Jeszcze ani Barca, ani żaden poważny dziennikarz związany z Barcą nie potwierdził tego wypożyczenia. Ba, piszą, że Barca nie zgadza się na wypożyczenie. Poczekajcie...
Przepraszam bardzo , ale czy ktoś poważny w ogóle potwierdził to wypożyczenie? Ja na razie ani nie widzę oficjalki, ani przynajmniej poważnego źródła mówiącego o wypożyczeniu
0
Czemu patola? Bardzo dobrze, że jeden mecz, a jeśli chodzi o Maroko. Podróż i tak nie będzie długa. O wiele krótsza niż chociażby do Las Palmas
3
A czwarte miejsce dla zawodnika spoza UE samo się zrobi?
0
A czemu niby nie będziesz już mógł? XD
0
A co mieli zostać bez bramkarzy?
24
Ludzie tu juz tak histeryzują, a ja jestem nadal przekonany , że Chińczycy i tak nie później jak do następnego sezonu wpłaca te 50 mln
0
Chińskie prawo jest popieprzone. Może dlatego
0
zmienili z 3 razy XD
0
Denis!
3
Podobno pochodzi to od Don Balon, więc nie było tematu
1
Nie może, bo tu masz oficjalny komunikat klubu, a tam to był tylko wymysł mediów
0
Mam nadzieję, że to troll i wiesz, że tamto to był tylko wymysł mediów
0
Jak kolega pisał komentarz, to też już było
3
Ale przecież mają obowiązek go wykupić za 50 mln...
1
ale przecież jest obowiązek... Ile można tłumaczyć
0
To był wymysł mediów, a tu oficjalna strona podaje tę informację. Chyba jest różnica?
19
Bo sprzedali 30-latka za 50 mln?
2
Ale oni go de facto sprzedali definitywnie. Chińczycy mają obowiązek wykupu
3
Nie twitter, a oficjalna strona Barcy nawet. https://www.fcbarcelona.com/football/first-team/news/2018-2019/transfer-agreement-paulinho-bezerra-fc-barcelona-guangzhou-evergrande?utm_source=twitter&utm_medium=fcbarcelona&utm_campaign=e069f365-1a97-4f2e-a223-4dd5d822c87c
4
Ale o co ci chodzi? Zarobili na nim 10 mln...
9
Transfer jest z OBOWIĄZKIEM WYKUPU. Już nie przesadzajcie...
4
Jeśli wziąłeś to od neurophate to przeczytaj całego tweeta
2
Jeszcze ani Barca, ani żaden poważny dziennikarz związany z Barcą nie potwierdził tego wypożyczenia. Ba, piszą, że Barca nie zgadza się na wypożyczenie. Poczekajcie...
2
Poczekajcie na oficjalny komunikat Barcy...
7
Przeczytaj całego tweeta...
34
No i proszę. Gerard Romero pisze, że nic jeszcze nie jest oficjalne. Barca będzie chciała sprzedać definitywnie
6
Może po prostu Guangzhou nie chciało teraz płacić, bo okno transferowe w Chinach kończy się chyba za 3 dni, a po prostu kasę dostaniemy w styczniu
1
Oficjalnie? A kto potwierdził?
3
Przepraszam bardzo , ale czy ktoś poważny w ogóle potwierdził to wypożyczenie? Ja na razie ani nie widzę oficjalki, ani przynajmniej poważnego źródła mówiącego o wypożyczeniu
1
No skoro nie bierze pod uwagę Pele to chyba tym bardziej Leonidasa
0
No to chyba oczywiste, że zmieni numer. Prawie zawsze jak wielka gwiazda przechodzi do nowego klubu , to zwalniają mu numer