0

Czemu jak przeczytałem Jerzy Brzęczek to pomyślałem o Jacku Braciaku? XDD
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1b/Jacek_Braciak.jpg/162px-Jacek_Braciak.jpg

9

Właśnie obejrzałem Contratiempo. Naprawdę świetny film :)

1

Tylko , że już wiarygodne źródła to potwierdziły , a w dodatku wczoraj na treningu Lenglet żegnał się ze sztabem i kolegami

3

A teraz pomyśl sobie, że taki Caleta-Car może zostać mistrzem świata, a CR i Messi tego nigdy nie osiągnęli

1

Atletico , Juventus , Monaco, Real i Barca mają po 3 (i maja zawodników w obu drużynach)

1

No i elegancko. Finał , w którym ze zwycięstwa jakiejkolwiek z drużyn będę się cieszył :)

0

Akurat na MŚ nawet jak nie zagrałeś minuty to dostajesz medal. Tylko z Kaliniciem inna sytuacja

0

Taka ciekawostka. Kurs na Del Porto zmienił się z ponad 7 na 4.4 po jednym punkcie :D
A teraz na 9 skoczyło :D

101

Wyobraźcie sobie Pickforda w reklamie Forda: "I pick Ford, and you?" heh

1

Skubany dobry jest :D

0

Tylko po co wypożyczać Cucu, skoro za rok Miranda zostanie włączony do 1. drużyny? Już lepiej go sprzedać

2

Bye Bye Roger!

0

Czy zawieszenie Roberto nie jest wliczane w SPH?

0


Polecam materiał o finale MŚ z 2010 ;)

1

Nie. Ja tylko highlightsy. Na żywo staram się tylko duże PPV

1

są ;)

9

Najbardziej wychwalają tego Griezmanna, a taka miernota z niego , że szok

1

Ousmane Dembele! Ousmane Dembele! Allez, Allez, ooo Dembele! Ousmane Dembele!

18

Jeszcze niech Giroud poprowadzi Francję do finału i Socjopata chyba nigdy nie wytrzeźwieje (o ile kiedykolwiek był trzeźwy) :D

0

Sapporo odpada jak dla mnie. 2018, 2020, 2022. Wszystko w Azji

1

Elegancko :)
Mój ulubiony angielski klub :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A ja dziś za Francją, ale czuje, że wygra Belgia

0

O nie. Boje sie #TeamFrancja

8

No tak rzeczywiście; Pique, Alba, Fabregas. Strasznie nierozsądne transfery...

0

Troszkę się machnąłeś. Belgia drugi, Francja szósty,

1

A ja powiem nietuzinkowo, bo mecz, w którym nie strzelił ani jednej bramki - La Manita z Realem ;)

0

Ooooo Fulham, proszę. Mój ulubiony angielski klub < 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?