Dlatego nie lubię jak ludzie mówią, że z żadnego z piłkarzy Barcy B nic nie będzie, bo biją się o utrzymanie. To jest przecież strasznie młoda drużyna, więc chyba logiczne, że będzie im ciężko, szczególnie w 2. klasie rozgrywkowej w Hiszpanii.
P.S. Czy załóżmy w 2019 (kiedy odejście Cillessena będzie już raczej nieuniknione), widziałbyś Peñe jako drugiego bramkarza?
Zawsze jak gra w pierwszym składzie to gra kaszanę, bardzo słaba gra w defensywie, mnóstwo strat ( w tym duża część w niebezpiecznych obszarach), to tak pokrótce ;)
Oczywiście wygooglowałem, aby się upewnić, który to z klubów, ale czułem, że to albo Penarol albo Nacional (ale przychylałem się jednak bardziej do Penarol) ;)
1
Gisele. Modelka i żona Toma Brady'ego ; )
1
Ja najlepszy wynik miałem w 2. gimnazjum - 7.20 ;)
0
Coś mi Griezmann w krótkim rękawku nie pasuje
0
A niby w jakim dresie miałby być Tuchel?
0
No i niestety ( a może i stety) równo 4 lata temu Barca zremisowała z Atletico na CN 1-1, co dało Atletico mistrza kraju
0
Pewnie chodzi o to , że pojawiała się X razy na La Ramblii
0
Co słyszycie? Ja Yanny
0
Cytując klasyka : "Trochę loba, klasa światowa " :D
3
Ale studio w TVP XD
0
Godin XD
3
Naszemu Griezmannowi ; )
2
Czyli TVP, dzięki ;)
0
Czy dzisiejszy finał na Eurosporcie będzie komentował Pan Terlecki?
0
Pique
1
Obstawiam, że Messi za Coutinho
0
Trzecia bramka, trzeci prezencik od rywali
0
Dlatego nie lubię jak ludzie mówią, że z żadnego z piłkarzy Barcy B nic nie będzie, bo biją się o utrzymanie. To jest przecież strasznie młoda drużyna, więc chyba logiczne, że będzie im ciężko, szczególnie w 2. klasie rozgrywkowej w Hiszpanii.
P.S. Czy załóżmy w 2019 (kiedy odejście Cillessena będzie już raczej nieuniknione), widziałbyś Peñe jako drugiego bramkarza?
0
Ten komentator to troszkę nie ogarnia :D
0
Oficjalnie: Nowy BF będzie nazywał się Battlefield V :)
2
Jednak jakby nie patrzeć gramy na 3 obrońców (w tym tylko jednym środkowym)
2
Zawsze jak gra w pierwszym składzie to gra kaszanę, bardzo słaba gra w defensywie, mnóstwo strat ( w tym duża część w niebezpiecznych obszarach), to tak pokrótce ;)
1
W razie co La Liga też transmituje
0
"Show some respect!" :D
1
Jakiś stream z dzisiejszego meczu?
0
No skoro nie zaakceptował oferty Barcy, to raczej tak
2
Oczywiście wygooglowałem, aby się upewnić, który to z klubów, ale czułem, że to albo Penarol albo Nacional (ale przychylałem się jednak bardziej do Penarol) ;)
0
Szczerze to było moje pierwsze skojarzenie. Nie znałem herbu, więc od razu pomyślałem o dwóch klubach z Montevideo ;)
2
Penarol ;)
1
Katastrofa w Przestworzach o WTC? O ile się nie mylę to jest odcinek tylko o Pentagonie
0
Nie, ale koleżanka była w Zambii ; )