21

Raz mu przewrotka wyszła i juz "jak Ronaldo "

5

De Gea by się nie rzucił :D

0

Meksyk jak Algieria w 2014. Przeważają, mają sytuacje , a i tak pewnie przegrają

4

Co to było? XD

20

Zauważyliście , że na tych MŚ jest sporo minut doliczanych? Prawie w każdym meczu 2 minuty w pierwszej i co najmniej 5 minut w drugiej połowie

1

Kiedy sobie przypominasz , że Tomasz Jasina komentował twój mecz i był to chyba jego najlepiej skomentowany mecz w życiu :D

3


No nie wiem

0

Koleś zrobił identyczny rozbieg jak Neymar

2

Ale to szukanie na sile Messiego jest irytujące. Messi kryty przez 3 to i tak mu podają, a były sytuacje gdy Messi akurat był niekryty, to mu nie podawali...

0

O ty mendo!

1

Uderzył najgorzej jak mógł

8

Słyszę głosy...

22

Ja rozumiem , że Islandia super fajna historia, ale grają takie autobusisko, że Mourinho czułby się zawstydzony

0

Ale Biglia jest tragiczny...

0

No i Socjopata go wywołał :D

1

Straszne problemy z tymi piłkami

0

3 minuty a Messi nie był przy piłce :O

0

Ten Schram trochę nie pasuje tam :D

3

Dużo kibiców Argentyny na trybunach :)

4

To meczu otwarcia MŚ chyba nie oglądałeś

6

Sampaoli woli szybkich i zwrotnych ŚO , a Fazio porusza się jak wóz z węglem

29


90% La Ramblii dzisiaj :D

2


Polecam ; )

5

Dembele i Tolisso?

0

To jakbyś ty to np. zrobił?

0

Niestety Iwański :(

0

O 15 to Argentyna z Islandią gra ;)

3

Gdzie on tak napisał?

10

"Najsłabszy punkt Francji to bramkarz "

4

Teraz jak tylko słyszę Marsyliankę to śpiewam "Ousmane Dembele! " :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?