Ktoś tu się pytał co się dzieje jeśli drużyna jest w osłabieniu i są karne. Wtedy drużyna z większą liczbą zawodników redukuje liczbę do tej samej co drużyna w osłabieniu
Ja podobnie (no może trochę Francji ze względu na Samu i Bembusia), ale właśnie taki turniej się najlepiej ogląda, kiedy nie musisz się stresować o konkretną drużynę, tylko spokojnie delektować się grą ;)
3
mat-geo-ang ;)
23
A pochwalę się. Udało mi się dostać do zamierzanego liceum :)
0
Ktoś tu się pytał co się dzieje jeśli drużyna jest w osłabieniu i są karne. Wtedy drużyna z większą liczbą zawodników redukuje liczbę do tej samej co drużyna w osłabieniu
1
I wartość Jeremiesza rośnie :D
0
Często bramkarze tak robią
2
Będę zaskoczony jeśli nie będzie czerwa
0
Anglicy bawią się w Meksykaninów :D
0
Było
0
No jeśli karny, to żółta
1
Ale Ebola teraz spartolił. Miał idealnie wychodzącego kolegę
3
No i człowiek na minutę wyszedł i gol...
0
Ale partolą
13
Laskowski < 3
0
No tak, ale tak samo było z Neymarem, PSG dało mu kasę, ten się sam wykupił i wyszło na to, że przeszedł do PSG za darmo
1
Czyli będzie tak samo jak z Neymarem? Lenglet sam siebie wykupi, więc przyjdzie do nas za darmo teoretycznie, i nie będzie się to wliczało do FFP? :D
1
Zgadzam się. Ba, jak dla mnie to dwóch najlepszych ŚO na świecie, a co do duetu, to tylko Godin - Gimenez jest blisko
9
A czy z Verrattim było wstępne porozumienie , tak jak z Arthurem?
2
Cousins w GSW! Czyli już znamy mistrza na sezon 18-19...
78
Policzyłem i pan Andrzej Strejlau powiedział słowo "świetnie" i jego odmiany 64 razy!
2
Ja podobnie (no może trochę Francji ze względu na Samu i Bembusia), ale właśnie taki turniej się najlepiej ogląda, kiedy nie musisz się stresować o konkretną drużynę, tylko spokojnie delektować się grą ;)
6
Ale sfrajerzyli...
0
No co ty?
3
Oby, a za 3 lata Cuenca za Pique :)
2
No i Myszka Miki strzela :D
0
GALA - Freed from desire
3
No i trzeba było nie wygrywać z Anglią
0
Belgia jak zwykle niczym Thiago Silva
0
Świetnie :D
1
Zależy od rejonu. W Andaluzji chyba Sebidzia, a w reszcie Hiszpania - Sebija (przypominam , że w Hiszpanii "v" czyta się jako "b" ;)
0
Ja mówię Runaldu, Kołcziń ;)