1

Rakitić, Busquets, Coutinho, Arthur , Roberto, Aleña, Denis (ma podobno zostać), może Samper? Jeśli będzie jakies zawieszenie lub kontuzja można powołać Oriola, Puiga, a w przyszłym sezonie ich właśnie włączyć do 1. drużyny

9

Mi się wydaje, że o tym , że Buffon przejdzie do PSG było wiadome od dawna

2

Najpierw niech on wygra rywalizację z Perinem

0

Ja bym albo do Arthura kupił Thiago lub De Jonga, albo powstrzymałbym się z transferami do pomocy i dał szansę zawodnikom z rezerw

1

Na 100 % podstawa. Nie przechodziłby do PSG gdyby miał siedzieć na ławie

0

Posłuchaj jak mówią Brazylijczycy, np. Ronaldinho -


Ale to myślę , że też zależy. Niektórzy powiedzą Kołcziń, a niektórzy Kołcziniu, ale jedno jest pewne. Na pewno nie ma "o" na koncu

1

Poprawna jest Kołcziń, ale blisko ;)

0

Tylko rozumiesz , że dla nich najważniejszy jest wynik , a nie to czy się ich gra podoba kibicom z Polski? :D

0

Szczerze nie wiem , ale ja też zazwyczaj używam Vamos :D

0

No, a ktoś ci będzie inspekcje robić? W dodatku przecież zawsze możesz pójść do rodziny

0

A potem narzekanie , że nie stawiamy na wychowanków. Przecież LO to chyba najlepiej obsadzona pozycja w naszej szkółce

1

Może po prostu dlatego , że młodszy byłeś?

4

Pitana naprawdę rośnie na kandydata na sędziego finału

0

No gdyby Pele grał przeciwko solidnym obrońcom to tez by nic nie zdziałał

2

Czy on pomylił N'Zonziego z Pogbą?

0

Nawiązanie do sytuacji w meczu czy do komentarza?

1

Francja ma 23 zawodników na zbliżonym poziomie , a Deschamps praktycznie nie robi zmian...

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Jednak porównanie Dembele z Tolisso bez sensu. Przecież to dwie różne pozycje

1

Nie jest. Chyba FIFA wie lepiej

0

No i teraz powinno się rozkręcić ;)

3

Laskowski < 3

10

Gdyby tylko na miejscu Mbappe był Giroud...

0

Jak dla mnie Pitana ma naprawdę spore szanse na sędziowanie finału. Mecz otwarcia , 1/8 , 1/4, widać że jest ceniony

0

Po 1/4 ;)

0

Mimo że niby jestem za Francją to strasznie mi będzie szkoda Urugwaju jak przegrają :(

2

Akurat Francja ma teraz najlepsza młodą generację piłkarzy

11

Bardzo mnie ucieszy jak za rok/dwa do pierwszego składu zostaną włączeni Morey i Miranda i nie będą potrzebne żadne transfery na boki obrony

3

Nasi zupełnie nie mogą skończyć :/

0

Zważając na to, że widziałem Lebrona w koszulkach przynajmniej 3 zespołów NFL, to wstrzymam się z oceną jego lojalności :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?