12 lipca 2018, 11:41
3
Zdjęcia z dzisiejszego treningu: https://pbs.twimg.com/media/Dh5N8VTXcAAVDLB.jpg https://pbs.twimg.com/media/Dh5N8WDX4AAwt0G.jpg https://pbs.twimg.com/media/Dh5N8V5WAAEW1XT.jpg https://pbs.twimg.com/media/Dh5N8VXW4AAOC43.jpg
12 lipca 2018, 11:23
0
Czemu jak przeczytałem Jerzy Brzęczek to pomyślałem o Jacku Braciaku? XDD https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1b/Jacek_Braciak.jpg/162px-Jacek_Braciak.jpg
12 lipca 2018, 10:49
9
Właśnie obejrzałem Contratiempo. Naprawdę świetny film :)
12 lipca 2018, 09:33
5
https://www.instagram.com/p/BlGjB6fg59E/?taken-by=ekstraklasatrolls XDDDDDD
12 lipca 2018, 08:56
1
Tylko , że już wiarygodne źródła to potwierdziły , a w dodatku wczoraj na treningu Lenglet żegnał się ze sztabem i kolegami
12 lipca 2018, 07:43
A teraz pomyśl sobie, że taki Caleta-Car może zostać mistrzem świata, a CR i Messi tego nigdy nie osiągnęli
11 lipca 2018, 23:46
Atletico , Juventus , Monaco, Real i Barca mają po 3 (i maja zawodników w obu drużynach)
11 lipca 2018, 23:45
No i elegancko. Finał , w którym ze zwycięstwa jakiejkolwiek z drużyn będę się cieszył :)
11 lipca 2018, 23:28
Akurat na MŚ nawet jak nie zagrałeś minuty to dostajesz medal. Tylko z Kaliniciem inna sytuacja
11 lipca 2018, 21:21
Taka ciekawostka. Kurs na Del Porto zmienił się z ponad 7 na 4.4 po jednym punkcie :DA teraz na 9 skoczyło :D
11 lipca 2018, 21:14
101
Wyobraźcie sobie Pickforda w reklamie Forda: "I pick Ford, and you?" heh
11 lipca 2018, 19:53
Skubany dobry jest :D
11 lipca 2018, 19:33
Tylko po co wypożyczać Cucu, skoro za rok Miranda zostanie włączony do 1. drużyny? Już lepiej go sprzedać
11 lipca 2018, 18:27
2
Bye Bye Roger!
11 lipca 2018, 17:19
Czy zawieszenie Roberto nie jest wliczane w SPH?
11 lipca 2018, 12:06
11 lipca 2018, 08:51
Nie. Ja tylko highlightsy. Na żywo staram się tylko duże PPV
11 lipca 2018, 00:30
są ;)
10 lipca 2018, 20:38
Najbardziej wychwalają tego Griezmanna, a taka miernota z niego , że szok
10 lipca 2018, 19:57
Ousmane Dembele! Ousmane Dembele! Allez, Allez, ooo Dembele! Ousmane Dembele!
10 lipca 2018, 18:48
18
Jeszcze niech Giroud poprowadzi Francję do finału i Socjopata chyba nigdy nie wytrzeźwieje (o ile kiedykolwiek był trzeźwy) :D
10 lipca 2018, 15:55
Sapporo odpada jak dla mnie. 2018, 2020, 2022. Wszystko w Azji
10 lipca 2018, 14:39
Elegancko :) Mój ulubiony angielski klub :D
10 lipca 2018, 14:08
Komentarz usunięty przez użytkownika
10 lipca 2018, 13:49
A ja dziś za Francją, ale czuje, że wygra Belgia
10 lipca 2018, 13:18
O nie. Boje sie #TeamFrancja
10 lipca 2018, 11:58
8
No tak rzeczywiście; Pique, Alba, Fabregas. Strasznie nierozsądne transfery...
10 lipca 2018, 11:47
Troszkę się machnąłeś. Belgia drugi, Francja szósty,
9 lipca 2018, 23:14
A ja powiem nietuzinkowo, bo mecz, w którym nie strzelił ani jednej bramki - La Manita z Realem ;)
9 lipca 2018, 23:08
Ooooo Fulham, proszę. Mój ulubiony angielski klub < 3
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
Zdjęcia z dzisiejszego treningu:
https://pbs.twimg.com/media/Dh5N8VTXcAAVDLB.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Dh5N8WDX4AAwt0G.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Dh5N8V5WAAEW1XT.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Dh5N8VXW4AAOC43.jpg
0
Czemu jak przeczytałem Jerzy Brzęczek to pomyślałem o Jacku Braciaku? XDD
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1b/Jacek_Braciak.jpg/162px-Jacek_Braciak.jpg
9
Właśnie obejrzałem Contratiempo. Naprawdę świetny film :)
5
https://www.instagram.com/p/BlGjB6fg59E/?taken-by=ekstraklasatrolls
XDDDDDD
1
Tylko , że już wiarygodne źródła to potwierdziły , a w dodatku wczoraj na treningu Lenglet żegnał się ze sztabem i kolegami
3
A teraz pomyśl sobie, że taki Caleta-Car może zostać mistrzem świata, a CR i Messi tego nigdy nie osiągnęli
1
Atletico , Juventus , Monaco, Real i Barca mają po 3 (i maja zawodników w obu drużynach)
1
No i elegancko. Finał , w którym ze zwycięstwa jakiejkolwiek z drużyn będę się cieszył :)
0
Akurat na MŚ nawet jak nie zagrałeś minuty to dostajesz medal. Tylko z Kaliniciem inna sytuacja
0
Taka ciekawostka. Kurs na Del Porto zmienił się z ponad 7 na 4.4 po jednym punkcie :D
A teraz na 9 skoczyło :D
101
Wyobraźcie sobie Pickforda w reklamie Forda: "I pick Ford, and you?" heh
1
Skubany dobry jest :D
0
Tylko po co wypożyczać Cucu, skoro za rok Miranda zostanie włączony do 1. drużyny? Już lepiej go sprzedać
2
Bye Bye Roger!
0
Czy zawieszenie Roberto nie jest wliczane w SPH?
0
Polecam materiał o finale MŚ z 2010 ;)
1
Nie. Ja tylko highlightsy. Na żywo staram się tylko duże PPV
1
są ;)
9
Najbardziej wychwalają tego Griezmanna, a taka miernota z niego , że szok
1
Ousmane Dembele! Ousmane Dembele! Allez, Allez, ooo Dembele! Ousmane Dembele!
18
Jeszcze niech Giroud poprowadzi Francję do finału i Socjopata chyba nigdy nie wytrzeźwieje (o ile kiedykolwiek był trzeźwy) :D
0
Sapporo odpada jak dla mnie. 2018, 2020, 2022. Wszystko w Azji
1
Elegancko :)
Mój ulubiony angielski klub :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A ja dziś za Francją, ale czuje, że wygra Belgia
0
O nie. Boje sie #TeamFrancja
8
No tak rzeczywiście; Pique, Alba, Fabregas. Strasznie nierozsądne transfery...
0
Troszkę się machnąłeś. Belgia drugi, Francja szósty,
1
A ja powiem nietuzinkowo, bo mecz, w którym nie strzelił ani jednej bramki - La Manita z Realem ;)
0
Ooooo Fulham, proszę. Mój ulubiony angielski klub < 3