0

Czemu patola? Bardzo dobrze, że jeden mecz, a jeśli chodzi o Maroko. Podróż i tak nie będzie długa. O wiele krótsza niż chociażby do Las Palmas

3

A czwarte miejsce dla zawodnika spoza UE samo się zrobi?

0

A czemu niby nie będziesz już mógł? XD

0

A co mieli zostać bez bramkarzy?

24

Ludzie tu juz tak histeryzują, a ja jestem nadal przekonany , że Chińczycy i tak nie później jak do następnego sezonu wpłaca te 50 mln

0

Chińskie prawo jest popieprzone. Może dlatego

0

zmienili z 3 razy XD

0

Denis!

3

Podobno pochodzi to od Don Balon, więc nie było tematu

1

Nie może, bo tu masz oficjalny komunikat klubu, a tam to był tylko wymysł mediów

0

Mam nadzieję, że to troll i wiesz, że tamto to był tylko wymysł mediów

0

Jak kolega pisał komentarz, to też już było

3

Ale przecież mają obowiązek go wykupić za 50 mln...

1

ale przecież jest obowiązek... Ile można tłumaczyć

0

To był wymysł mediów, a tu oficjalna strona podaje tę informację. Chyba jest różnica?

19

Bo sprzedali 30-latka za 50 mln?

2

Ale oni go de facto sprzedali definitywnie. Chińczycy mają obowiązek wykupu

4

Ale o co ci chodzi? Zarobili na nim 10 mln...

9

Transfer jest z OBOWIĄZKIEM WYKUPU. Już nie przesadzajcie...

4

Jeśli wziąłeś to od neurophate to przeczytaj całego tweeta

2

Jeszcze ani Barca, ani żaden poważny dziennikarz związany z Barcą nie potwierdził tego wypożyczenia. Ba, piszą, że Barca nie zgadza się na wypożyczenie. Poczekajcie...

2

Poczekajcie na oficjalny komunikat Barcy...

7

Przeczytaj całego tweeta...

34

No i proszę. Gerard Romero pisze, że nic jeszcze nie jest oficjalne. Barca będzie chciała sprzedać definitywnie

6

Może po prostu Guangzhou nie chciało teraz płacić, bo okno transferowe w Chinach kończy się chyba za 3 dni, a po prostu kasę dostaniemy w styczniu

1

Oficjalnie? A kto potwierdził?

3

Przepraszam bardzo , ale czy ktoś poważny w ogóle potwierdził to wypożyczenie? Ja na razie ani nie widzę oficjalki, ani przynajmniej poważnego źródła mówiącego o wypożyczeniu

1

No skoro nie bierze pod uwagę Pele to chyba tym bardziej Leonidasa

0

No to chyba oczywiste, że zmieni numer. Prawie zawsze jak wielka gwiazda przechodzi do nowego klubu , to zwalniają mu numer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?