Zawsze jak gra w pierwszym składzie to gra kaszanę, bardzo słaba gra w defensywie, mnóstwo strat ( w tym duża część w niebezpiecznych obszarach), to tak pokrótce ;)
Oczywiście wygooglowałem, aby się upewnić, który to z klubów, ale czułem, że to albo Penarol albo Nacional (ale przychylałem się jednak bardziej do Penarol) ;)
2
Jednak jakby nie patrzeć gramy na 3 obrońców (w tym tylko jednym środkowym)
2
Zawsze jak gra w pierwszym składzie to gra kaszanę, bardzo słaba gra w defensywie, mnóstwo strat ( w tym duża część w niebezpiecznych obszarach), to tak pokrótce ;)
1
W razie co La Liga też transmituje
0
"Show some respect!" :D
1
Jakiś stream z dzisiejszego meczu?
0
No skoro nie zaakceptował oferty Barcy, to raczej tak
2
Oczywiście wygooglowałem, aby się upewnić, który to z klubów, ale czułem, że to albo Penarol albo Nacional (ale przychylałem się jednak bardziej do Penarol) ;)
0
Szczerze to było moje pierwsze skojarzenie. Nie znałem herbu, więc od razu pomyślałem o dwóch klubach z Montevideo ;)
2
Penarol ;)
1
Katastrofa w Przestworzach o WTC? O ile się nie mylę to jest odcinek tylko o Pentagonie
0
Nie, ale koleżanka była w Zambii ; )
1
Brawo Celtics! Jedziemy!
1
"Don Balon". Wystarczy
1
Zawieszeni są za kartki
2
No do Lublina troszkę masz :D
25
No i wybiło 1000 dni w serwisie. Miłego popołudnia wszystkim! :)
0
Chyba lecą wszyscy
0
http://dzienniknarodowy.pl/polska-drugim-najbardziej-homofobicznym-krajem-unii-europejskiej/
O proszę bardzo :)
0
Nie oglądałem tylko 70. minut pierwszego meczu z Alaves, pierwszego meczu z Espanyolem i pierwszej połowy rewanżu z Romą ;)
8
No i Celtics miażdżą Cavs w Game 1 108 do 83! :)
3
Ja jednak wolałbym De Ligta
7
Błękitne koszulki w tym sezonie ewidentnie nie leżały naszym. Remisy z Atletico, Las Palmas, porażki z Romą, Levante. Wszystko w tych strojach...
0
Na pocieszenie, Celtics dominują Cavs po pierwszej połowie :)
1
Przynajmniej Celtics coś grają
0
Bo nie został powołany ;)
0
Nie będzie mógł, bo jest zawieszony
5
Dla zainteresowanych NBA, dziś o 21.30 - Boston Celtics vs Cleveland Cavaliers :)
3
W dodatku 2. komplet ma być żółty, tak jak przy obu trypletach :)
3
Valverde powiedział , że zagra MATS
0
Dzisiaj na meczu Gremio na trybunach był najlepszy QB w historii NFL - Tom Brady! :)
https://www.instagram.com/p/BisQEflB8oR/?taken-by=tombrady