Tak teraz patrze to pomoc Barcelony B w przyszłym sezonie może wyglądać naprawde obiecująco. Oriol - Collado - Puig. W zapasie jeszcze Monchu. Ładnie to wygląda :)
No niby tak XD
ale proces sprawdzania matur i aplikacji na studia jest jednak na wiele większą skalę, no i rok akademicki zaczyna się miesiąc później, ale niemniej jednak rozumiem te wasze rozbawienie tą sytuacją ;)
Ja zawsze negatywnie :D
Choć ludzie mi mówią, że spokojnie się dostanę
Teoretycznie będę miał ok. 170 pkt, a w tamtym roku do mojej klasy było min. 157, ale co roku jest jednak inaczej. Najgorsze jest to czekanie do 4 lipca
Hokej to chyba najbardziej nieprzewidziany sport. No i przed sezonem każda z drużyn miała zastrzec kilku zawodników , których Knights nie mogą wybrać , a reszta była wolna do wyboru. No i niektóre drużyny miały bardzo trudne decyzje do podjęcia. Czy np. Zostawić dobrego starszego zawodnika czy młodego perspektywicznego. No i tak właśnie całkiem niezłą drużynę uzbierali z "odrzutków"
Matt Ryan dostał nowy kontrakt, a że każdy nowy kontrakt dla starting QB jest coraz większy to takie chore kwoty powstają. Natomiast Pan z mojego avatara, kilka razy zmieniał umowę, aby drużyna miała większy Cap Space ;)
0
Mało? To jest nierealne. Lebron to jest cudotwórca, ale nie aż taki
0
Jak się GSW zepną to wygrają, ale się nie zdziwię gdy będzie tak jak pisze kolega wyżej
2
No i oczywiście ;)
https://i.ytimg.com/vi/KlwvEiG61iY/hqdefault.jpg
0
Schodząc z boiska :D
33
Cytując Rybusa : "Ja pie*dolę, kur*a mać " XD
2
Teo piłeczka prima sort :)
0
Nam trener karze rozgrywać od tyłu , ale ja dysponuję techniką gorszą od Pazdana i jednak zawsze wolę starą , sprawdzoną lagę na chaos :D
0
Czyli przechodzimy na 3-4-1-2
1
Myślę , że tu chodzi też o akcje wcześniej , kiedy dostał zawiasu mózgu w polu karnym
1
Tak teraz patrze to pomoc Barcelony B w przyszłym sezonie może wyglądać naprawde obiecująco. Oriol - Collado - Puig. W zapasie jeszcze Monchu. Ładnie to wygląda :)
1
Jest artykuł ;)
1
Polecam jeśli ktoś nie widział. Całkiem sympatycznie wyszło ;)
0
No niby tak XD
ale proces sprawdzania matur i aplikacji na studia jest jednak na wiele większą skalę, no i rok akademicki zaczyna się miesiąc później, ale niemniej jednak rozumiem te wasze rozbawienie tą sytuacją ;)
0
Ja zawsze negatywnie :D
Choć ludzie mi mówią, że spokojnie się dostanę
Teoretycznie będę miał ok. 170 pkt, a w tamtym roku do mojej klasy było min. 157, ale co roku jest jednak inaczej. Najgorsze jest to czekanie do 4 lipca
2
Złożone ;)
U mnie na pierwszy wybór 71 osób na 32 miejsca
1
Hokej to chyba najbardziej nieprzewidziany sport. No i przed sezonem każda z drużyn miała zastrzec kilku zawodników , których Knights nie mogą wybrać , a reszta była wolna do wyboru. No i niektóre drużyny miały bardzo trudne decyzje do podjęcia. Czy np. Zostawić dobrego starszego zawodnika czy młodego perspektywicznego. No i tak właśnie całkiem niezłą drużynę uzbierali z "odrzutków"
0
Może miał kustomizowaną koszulkę z własnym nazwiskiem
1
Washington Capitals zdobyli swój pierwszy Stanley Cup w historii. Pokonali on Vegas Golden Knights w finałach NHL 4-1 ;)
0
Zależy na co. Najnowsza umowa jaką sobie przypominam, to na TNF, które na początku tego roku FOX wykupiło
0
Matt Ryan dostał nowy kontrakt, a że każdy nowy kontrakt dla starting QB jest coraz większy to takie chore kwoty powstają. Natomiast Pan z mojego avatara, kilka razy zmieniał umowę, aby drużyna miała większy Cap Space ;)
0
Internetem posługiwać się umiem, a na imię mam Bartuś ;)
9
Nadal nie napisałeś skąd to wyczytałeś, Jasiu ;)
15
A są gdzieś nagrania? Kolega potrzebuje do prezentacji
1
Tactic ;)
1
Na prawej też jest perełka - Mateu Morey ;)
12
Pozdrowionka spod Wielkiej Krokwi! ;)
3
Pozdrowionka z nad Morskiego Oka ; )
4
Pozdrowionka z Dunajca! :)
2
Po tym ; )
0
Dobra , za 3 pkt juz nie wygramy , wiec można zacząć grać :D