0

Mało? To jest nierealne. Lebron to jest cudotwórca, ale nie aż taki

0

Jak się GSW zepną to wygrają, ale się nie zdziwię gdy będzie tak jak pisze kolega wyżej

2

0

Schodząc z boiska :D

33

Cytując Rybusa : "Ja pie*dolę, kur*a mać " XD

2

Teo piłeczka prima sort :)

0

Nam trener karze rozgrywać od tyłu , ale ja dysponuję techniką gorszą od Pazdana i jednak zawsze wolę starą , sprawdzoną lagę na chaos :D

0

Czyli przechodzimy na 3-4-1-2

1

Myślę , że tu chodzi też o akcje wcześniej , kiedy dostał zawiasu mózgu w polu karnym

1

Tak teraz patrze to pomoc Barcelony B w przyszłym sezonie może wyglądać naprawde obiecująco. Oriol - Collado - Puig. W zapasie jeszcze Monchu. Ładnie to wygląda :)

1

Jest artykuł ;)

1


Polecam jeśli ktoś nie widział. Całkiem sympatycznie wyszło ;)

0

No niby tak XD
ale proces sprawdzania matur i aplikacji na studia jest jednak na wiele większą skalę, no i rok akademicki zaczyna się miesiąc później, ale niemniej jednak rozumiem te wasze rozbawienie tą sytuacją ;)

0

Ja zawsze negatywnie :D
Choć ludzie mi mówią, że spokojnie się dostanę
Teoretycznie będę miał ok. 170 pkt, a w tamtym roku do mojej klasy było min. 157, ale co roku jest jednak inaczej. Najgorsze jest to czekanie do 4 lipca

2

Złożone ;)
U mnie na pierwszy wybór 71 osób na 32 miejsca

1

Hokej to chyba najbardziej nieprzewidziany sport. No i przed sezonem każda z drużyn miała zastrzec kilku zawodników , których Knights nie mogą wybrać , a reszta była wolna do wyboru. No i niektóre drużyny miały bardzo trudne decyzje do podjęcia. Czy np. Zostawić dobrego starszego zawodnika czy młodego perspektywicznego. No i tak właśnie całkiem niezłą drużynę uzbierali z "odrzutków"

0

Może miał kustomizowaną koszulkę z własnym nazwiskiem

1

Washington Capitals zdobyli swój pierwszy Stanley Cup w historii. Pokonali on Vegas Golden Knights w finałach NHL 4-1 ;)

0

Zależy na co. Najnowsza umowa jaką sobie przypominam, to na TNF, które na początku tego roku FOX wykupiło

0

Matt Ryan dostał nowy kontrakt, a że każdy nowy kontrakt dla starting QB jest coraz większy to takie chore kwoty powstają. Natomiast Pan z mojego avatara, kilka razy zmieniał umowę, aby drużyna miała większy Cap Space ;)

0

Internetem posługiwać się umiem, a na imię mam Bartuś ;)

9

Nadal nie napisałeś skąd to wyczytałeś, Jasiu ;)

15

A są gdzieś nagrania? Kolega potrzebuje do prezentacji

1

Tactic ;)

1

Na prawej też jest perełka - Mateu Morey ;)

12

Pozdrowionka spod Wielkiej Krokwi! ;)

3

Pozdrowionka z nad Morskiego Oka ; )

4

Pozdrowionka z Dunajca! :)

2

Po tym ; )

0

Dobra , za 3 pkt juz nie wygramy , wiec można zacząć grać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?