Mi w ogóle nie podoba się to, że zawodnik jest traktowany jako Rookie, mimo że to nie jest jego Rookie Season. W NFL np. takich rzeczy nie robią. Jak dla mnie rookie to zawodnik w swoim pierwszym sezonie
Tak naprawdę to Celtics nic nie powinni wygrać , ale mają najlepszego trenera w NBA , wiec bym postawił na Boston. Lecz proszę nie brać mojej opinii na poważnie , jest dość subiektywna :D
On przynajmniej swoje opinie popiera tym, że wiele razy widział tych zawodników w akcji. Ty natomiast poza kilkoma meczami Aleni, żadnego nie widziałeś
Tylko, że tak naprawdę z piłkarzy godnych uwagi ze szkółki jakieś przyzwoite minuty w tym superpucharze zagrali tylko Alena i Cuenca ( i obaj pokazali się dobrze)
1
Eee tam , po co mu ROTY , jak za kilka lat będzie miał MVP i mistrzostwo NBA ;)
1
Idealnie się zsynchronizowaliśmy :D
1
Mi w ogóle nie podoba się to, że zawodnik jest traktowany jako Rookie, mimo że to nie jest jego Rookie Season. W NFL np. takich rzeczy nie robią. Jak dla mnie rookie to zawodnik w swoim pierwszym sezonie
0
Raczej jednak wygra Simmons (mimo, że według mnie zasługuje Mitchell)
1
Tak naprawdę to Celtics nic nie powinni wygrać , ale mają najlepszego trenera w NBA , wiec bym postawił na Boston. Lecz proszę nie brać mojej opinii na poważnie , jest dość subiektywna :D
2
Harden bezapelacyjnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ale w NBA czy MLB?
0
Już dzisiaj w nocy NFL Draft!
0
Na odstresowanie, sobie obejrzę Dr. House'a od początku
10
Nie ma słów, aby opisać moją nienawiść do tej drużyny...
1
Se niepotrzebnie nadzieje robiłem
0
Oby nasi sprawili mi dobry prezent urodzinowy :)
0
Otóż nie tym razem. Kilka sezonów temu nawet Barca B zajęła miejsce dające grę w barażach, ale w nich nie grała ;)
1
Od tego sezonu puchar dostaje się w kolejce matematycznego zdobycia mistrzostwa ;)
27
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31224055_200962414022092_6497128335658760040_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeEBFeqi3aTgt9lcE40l3zBxo_WGJjkD1UVBkLjNj4KDvg1QBjV0zzLoKw9G_zASFB6JCljBs-5IoUitc0pbsyD3x-_7yVApfFZyIXqAKhtU4w&oh=4d9ab2596ccca6c1ace72318f5f5cbc4&oe=5B5E2260
Mistrzostwo :D
0
Wersji z 97 r. nie miałem przyjemności obejrzeć, ale chyba niedługo to nadrobię ;)
2
Dwunastu Gniewnych Ludzi - ile razy bym nie oglądał, nigdy się nie znudzi
1
On przynajmniej swoje opinie popiera tym, że wiele razy widział tych zawodników w akcji. Ty natomiast poza kilkoma meczami Aleni, żadnego nie widziałeś
2
Nie, jak pójdzie do jakiejś Granady i w okół siebie będzie miał 10. pachołków
0
Tylko, że tak naprawdę z piłkarzy godnych uwagi ze szkółki jakieś przyzwoite minuty w tym superpucharze zagrali tylko Alena i Cuenca ( i obaj pokazali się dobrze)
1
O ile się nie mylę zawodnicy z rezerw mogą tylko do 1. drużyny przeskakiwać, a w dodatku chyba jest limit wiekowy (chyba 23 lata)
3
Puig według mnie najlepszy na boisku ;)
0
Ależ poszedł Abel!
9
Podobno 169 cm ;)
0
Czy Puig serio czyta się Pudź, a nie Płig?
Edit: OK po Katalonsku czyta się Pudź
0
Na pewno boczni obrońcy - Morey i Miranda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Powodzonka, ja dzisiaj meczyk z wice-liderem, a za tydzień z liderem ;)
4
Jasper piłeczka prima sort! :D