3

Jest limit wiekowy (chyba 23 lata), po którym zawodnicy nie mogą już sobie "skakać" pomiędzy 1. i 2. drużyną

2

No to jeszcze lepiej. Nie trzeba będzie na weselu meczu oglądać tylko wrócisz i bezpośrednio mecz ;)

1

Akurat 5 rano, jest jedną z lepszych jakie być mogła.

0

Widziałem i jak dla mnie taki przyzwoity zawodnik na poziomie La Ligi, by robił podobne, jak nie lepsze rzeczy przeciwko takim przeciwnikom

22

Oj taki Pele, to by zbyt wiele nie zdziałał w dzisiejszej piłce

0

Niedziela - Denisa!

1

Pewnie nie tylko dlatego, ale stolicą Jugosławii był Belgrad

1

Ślimaki to moje najbardziej znienawidzone istoty. Obrzydlistwa

2

Oglądałem filmy z szatni, autokary, itd. i na wszystkich Bembuś był jeden z najbardziej zadowolonych i uśmiechniętych

4

Ale jednak, nie wiadomo co by się stało gdyby załóżmy w miejscu Giroud grał Fekir. Na pewno więcej Francja by nie osiągnęła, jedynie mogła stracić (efekt motyla). Nie zmienia to faktu oczywiście, że Giroud zawiódł, ale jednak jest Mistrzem Świata i jestem pewien, że Deschamps gdyby mógł wrócić do przeszłości to składu by nie zmienił

8

Uwierz mi. Gdyby był słaby to by w ogóle nie pojechał na MŚ

4

Ale tu naprawdę się zgadzam. Skoro Francja wygrała złoto, to znaczy, że jednak warto było postawić na Żiru

0

U mnie akurat ME 2012, LM 2013, LM 2015 i we wczorajszym finale wygrywały drużyny, którym kibicowałem

0

Dembele ;)

0

Nie zawsze i 18 sierpień

0

23 lipca

0

Ale to zwycięstwo w MŚ może świetnie zadziałać na psychikę Bembusia. W zeszłym sezonie miał pewną blokadę i porażka w finale by tu nie pomogła, a tak wraca jako mistrz i mam nadzieję, że zobaczymy jeszcze jego najlepszą wersję :)

0

Na pewno "Przełęcz Ocalonych" i "Contratiempo"

7

Przez cały turniej dobrze funkcjonował

9

No brawa dla Chorwacji , ale kto im kazał grać 3 dogrywki w banalne drabince?

2

Brawo Samu i Bembuś! Zasłużenie
Również brawa dla Ivana!

0

Pogba, Umtiti i Rakitić najlepsi dziś

0

Ale to Francja ma farta...

7

Zrozumcie. Po prostu są lepsi

0

Pogba :O
Cudo

0

Autostrada? Autostradę to miała Chorwacja i ledwo z niej skorzystała

0

Jakość > ilość

3

Bo upadł mu na kolano?

7

Jaka pomoc sędziów? Ludzie, trochę obiektywizmu

1

Co nie zmienia faktu , że i tak prowadzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?