Oczywiście, nawet myślę, że kilka meczów w sezonie jako para rozegrają. Jednak najwygodniej jest grać z lewo i prawonożnymi stoperami. Wiem z własnego doświadczenia. Zawsze nienawidziłem grać na lewej stronie obrony jako prawonożny, ale jak już pisałem jest to możliwe i nie wykluczam par obrońców lewo jak i prawonożnych.
1
W końcu!
0
Ale to spartolił XD
1
Ktoś może wie co krzyknął ten fan?
118
Żeby Rakitić nie musiał grać 70 spotkań w sezonie
6
Na trybunie Camp Nou do napisu "Mes que un club" dodali słowa i wygląda to teraz " What does Mes que un club mean?"...
9
Weźcie mnie to " What does Mes que un club mean?" zdejmijcie. Razi niesamowicie w oczy
4
Prezentacja Lengleta:
0
Oczywiście, nawet myślę, że kilka meczów w sezonie jako para rozegrają. Jednak najwygodniej jest grać z lewo i prawonożnymi stoperami. Wiem z własnego doświadczenia. Zawsze nienawidziłem grać na lewej stronie obrony jako prawonożny, ale jak już pisałem jest to możliwe i nie wykluczam par obrońców lewo jak i prawonożnych.
1
1. mecz 28 lipca, więc pewnie gdzieś ok. 24
12
Pique - Umtiti. Umtiti - Lenglet będzie cieżkie, bo jednak dwóch lewonożnych zawodników
0
Znaczy Barca B zaczęła treningi w tym samym dniu co pierwsza drużyna
0
To może ja odpowiem. Deschamps chciał mieć tyle samo prawonożnych co lewonożnych zawodników , dlatego pojechał Rami za Lengleta ;)
3
Ja wolę czystą :)
5
Oj to było wiadomo już od bardzo dawna
0
Jeszcze dodam, że technicznym Kuipers, a o 3. miejsce sędziował będzie Irańczyk Faghani, a technicznym będzie Diedhou z Senegalu ;)
1
Właśnie jak dla mnie wybór był między tą dwójką ;)
0
Tak jak chciałem i myślałem :)
51
FIFE już zupełnie pop... Będą walczyć z seksizmem i dlatego podczas transmisji meczów będzie pokazywanych mniej kobiet na trybunach...
3
Ja się cieszę. Misiaczka bardzo lubię, a skoro nie trafił do Barcy, to przynajmniej do mojego ulubionego angielskiego klubu :)
0
Dostał już wcześniej ;)
55
29-latek Wass? To byłoby wzmocnienie?
28
Nie. Takie właśnie były
0
Który jest jak dla mnie zupełnie bezsensowny i wygląda okropnie (nie chodzi o farbę)
0
Czy Arthur dziś wieczorem będzie już uczestniczył w treningu?
0
Ale to "What does Mes que un club mean?" fatalnie wygląda
7
Link do Arthura
0
Czyli prezentacja podobna do tych przed sezonem 16/17 :)
0
Fulham < 3
Misiaczek w moim ulubionym angielskim klubie :)
3
Zdjęcia z dzisiejszego treningu:
https://pbs.twimg.com/media/Dh5N8VTXcAAVDLB.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Dh5N8WDX4AAwt0G.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Dh5N8V5WAAEW1XT.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Dh5N8VXW4AAOC43.jpg
0
Czemu jak przeczytałem Jerzy Brzęczek to pomyślałem o Jacku Braciaku? XDD
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1b/Jacek_Braciak.jpg/162px-Jacek_Braciak.jpg