Ale jednak, nie wiadomo co by się stało gdyby załóżmy w miejscu Giroud grał Fekir. Na pewno więcej Francja by nie osiągnęła, jedynie mogła stracić (efekt motyla). Nie zmienia to faktu oczywiście, że Giroud zawiódł, ale jednak jest Mistrzem Świata i jestem pewien, że Deschamps gdyby mógł wrócić do przeszłości to składu by nie zmienił
Ale to zwycięstwo w MŚ może świetnie zadziałać na psychikę Bembusia. W zeszłym sezonie miał pewną blokadę i porażka w finale by tu nie pomogła, a tak wraca jako mistrz i mam nadzieję, że zobaczymy jeszcze jego najlepszą wersję :)
3
Jest limit wiekowy (chyba 23 lata), po którym zawodnicy nie mogą już sobie "skakać" pomiędzy 1. i 2. drużyną
2
No to jeszcze lepiej. Nie trzeba będzie na weselu meczu oglądać tylko wrócisz i bezpośrednio mecz ;)
1
Akurat 5 rano, jest jedną z lepszych jakie być mogła.
0
Widziałem i jak dla mnie taki przyzwoity zawodnik na poziomie La Ligi, by robił podobne, jak nie lepsze rzeczy przeciwko takim przeciwnikom
22
Oj taki Pele, to by zbyt wiele nie zdziałał w dzisiejszej piłce
0
Niedziela - Denisa!
1
Pewnie nie tylko dlatego, ale stolicą Jugosławii był Belgrad
1
Ślimaki to moje najbardziej znienawidzone istoty. Obrzydlistwa
2
Oglądałem filmy z szatni, autokary, itd. i na wszystkich Bembuś był jeden z najbardziej zadowolonych i uśmiechniętych
4
Ale jednak, nie wiadomo co by się stało gdyby załóżmy w miejscu Giroud grał Fekir. Na pewno więcej Francja by nie osiągnęła, jedynie mogła stracić (efekt motyla). Nie zmienia to faktu oczywiście, że Giroud zawiódł, ale jednak jest Mistrzem Świata i jestem pewien, że Deschamps gdyby mógł wrócić do przeszłości to składu by nie zmienił
8
Uwierz mi. Gdyby był słaby to by w ogóle nie pojechał na MŚ
4
Ale tu naprawdę się zgadzam. Skoro Francja wygrała złoto, to znaczy, że jednak warto było postawić na Żiru
0
U mnie akurat ME 2012, LM 2013, LM 2015 i we wczorajszym finale wygrywały drużyny, którym kibicowałem
0
Dembele ;)
0
Nie zawsze i 18 sierpień
0
23 lipca
0
Ale to zwycięstwo w MŚ może świetnie zadziałać na psychikę Bembusia. W zeszłym sezonie miał pewną blokadę i porażka w finale by tu nie pomogła, a tak wraca jako mistrz i mam nadzieję, że zobaczymy jeszcze jego najlepszą wersję :)
0
Na pewno "Przełęcz Ocalonych" i "Contratiempo"
7
Przez cały turniej dobrze funkcjonował
9
No brawa dla Chorwacji , ale kto im kazał grać 3 dogrywki w banalne drabince?
2
Brawo Samu i Bembuś! Zasłużenie
Również brawa dla Ivana!
0
Pogba, Umtiti i Rakitić najlepsi dziś
0
Ale to Francja ma farta...
7
Zrozumcie. Po prostu są lepsi
0
Pogba :O
Cudo
0
Autostrada? Autostradę to miała Chorwacja i ledwo z niej skorzystała
0
Jakość > ilość
3
Bo upadł mu na kolano?
7
Jaka pomoc sędziów? Ludzie, trochę obiektywizmu
1
Co nie zmienia faktu , że i tak prowadzą