1

Eee tam , po co mu ROTY , jak za kilka lat będzie miał MVP i mistrzostwo NBA ;)

1

Idealnie się zsynchronizowaliśmy :D

1

Mi w ogóle nie podoba się to, że zawodnik jest traktowany jako Rookie, mimo że to nie jest jego Rookie Season. W NFL np. takich rzeczy nie robią. Jak dla mnie rookie to zawodnik w swoim pierwszym sezonie

0

Raczej jednak wygra Simmons (mimo, że według mnie zasługuje Mitchell)

1

Tak naprawdę to Celtics nic nie powinni wygrać , ale mają najlepszego trenera w NBA , wiec bym postawił na Boston. Lecz proszę nie brać mojej opinii na poważnie , jest dość subiektywna :D

2

Harden bezapelacyjnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ale w NBA czy MLB?

0

Już dzisiaj w nocy NFL Draft!

0

Na odstresowanie, sobie obejrzę Dr. House'a od początku

10

Nie ma słów, aby opisać moją nienawiść do tej drużyny...

1

Se niepotrzebnie nadzieje robiłem

0

Oby nasi sprawili mi dobry prezent urodzinowy :)

0

Otóż nie tym razem. Kilka sezonów temu nawet Barca B zajęła miejsce dające grę w barażach, ale w nich nie grała ;)

1

Od tego sezonu puchar dostaje się w kolejce matematycznego zdobycia mistrzostwa ;)

0

Wersji z 97 r. nie miałem przyjemności obejrzeć, ale chyba niedługo to nadrobię ;)

2

Dwunastu Gniewnych Ludzi - ile razy bym nie oglądał, nigdy się nie znudzi

1

On przynajmniej swoje opinie popiera tym, że wiele razy widział tych zawodników w akcji. Ty natomiast poza kilkoma meczami Aleni, żadnego nie widziałeś

2

Nie, jak pójdzie do jakiejś Granady i w okół siebie będzie miał 10. pachołków

0

Tylko, że tak naprawdę z piłkarzy godnych uwagi ze szkółki jakieś przyzwoite minuty w tym superpucharze zagrali tylko Alena i Cuenca ( i obaj pokazali się dobrze)

1

O ile się nie mylę zawodnicy z rezerw mogą tylko do 1. drużyny przeskakiwać, a w dodatku chyba jest limit wiekowy (chyba 23 lata)

3

Puig według mnie najlepszy na boisku ;)

0

Ależ poszedł Abel!

9

Podobno 169 cm ;)

0

Czy Puig serio czyta się Pudź, a nie Płig?
Edit: OK po Katalonsku czyta się Pudź

0

Na pewno boczni obrońcy - Morey i Miranda

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Powodzonka, ja dzisiaj meczyk z wice-liderem, a za tydzień z liderem ;)

4

Jasper piłeczka prima sort! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?