3

mat-geo-ang ;)

23

A pochwalę się. Udało mi się dostać do zamierzanego liceum :)

0

Ktoś tu się pytał co się dzieje jeśli drużyna jest w osłabieniu i są karne. Wtedy drużyna z większą liczbą zawodników redukuje liczbę do tej samej co drużyna w osłabieniu

1

I wartość Jeremiesza rośnie :D

0

Często bramkarze tak robią

2

Będę zaskoczony jeśli nie będzie czerwa

0

Anglicy bawią się w Meksykaninów :D

0

Było

0

No jeśli karny, to żółta

1

Ale Ebola teraz spartolił. Miał idealnie wychodzącego kolegę

3

No i człowiek na minutę wyszedł i gol...

0

Ale partolą

13

Laskowski < 3

0

No tak, ale tak samo było z Neymarem, PSG dało mu kasę, ten się sam wykupił i wyszło na to, że przeszedł do PSG za darmo

1

Czyli będzie tak samo jak z Neymarem? Lenglet sam siebie wykupi, więc przyjdzie do nas za darmo teoretycznie, i nie będzie się to wliczało do FFP? :D

1

Zgadzam się. Ba, jak dla mnie to dwóch najlepszych ŚO na świecie, a co do duetu, to tylko Godin - Gimenez jest blisko

9

A czy z Verrattim było wstępne porozumienie , tak jak z Arthurem?

2

Cousins w GSW! Czyli już znamy mistrza na sezon 18-19...

78

Policzyłem i pan Andrzej Strejlau powiedział słowo "świetnie" i jego odmiany 64 razy!

2

Ja podobnie (no może trochę Francji ze względu na Samu i Bembusia), ale właśnie taki turniej się najlepiej ogląda, kiedy nie musisz się stresować o konkretną drużynę, tylko spokojnie delektować się grą ;)

6

Ale sfrajerzyli...

0

No co ty?

3

Oby, a za 3 lata Cuenca za Pique :)

2

No i Myszka Miki strzela :D

0

GALA - Freed from desire

3

No i trzeba było nie wygrywać z Anglią

0

Belgia jak zwykle niczym Thiago Silva

0

Świetnie :D

1

Zależy od rejonu. W Andaluzji chyba Sebidzia, a w reszcie Hiszpania - Sebija (przypominam , że w Hiszpanii "v" czyta się jako "b" ;)

0

Ja mówię Runaldu, Kołcziń ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?