11

Heynen wiedział co czyni z tym zakładem :D

1

Właśnie o tym artykuł wbił ;)

2

Wow, to cię zaskocze. Nie mam Polsatu, a wynik mnie interesuje

0

Polecam dubbing netflixowy

0

Na pewno nie obstawiam zwycięstwa Cavs. Jak dla mnie punkty Lebrona lub ew. Duranta, który będzie chciał się odbić po 1. meczu

1

Już się bałem, że napisał "Se queda" :D

0

Mogą ;)

2

Nie wiem czemu, ale za każdym razem jak Bembuś ma piłkę to jakoś mi się mordka cieszy :D

0

De Ligt, a nie De Light ;)

0

Westbrook to jest typowy stat-padder. Dlatego ja nie przywiązuje wagi do jego Triple-Doublów. Polecam te filmy:



0

No tak. Tylko , żeby wygrać LM bez zwycięstwa wystarczy , że 4 mecze w grupie się ułożą i wychodzisz , a w reszcie jesteś już zależny od siebie. Za to w lidze , żeby taka sytuacja miała miejsce musi się 380 spotkań idealnie ułożyć

1

INP są to goście z Bein Sports, którzy mają całkiem niezłe kontakty w klubie. Pierwsi potwierdzili transfer Dembele i jako jedni z pierwszych mówili o transferze Coutinho w zimę

4

Oprócz tego co koledzy wyżej napisali, to jak dla mnie Eriksen to zawodnik bardziej na pozycji Iniesty/Coutinho, a nam potrzeba rozgrywającego.

0

Nie , po prostu to , że byli tak blisko zwycięstwa. Sędziowie , JR , Hill i jego FT. Po takim meczu naprawdę trudno jest się podnieść. Juz chyba na ich miejscu wolałbym dostać łomot

0

Mowie oczywiście o meczu czyli 90 minut + dogrywka. Karnych nie wliczam

0

Gdyby Cavs ten mecz wygrali, to widziałbym szansę na ich zwycięstwo w serii, ale po tym co się tutaj wydarzyło... Tym bardziej im szans nie daje

21

Teoretycznie LM można spokojnie wygrać nie wygrywając żadnego meczu. W lidze takich cudów nie uczynisz

1

Ewidentnie jest to piłka do futbolu. Ba, jest nawet na niej napis NFL

0

To jest ewidentnie piłka do futbolu ;)

0

To była piłka do futbolu a nie do rugby...

2

Szczerze nie wiem co myśleć. Niby szkoda, bo Zizou jakimś wybitnym trenerem z pomysłem na drużynę nie jest, ale jednak jest jakimś Szamanem, więc właściwie może dobrze, że odchodzi.

0

Możliwe, że Conte będzie

0

To są najlepsze komentarze z artykułów , nie licząc La Ramblii

1

No ba ;)
Tylko oczywiście mówiąc o mieście miałem na myśli Lublin, nie Kraśnik :D

2

Mieszkam na wsi, 20 km od miasta. Nie zamieniłbym na miasto ;)

0

Austrii nie ma na MŚ

6

MATS - Walker - Umtiti - Godin - Marcelo - Busquets - Eriksen - De Bruyne - Salah - Mane - Messi

5

Czyli, żeby mieć opinię na jakiś temat trzeba skończyć 35 lat?

2

Akurat byłem na tym meczu :)

0

Ja za to nie wszędzie. Ogólnie nie mam zastrzeżeń, ale są takie miejscowości gdzie nie mam zasięgu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?