6 lipca 2018, 19:49
1
Rakitić, Busquets, Coutinho, Arthur , Roberto, Aleña, Denis (ma podobno zostać), może Samper? Jeśli będzie jakies zawieszenie lub kontuzja można powołać Oriola, Puiga, a w przyszłym sezonie ich właśnie włączyć do 1. drużyny
6 lipca 2018, 19:47
9
Mi się wydaje, że o tym , że Buffon przejdzie do PSG było wiadome od dawna
6 lipca 2018, 19:46
2
Najpierw niech on wygra rywalizację z Perinem
6 lipca 2018, 19:42
0
Ja bym albo do Arthura kupił Thiago lub De Jonga, albo powstrzymałbym się z transferami do pomocy i dał szansę zawodnikom z rezerw
6 lipca 2018, 19:39
Na 100 % podstawa. Nie przechodziłby do PSG gdyby miał siedzieć na ławie
6 lipca 2018, 18:58
Posłuchaj jak mówią Brazylijczycy, np. Ronaldinho -
6 lipca 2018, 18:53
Poprawna jest Kołcziń, ale blisko ;)
6 lipca 2018, 18:21
Tylko rozumiesz , że dla nich najważniejszy jest wynik , a nie to czy się ich gra podoba kibicom z Polski? :D
6 lipca 2018, 18:10
Szczerze nie wiem , ale ja też zazwyczaj używam Vamos :D
6 lipca 2018, 18:09
No, a ktoś ci będzie inspekcje robić? W dodatku przecież zawsze możesz pójść do rodziny
6 lipca 2018, 18:05
A potem narzekanie , że nie stawiamy na wychowanków. Przecież LO to chyba najlepiej obsadzona pozycja w naszej szkółce
6 lipca 2018, 18:01
Może po prostu dlatego , że młodszy byłeś?
6 lipca 2018, 17:49
4
Pitana naprawdę rośnie na kandydata na sędziego finału
6 lipca 2018, 17:47
No gdyby Pele grał przeciwko solidnym obrońcom to tez by nic nie zdziałał
6 lipca 2018, 17:44
Czy on pomylił N'Zonziego z Pogbą?
6 lipca 2018, 17:41
Nawiązanie do sytuacji w meczu czy do komentarza?
6 lipca 2018, 17:40
Francja ma 23 zawodników na zbliżonym poziomie , a Deschamps praktycznie nie robi zmian...
6 lipca 2018, 17:36
Komentarz usunięty przez użytkownika
6 lipca 2018, 17:35
Jednak porównanie Dembele z Tolisso bez sensu. Przecież to dwie różne pozycje
6 lipca 2018, 17:08
Nie jest. Chyba FIFA wie lepiej
6 lipca 2018, 16:40
No i teraz powinno się rozkręcić ;)
6 lipca 2018, 16:37
3
Laskowski < 3
6 lipca 2018, 16:15
10
Gdyby tylko na miejscu Mbappe był Giroud...
6 lipca 2018, 16:12
Jak dla mnie Pitana ma naprawdę spore szanse na sędziowanie finału. Mecz otwarcia , 1/8 , 1/4, widać że jest ceniony
6 lipca 2018, 16:00
Po 1/4 ;)
6 lipca 2018, 15:56
Mimo że niby jestem za Francją to strasznie mi będzie szkoda Urugwaju jak przegrają :(
5 lipca 2018, 19:21
Akurat Francja ma teraz najlepsza młodą generację piłkarzy
5 lipca 2018, 19:05
11
Bardzo mnie ucieszy jak za rok/dwa do pierwszego składu zostaną włączeni Morey i Miranda i nie będą potrzebne żadne transfery na boki obrony
5 lipca 2018, 18:31
Nasi zupełnie nie mogą skończyć :/
5 lipca 2018, 17:17
Zważając na to, że widziałem Lebrona w koszulkach przynajmniej 3 zespołów NFL, to wstrzymam się z oceną jego lojalności :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Rakitić, Busquets, Coutinho, Arthur , Roberto, Aleña, Denis (ma podobno zostać), może Samper? Jeśli będzie jakies zawieszenie lub kontuzja można powołać Oriola, Puiga, a w przyszłym sezonie ich właśnie włączyć do 1. drużyny
9
Mi się wydaje, że o tym , że Buffon przejdzie do PSG było wiadome od dawna
2
Najpierw niech on wygra rywalizację z Perinem
0
Ja bym albo do Arthura kupił Thiago lub De Jonga, albo powstrzymałbym się z transferami do pomocy i dał szansę zawodnikom z rezerw
1
Na 100 % podstawa. Nie przechodziłby do PSG gdyby miał siedzieć na ławie
0
Posłuchaj jak mówią Brazylijczycy, np. Ronaldinho -
Ale to myślę , że też zależy. Niektórzy powiedzą Kołcziń, a niektórzy Kołcziniu, ale jedno jest pewne. Na pewno nie ma "o" na koncu
1
Poprawna jest Kołcziń, ale blisko ;)
0
Tylko rozumiesz , że dla nich najważniejszy jest wynik , a nie to czy się ich gra podoba kibicom z Polski? :D
0
Szczerze nie wiem , ale ja też zazwyczaj używam Vamos :D
0
No, a ktoś ci będzie inspekcje robić? W dodatku przecież zawsze możesz pójść do rodziny
0
A potem narzekanie , że nie stawiamy na wychowanków. Przecież LO to chyba najlepiej obsadzona pozycja w naszej szkółce
1
Może po prostu dlatego , że młodszy byłeś?
4
Pitana naprawdę rośnie na kandydata na sędziego finału
0
No gdyby Pele grał przeciwko solidnym obrońcom to tez by nic nie zdziałał
2
Czy on pomylił N'Zonziego z Pogbą?
0
Nawiązanie do sytuacji w meczu czy do komentarza?
1
Francja ma 23 zawodników na zbliżonym poziomie , a Deschamps praktycznie nie robi zmian...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Jednak porównanie Dembele z Tolisso bez sensu. Przecież to dwie różne pozycje
1
Nie jest. Chyba FIFA wie lepiej
0
No i teraz powinno się rozkręcić ;)
3
Laskowski < 3
10
Gdyby tylko na miejscu Mbappe był Giroud...
0
Jak dla mnie Pitana ma naprawdę spore szanse na sędziowanie finału. Mecz otwarcia , 1/8 , 1/4, widać że jest ceniony
0
Po 1/4 ;)
0
Mimo że niby jestem za Francją to strasznie mi będzie szkoda Urugwaju jak przegrają :(
2
Akurat Francja ma teraz najlepsza młodą generację piłkarzy
11
Bardzo mnie ucieszy jak za rok/dwa do pierwszego składu zostaną włączeni Morey i Miranda i nie będą potrzebne żadne transfery na boki obrony
3
Nasi zupełnie nie mogą skończyć :/
0
Zważając na to, że widziałem Lebrona w koszulkach przynajmniej 3 zespołów NFL, to wstrzymam się z oceną jego lojalności :D