielki, 175 cm 70 kg :D

1

Ja nie wiem dlaczego, ale Denisa od początku nie trawiłem. Już wolałem Gomesa od niego

0

Abel często grywał na skrzydle

0

No Andre rzeczywiście też sobie pogrywał na prawej obronie :D

0

Zamiast pana w dolnym rzędzie po prawej stronie powinien być Morey, a tak to spoko ;)

7

Powiem nieoryginalnie - Contratiempo :D

1

Ja to mam nadzieję, że Miny do 12. sierpnia już u nas nie będzie, a nawet jeśliby był to i tak wolę chyba Lengleta, niezależnie od formy

6

Mina z Pique w jednym składzie. Chrońcie nas od tego :D

0

No skoro chcą stawiać na wychowanków, to ja już zamiast Ballou, wolałbym dać szansę Carlesowi Perezowi. 20 lat skończone. Czas najwyższy.

2

Wszystkich co byli na MŚ poza MATSem

0

Jak komentowali głównie Jaroński i Wyrzykowski to można było etap tylko dla ich opowieści słuchać, a tak to jak dla mnie najciekawsze są po prostu górskie etapy

0

Może Roztocze?

76

Dawać na głównego newsa!

0

Tez macie tak , że łatwo tracicie/zyskujecie na wadze? Ja moge pójść na porządnego grilla , przytyć 3 kg, a 2 dni później juz znowu tak jak wcześniej

0

Ale jednak głównie po prawej stronie bardziej grywał, gdyż jest lewonożny

1

Tak. No i Aleña na lewym skrzydle tez raczej nie grywa. No i przed meczami w sezonie tez często mylili się z pozycjami

9

Jakby kogoś to interesowało to na TVP HD leci chyba najlepszy odcinek Rancza. Ten, w którym mafia przyjechała do Wilkowyj :D

2

Przecież to niepojęte, żeby gazeta teoretycznie związana głęboko z Barcą, nie ogarnia, na której pozycji grają jej zawodnicy...

6

Zazwyczaj na stronie związku na YT była transmisja. Choć to nic ciekawego

9

Mija 10 lat od przejęcia przez Messiego 10 na plecach w Barcelonie :)

0

Zapewne dzisiaj po wieczornej lub jutro po porannej

2

Ja właśnie nie wiem jak gazety pracujące tak blisko z klubem nie wiedzą na jakich pozycjach grają zawodnicy. To samo w przewidywanych składach
https://x.com/Kowal___30/status/1021288768043732992
O to dokładnie chodzi

0

Dwie ;)

0

Ja pierdziele, jaki ten pyton ogromny :O
Zresztą ta kobra też :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?