1

W końcu!

0

Ale to spartolił XD

1

Ktoś może wie co krzyknął ten fan?

118

Żeby Rakitić nie musiał grać 70 spotkań w sezonie

6

Na trybunie Camp Nou do napisu "Mes que un club" dodali słowa i wygląda to teraz " What does Mes que un club mean?"...

9

Weźcie mnie to " What does Mes que un club mean?" zdejmijcie. Razi niesamowicie w oczy

4

Prezentacja Lengleta:

0

Oczywiście, nawet myślę, że kilka meczów w sezonie jako para rozegrają. Jednak najwygodniej jest grać z lewo i prawonożnymi stoperami. Wiem z własnego doświadczenia. Zawsze nienawidziłem grać na lewej stronie obrony jako prawonożny, ale jak już pisałem jest to możliwe i nie wykluczam par obrońców lewo jak i prawonożnych.

1

1. mecz 28 lipca, więc pewnie gdzieś ok. 24

12

Pique - Umtiti. Umtiti - Lenglet będzie cieżkie, bo jednak dwóch lewonożnych zawodników

0

Znaczy Barca B zaczęła treningi w tym samym dniu co pierwsza drużyna

0

To może ja odpowiem. Deschamps chciał mieć tyle samo prawonożnych co lewonożnych zawodników , dlatego pojechał Rami za Lengleta ;)

3

Ja wolę czystą :)

5

Oj to było wiadomo już od bardzo dawna

0

Jeszcze dodam, że technicznym Kuipers, a o 3. miejsce sędziował będzie Irańczyk Faghani, a technicznym będzie Diedhou z Senegalu ;)

1

Właśnie jak dla mnie wybór był między tą dwójką ;)

0

Tak jak chciałem i myślałem :)

51

FIFE już zupełnie pop... Będą walczyć z seksizmem i dlatego podczas transmisji meczów będzie pokazywanych mniej kobiet na trybunach...

3

Ja się cieszę. Misiaczka bardzo lubię, a skoro nie trafił do Barcy, to przynajmniej do mojego ulubionego angielskiego klubu :)

0

Dostał już wcześniej ;)

55

29-latek Wass? To byłoby wzmocnienie?

28

Nie. Takie właśnie były

0

Który jest jak dla mnie zupełnie bezsensowny i wygląda okropnie (nie chodzi o farbę)

0

Czy Arthur dziś wieczorem będzie już uczestniczył w treningu?

0

Ale to "What does Mes que un club mean?" fatalnie wygląda

7



Link do Arthura

0

Czyli prezentacja podobna do tych przed sezonem 16/17 :)

0

Fulham < 3
Misiaczek w moim ulubionym angielskim klubie :)

0

Czemu jak przeczytałem Jerzy Brzęczek to pomyślałem o Jacku Braciaku? XDD
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1b/Jacek_Braciak.jpg/162px-Jacek_Braciak.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?