2

Jednak jakby nie patrzeć gramy na 3 obrońców (w tym tylko jednym środkowym)

2

Zawsze jak gra w pierwszym składzie to gra kaszanę, bardzo słaba gra w defensywie, mnóstwo strat ( w tym duża część w niebezpiecznych obszarach), to tak pokrótce ;)

1

W razie co La Liga też transmituje

0

"Show some respect!" :D

1

Jakiś stream z dzisiejszego meczu?

0

No skoro nie zaakceptował oferty Barcy, to raczej tak

2

Oczywiście wygooglowałem, aby się upewnić, który to z klubów, ale czułem, że to albo Penarol albo Nacional (ale przychylałem się jednak bardziej do Penarol) ;)

0

Szczerze to było moje pierwsze skojarzenie. Nie znałem herbu, więc od razu pomyślałem o dwóch klubach z Montevideo ;)

2

Penarol ;)

1

Katastrofa w Przestworzach o WTC? O ile się nie mylę to jest odcinek tylko o Pentagonie

0

Nie, ale koleżanka była w Zambii ; )

1

Brawo Celtics! Jedziemy!

1

"Don Balon". Wystarczy

1

Zawieszeni są za kartki

2

No do Lublina troszkę masz :D

25

No i wybiło 1000 dni w serwisie. Miłego popołudnia wszystkim! :)

0

Chyba lecą wszyscy

0

Nie oglądałem tylko 70. minut pierwszego meczu z Alaves, pierwszego meczu z Espanyolem i pierwszej połowy rewanżu z Romą ;)

8

No i Celtics miażdżą Cavs w Game 1 108 do 83! :)

3

Ja jednak wolałbym De Ligta

7

Błękitne koszulki w tym sezonie ewidentnie nie leżały naszym. Remisy z Atletico, Las Palmas, porażki z Romą, Levante. Wszystko w tych strojach...

0

Na pocieszenie, Celtics dominują Cavs po pierwszej połowie :)

1

Przynajmniej Celtics coś grają

0

Bo nie został powołany ;)

0

Nie będzie mógł, bo jest zawieszony

5

Dla zainteresowanych NBA, dziś o 21.30 - Boston Celtics vs Cleveland Cavaliers :)

3

W dodatku 2. komplet ma być żółty, tak jak przy obu trypletach :)

3

Valverde powiedział , że zagra MATS

0

Dzisiaj na meczu Gremio na trybunach był najlepszy QB w historii NFL - Tom Brady! :)
https://www.instagram.com/p/BisQEflB8oR/?taken-by=tombrady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?