No tak. Tylko , żeby wygrać LM bez zwycięstwa wystarczy , że 4 mecze w grupie się ułożą i wychodzisz , a w reszcie jesteś już zależny od siebie. Za to w lidze , żeby taka sytuacja miała miejsce musi się 380 spotkań idealnie ułożyć
INP są to goście z Bein Sports, którzy mają całkiem niezłe kontakty w klubie. Pierwsi potwierdzili transfer Dembele i jako jedni z pierwszych mówili o transferze Coutinho w zimę
Nie , po prostu to , że byli tak blisko zwycięstwa. Sędziowie , JR , Hill i jego FT. Po takim meczu naprawdę trudno jest się podnieść. Juz chyba na ich miejscu wolałbym dostać łomot
Szczerze nie wiem co myśleć. Niby szkoda, bo Zizou jakimś wybitnym trenerem z pomysłem na drużynę nie jest, ale jednak jest jakimś Szamanem, więc właściwie może dobrze, że odchodzi.
11
Heynen wiedział co czyni z tym zakładem :D
1
Właśnie o tym artykuł wbił ;)
2
Wow, to cię zaskocze. Nie mam Polsatu, a wynik mnie interesuje
0
Polecam dubbing netflixowy
0
Na pewno nie obstawiam zwycięstwa Cavs. Jak dla mnie punkty Lebrona lub ew. Duranta, który będzie chciał się odbić po 1. meczu
1
Już się bałem, że napisał "Se queda" :D
0
Mogą ;)
2
Nie wiem czemu, ale za każdym razem jak Bembuś ma piłkę to jakoś mi się mordka cieszy :D
0
De Ligt, a nie De Light ;)
0
Westbrook to jest typowy stat-padder. Dlatego ja nie przywiązuje wagi do jego Triple-Doublów. Polecam te filmy:
0
No tak. Tylko , żeby wygrać LM bez zwycięstwa wystarczy , że 4 mecze w grupie się ułożą i wychodzisz , a w reszcie jesteś już zależny od siebie. Za to w lidze , żeby taka sytuacja miała miejsce musi się 380 spotkań idealnie ułożyć
1
INP są to goście z Bein Sports, którzy mają całkiem niezłe kontakty w klubie. Pierwsi potwierdzili transfer Dembele i jako jedni z pierwszych mówili o transferze Coutinho w zimę
4
Oprócz tego co koledzy wyżej napisali, to jak dla mnie Eriksen to zawodnik bardziej na pozycji Iniesty/Coutinho, a nam potrzeba rozgrywającego.
0
Nie , po prostu to , że byli tak blisko zwycięstwa. Sędziowie , JR , Hill i jego FT. Po takim meczu naprawdę trudno jest się podnieść. Juz chyba na ich miejscu wolałbym dostać łomot
0
Mowie oczywiście o meczu czyli 90 minut + dogrywka. Karnych nie wliczam
0
Gdyby Cavs ten mecz wygrali, to widziałbym szansę na ich zwycięstwo w serii, ale po tym co się tutaj wydarzyło... Tym bardziej im szans nie daje
21
Teoretycznie LM można spokojnie wygrać nie wygrywając żadnego meczu. W lidze takich cudów nie uczynisz
1
Ewidentnie jest to piłka do futbolu. Ba, jest nawet na niej napis NFL
0
To jest ewidentnie piłka do futbolu ;)
0
To była piłka do futbolu a nie do rugby...
2
Szczerze nie wiem co myśleć. Niby szkoda, bo Zizou jakimś wybitnym trenerem z pomysłem na drużynę nie jest, ale jednak jest jakimś Szamanem, więc właściwie może dobrze, że odchodzi.
0
Możliwe, że Conte będzie
0
To są najlepsze komentarze z artykułów , nie licząc La Ramblii
1
No ba ;)
Tylko oczywiście mówiąc o mieście miałem na myśli Lublin, nie Kraśnik :D
2
Mieszkam na wsi, 20 km od miasta. Nie zamieniłbym na miasto ;)
0
Austrii nie ma na MŚ
6
MATS - Walker - Umtiti - Godin - Marcelo - Busquets - Eriksen - De Bruyne - Salah - Mane - Messi
5
Czyli, żeby mieć opinię na jakiś temat trzeba skończyć 35 lat?
2
Akurat byłem na tym meczu :)
0
Ja za to nie wszędzie. Ogólnie nie mam zastrzeżeń, ale są takie miejscowości gdzie nie mam zasięgu