17 czerwca 2018, 18:22
21
Raz mu przewrotka wyszła i juz "jak Ronaldo "
17 czerwca 2018, 17:39
5
De Gea by się nie rzucił :D
17 czerwca 2018, 17:18
0
Meksyk jak Algieria w 2014. Przeważają, mają sytuacje , a i tak pewnie przegrają
17 czerwca 2018, 15:50
4
Co to było? XD
17 czerwca 2018, 15:48
20
Zauważyliście , że na tych MŚ jest sporo minut doliczanych? Prawie w każdym meczu 2 minuty w pierwszej i co najmniej 5 minut w drugiej połowie
17 czerwca 2018, 14:23
1
Kiedy sobie przypominasz , że Tomasz Jasina komentował twój mecz i był to chyba jego najlepiej skomentowany mecz w życiu :D
16 czerwca 2018, 18:53
3
16 czerwca 2018, 18:51
Koleś zrobił identyczny rozbieg jak Neymar
16 czerwca 2018, 17:01
2
Ale to szukanie na sile Messiego jest irytujące. Messi kryty przez 3 to i tak mu podają, a były sytuacje gdy Messi akurat był niekryty, to mu nie podawali...
16 czerwca 2018, 16:53
O ty mendo!
16 czerwca 2018, 16:25
Uderzył najgorzej jak mógł
16 czerwca 2018, 16:05
8
Słyszę głosy...
16 czerwca 2018, 16:00
22
Ja rozumiem , że Islandia super fajna historia, ale grają takie autobusisko, że Mourinho czułby się zawstydzony
16 czerwca 2018, 15:23
Ale Biglia jest tragiczny...
16 czerwca 2018, 15:21
No i Socjopata go wywołał :D
16 czerwca 2018, 15:04
Straszne problemy z tymi piłkami
16 czerwca 2018, 15:03
3 minuty a Messi nie był przy piłce :O
16 czerwca 2018, 15:00
Ten Schram trochę nie pasuje tam :D
16 czerwca 2018, 14:56
Dużo kibiców Argentyny na trybunach :)
16 czerwca 2018, 14:55
To meczu otwarcia MŚ chyba nie oglądałeś
16 czerwca 2018, 14:12
6
Sampaoli woli szybkich i zwrotnych ŚO , a Fazio porusza się jak wóz z węglem
16 czerwca 2018, 14:10
29
16 czerwca 2018, 13:38
16 czerwca 2018, 13:25
Dembele i Tolisso?
16 czerwca 2018, 13:17
To jakbyś ty to np. zrobił?
16 czerwca 2018, 12:50
Niestety Iwański :(
16 czerwca 2018, 12:47
O 15 to Argentyna z Islandią gra ;)
16 czerwca 2018, 12:38
Gdzie on tak napisał?
16 czerwca 2018, 12:17
10
"Najsłabszy punkt Francji to bramkarz "
16 czerwca 2018, 11:57
Teraz jak tylko słyszę Marsyliankę to śpiewam "Ousmane Dembele! " :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
21
Raz mu przewrotka wyszła i juz "jak Ronaldo "
5
De Gea by się nie rzucił :D
0
Meksyk jak Algieria w 2014. Przeważają, mają sytuacje , a i tak pewnie przegrają
4
Co to było? XD
20
Zauważyliście , że na tych MŚ jest sporo minut doliczanych? Prawie w każdym meczu 2 minuty w pierwszej i co najmniej 5 minut w drugiej połowie
1
Kiedy sobie przypominasz , że Tomasz Jasina komentował twój mecz i był to chyba jego najlepiej skomentowany mecz w życiu :D
3
No nie wiem
0
Koleś zrobił identyczny rozbieg jak Neymar
2
Ale to szukanie na sile Messiego jest irytujące. Messi kryty przez 3 to i tak mu podają, a były sytuacje gdy Messi akurat był niekryty, to mu nie podawali...
0
O ty mendo!
1
Uderzył najgorzej jak mógł
8
Słyszę głosy...
22
Ja rozumiem , że Islandia super fajna historia, ale grają takie autobusisko, że Mourinho czułby się zawstydzony
0
Ale Biglia jest tragiczny...
0
No i Socjopata go wywołał :D
1
Straszne problemy z tymi piłkami
0
3 minuty a Messi nie był przy piłce :O
0
Ten Schram trochę nie pasuje tam :D
3
Dużo kibiców Argentyny na trybunach :)
4
To meczu otwarcia MŚ chyba nie oglądałeś
6
Sampaoli woli szybkich i zwrotnych ŚO , a Fazio porusza się jak wóz z węglem
29
90% La Ramblii dzisiaj :D
2
Polecam ; )
5
Dembele i Tolisso?
0
To jakbyś ty to np. zrobił?
0
Niestety Iwański :(
0
O 15 to Argentyna z Islandią gra ;)
3
Gdzie on tak napisał?
10
"Najsłabszy punkt Francji to bramkarz "
4
Teraz jak tylko słyszę Marsyliankę to śpiewam "Ousmane Dembele! " :D