27 czerwca 2018, 20:32
1
Jak ryba wyciągnięta z wody :D
27 czerwca 2018, 20:30
0
Puziol to akurat tez poprawnie i nie brzmi tak tragicznie. Dużo ludzi tak mówi
27 czerwca 2018, 20:28
3
O Drogba łysy ;P
27 czerwca 2018, 20:27
Niby poprawnie , ale jednak brzmi śmiesznie :D
27 czerwca 2018, 20:24
5
Się uparł na poprawną wymowę , a ani razu poprawnie nie wypowiedział XD
27 czerwca 2018, 20:23
A czemu nie czytają Philipe Coutinho jako "Kołczin"?
27 czerwca 2018, 20:20
Poprawnie jest Kołczin i koniec, a jak ktoś mówi to już jego
27 czerwca 2018, 20:13
Poprawna jest Kuczin /Kołczin
27 czerwca 2018, 20:10
Albo jak np. ja - Kołcziń
27 czerwca 2018, 18:32
6
Jak Belgia, Brazylia i Japonia wygrają swoje grupy , to jednym z półfinalistów będzie Anglia, Japonia , Szwecja lub Szwajcaria :D
27 czerwca 2018, 18:27
Mylisz się , graliby z naszą grupą
27 czerwca 2018, 17:49
6 minut. Mówiłem , że to Niemiec sędziuje
27 czerwca 2018, 17:43
Myślę sobie co ten sędzia gwiżdże, a potem sobie przypominam, że sędziuje Geiger. Nie dość, że Niemiec to jeszcze skoczek...
27 czerwca 2018, 17:38
4
Co za melepeta v.2
27 czerwca 2018, 17:29
Ale jak się nie mylę , jeśli będzie 2-2 w meczu Szwecji i 0-0 lub 1-1 w meczu Niemców to wyjdzie Szwecja. bo ma więcej bramek strzelonych?
27 czerwca 2018, 17:25
Co za melepeta...
27 czerwca 2018, 17:21
Dawaj teraz Mechiko na 1-2
27 czerwca 2018, 17:19
No liczy , ale nie w tym przypadku, bo mamy "kamień , papier , nożyce "
27 czerwca 2018, 17:18
Niech teraz Szwecja i Meksyk nie odwalają maniany i trzymają 1-0 bez zbyt dużej ilości kartekEdit: No i masz...
27 czerwca 2018, 17:17
A przypadkiem czerwo Boatenga nie Spycha Niemców na 3. Miejsce?
27 czerwca 2018, 17:14
Tak mi się wydaję
Co ty gadasz? Najpierw bramki
27 czerwca 2018, 17:13
A nie Szwecja i Meksyk ?
27 czerwca 2018, 17:11
Kto wychodzi przy wynikach 1-0 dla Szwecji i 1-0 dla Niemców?
27 czerwca 2018, 17:01
Ja to polecam TVP Sport i transmisję łączoną ;)
27 czerwca 2018, 16:49
Kwiatkowski i Podoliński
27 czerwca 2018, 16:20
Jak kolega wyżej. Jeśli wygrają grupę to mogą spokojnie osiągnąć półfinał , a może nawet finał
27 czerwca 2018, 12:02
A może kogoś doświadczonego, a za 2 lata Morey, który według mnie ma ogromny potencjał
27 czerwca 2018, 11:46
8
Barcelona to jest marka sama w sobie, nie ważne kto poleci
27 czerwca 2018, 11:41
Jeśli przejdą Hiszpanię w 1/4, to spokojnie mogą awansować do finału, patrząc na to, że w ew. półfinale mogą trafić na Meksyk czy Anglię
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Jak ryba wyciągnięta z wody :D
0
Puziol to akurat tez poprawnie i nie brzmi tak tragicznie. Dużo ludzi tak mówi
3
O Drogba łysy ;P
0
Niby poprawnie , ale jednak brzmi śmiesznie :D
5
Się uparł na poprawną wymowę , a ani razu poprawnie nie wypowiedział XD
0
A czemu nie czytają Philipe Coutinho jako "Kołczin"?
0
Poprawnie jest Kołczin i koniec, a jak ktoś mówi to już jego
1
Poprawna jest Kuczin /Kołczin
0
Albo jak np. ja - Kołcziń
6
Jak Belgia, Brazylia i Japonia wygrają swoje grupy , to jednym z półfinalistów będzie Anglia, Japonia , Szwecja lub Szwajcaria :D
0
Mylisz się , graliby z naszą grupą
1
6 minut. Mówiłem , że to Niemiec sędziuje
0
Myślę sobie co ten sędzia gwiżdże, a potem sobie przypominam, że sędziuje Geiger. Nie dość, że Niemiec to jeszcze skoczek...
4
Co za melepeta v.2
0
Ale jak się nie mylę , jeśli będzie 2-2 w meczu Szwecji i 0-0 lub 1-1 w meczu Niemców to wyjdzie Szwecja. bo ma więcej bramek strzelonych?
1
Co za melepeta...
6
Dawaj teraz Mechiko na 1-2
0
No liczy , ale nie w tym przypadku, bo mamy "kamień , papier , nożyce "
0
Niech teraz Szwecja i Meksyk nie odwalają maniany i trzymają 1-0 bez zbyt dużej ilości kartek
Edit: No i masz...
0
A przypadkiem czerwo Boatenga nie Spycha Niemców na 3. Miejsce?
0
Tak mi się wydaję
0
Co ty gadasz? Najpierw bramki
1
A nie Szwecja i Meksyk ?
0
Kto wychodzi przy wynikach 1-0 dla Szwecji i 1-0 dla Niemców?
1
Ja to polecam TVP Sport i transmisję łączoną ;)
0
Kwiatkowski i Podoliński
0
Jak kolega wyżej. Jeśli wygrają grupę to mogą spokojnie osiągnąć półfinał , a może nawet finał
1
A może kogoś doświadczonego, a za 2 lata Morey, który według mnie ma ogromny potencjał
8
Barcelona to jest marka sama w sobie, nie ważne kto poleci
4
Jeśli przejdą Hiszpanię w 1/4, to spokojnie mogą awansować do finału, patrząc na to, że w ew. półfinale mogą trafić na Meksyk czy Anglię