1

Jak ryba wyciągnięta z wody :D

0

Puziol to akurat tez poprawnie i nie brzmi tak tragicznie. Dużo ludzi tak mówi

3

O Drogba łysy ;P

0

Niby poprawnie , ale jednak brzmi śmiesznie :D

5

Się uparł na poprawną wymowę , a ani razu poprawnie nie wypowiedział XD

0

A czemu nie czytają Philipe Coutinho jako "Kołczin"?

0

Poprawnie jest Kołczin i koniec, a jak ktoś mówi to już jego

1

Poprawna jest Kuczin /Kołczin

0

Albo jak np. ja - Kołcziń

6

Jak Belgia, Brazylia i Japonia wygrają swoje grupy , to jednym z półfinalistów będzie Anglia, Japonia , Szwecja lub Szwajcaria :D

0

Mylisz się , graliby z naszą grupą

1

6 minut. Mówiłem , że to Niemiec sędziuje

0

Myślę sobie co ten sędzia gwiżdże, a potem sobie przypominam, że sędziuje Geiger. Nie dość, że Niemiec to jeszcze skoczek...

4

Co za melepeta v.2

0

Ale jak się nie mylę , jeśli będzie 2-2 w meczu Szwecji i 0-0 lub 1-1 w meczu Niemców to wyjdzie Szwecja. bo ma więcej bramek strzelonych?

1

Co za melepeta...

6

Dawaj teraz Mechiko na 1-2

0

No liczy , ale nie w tym przypadku, bo mamy "kamień , papier , nożyce "

0

Niech teraz Szwecja i Meksyk nie odwalają maniany i trzymają 1-0 bez zbyt dużej ilości kartek
Edit: No i masz...

0

A przypadkiem czerwo Boatenga nie Spycha Niemców na 3. Miejsce?

0

Tak mi się wydaję

0

Co ty gadasz? Najpierw bramki

1

A nie Szwecja i Meksyk ?

0

Kto wychodzi przy wynikach 1-0 dla Szwecji i 1-0 dla Niemców?

1

Ja to polecam TVP Sport i transmisję łączoną ;)

0

Kwiatkowski i Podoliński

0

Jak kolega wyżej. Jeśli wygrają grupę to mogą spokojnie osiągnąć półfinał , a może nawet finał

1

A może kogoś doświadczonego, a za 2 lata Morey, który według mnie ma ogromny potencjał

8

Barcelona to jest marka sama w sobie, nie ważne kto poleci

4

Jeśli przejdą Hiszpanię w 1/4, to spokojnie mogą awansować do finału, patrząc na to, że w ew. półfinale mogą trafić na Meksyk czy Anglię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?