Tak samo myślę. Bardzo dobry ruch dla Spurs, za to już czytam, że Kawhi nie ma zamiaru grać w Toronto; Więc wychodzi na to, że Raptors oddają jednego z najlepszych zawodników w historii swojego klubu za jeden rok Leonarda
Możliwe. Nie oglądałem wszystkich meczów Alissona, jednak gdy już go widziałem, to ani razu mnie nie zachwycił, ale oby Belg w Realu też miał te wahania formy
Ludzie nie bulwersujcie się tą najlepszą drużyną MŚ. Ja na stronie FIFA, ani na ich mediach społecznościowych nie widziałem żadnej najlepszej "11". To najprawdopodobniej fake
1
https://www.instagram.com/p/BlYzLueFx68/?taken-by=o.dembele7
Nieźle się chłopaki bawili :D
2
Co nie znaczy, że nie trzeba w drużynie doświadczonych graczy. Samymi 18-latkami, to w lidze z rosłymi chłopami nic nie zdziałasz
0
Ja zawsze bardziej cenię Ligę , ale dla ogółu ważniejsza jest LM
0
Tylko kiedy ostatnio Messi grał na skrzydle?
5
Abel Ruiz!
23
Ale po co aż tylu? A potem brak miejsca dla Oriola, Aleñi, Puiga, Collado
1
Tak jest. To i tak dobra godzina, bo gramy na zachodnim wybrzeżu
2
Szukanie alternatyw na zastępce Alby? O ile dobrze wiem, to gdy Digne odejdzie, w jego miejsce wskoczy Cucu lub Miranda
3
No bo widocznie jest lepszy
0
1. City
2. LFC
3. Chelsea
4. Tottenham
60
Ale przecież miejsca w szatni nie są rozmieszczane numerami
4
https://pbs.twimg.com/media/DiYD4lJXcAEWvds.jpg
Kawhi o swoim tradzie do Toronto XD
2
https://www.fcbarca.com/84287-losowanie-terminarza-laligi-2018-19-odbedzie-sie-24-lipca.html
1
Tak samo myślę. Bardzo dobry ruch dla Spurs, za to już czytam, że Kawhi nie ma zamiaru grać w Toronto; Więc wychodzi na to, że Raptors oddają jednego z najlepszych zawodników w historii swojego klubu za jeden rok Leonarda
1
Myślę, że w tym roku i tak by nic nie zdziałali przeciwko GSW i Lebron to dobrze wiedział podpisując kontrakt
1
Oszczędzają widocznie kasę na przyszłoroczne FA (Cousins, Leonard, Thompson)
0
Akurat trade z Lakers był po prostu niemożliwy. Nadal jest szansa, że po prostu przejdzie tam w FA w przyszłym roku
2
Kawhi Leonard najprawdopodobniej przeniesie się do Toronto Raptors w zamian za DeMara Derozana! :O
0
Lenglet był na MŚ?
3
Możliwe. Nie oglądałem wszystkich meczów Alissona, jednak gdy już go widziałem, to ani razu mnie nie zachwycił, ale oby Belg w Realu też miał te wahania formy
0
Szkoda, że jednak Real nie skusił się na zakup Alissona za grubą kwotę. Tak to zostają z o wiele lepszym bramkarzem, za o wiele mniejsze pieniądze :/
2
Znowu jest Cuenca. Coś musi być na rzeczy :)
0
Co oni tak daleko wyszli? :D
2
Basel, Lyon, Brugge. Nie trzeba daleko latać :D
0
Ten po prawej pamiętam zawsze w rękawiczkach siedział :D
8
Ludzie nie bulwersujcie się tą najlepszą drużyną MŚ. Ja na stronie FIFA, ani na ich mediach społecznościowych nie widziałem żadnej najlepszej "11". To najprawdopodobniej fake
2
Jakiś link do tej drużyny? Na oficjalnej stronie FIFA nic nie widzę
0
No Mina w tym roku, a Verma w przyszłym. Jak dla mnie oczywiste
0
Ughhh. Yankees...
2
Niekoniecznie. Wczoraj był Palencia na treningu