2

Asysta bardziej piłkarza Romy ;)

0

Gomes wejście smoka

1

Skoro na rewanż z Chelsea był gotowy psychicznie to na mecz Roma raczej też jest

2

Messi wyższość nad Messim?

0

Liverpool 3-0 :O

0

Ja to się nie dziwię , że takie Salahy dominują w PL. Tam jest tyle miejsca w porównaniu do np. takiej La Ligi że szok

3

Messi chyba korki Dembele założył XD

0

U EV chyba ani razu Vidal nie zagrał na PO

0

Na szczęście Laskowski i niestety Żewłakow

12

No i to jest jedyny skład, który by mnie zadowolił w przypadku braku Dembele :)

0

Na 100000%. Gdyby miał nie walczyć nie robiliby tej całej podbudowy

0

Zjedź niżej to będziesz miał 725 spotkań. Wikipedia na pierwszym planie pokazuje tylko mecze ligowe ;)

7

Barca gra u siebie ;)

7

Po to, żeby EV nie wpadł na pomysł, aby go wystawić w rewanżu przy takim wyniku z 1. spotkania

0

Kiedy będzie możliwość wytypowania wyniku meczu z Romą?

0

Przecież to jest normalna Rambla

4

9,5 ;)

0

Jeśli zapewnimy go wcześniej to raczej na pewno będzie

0

To chyba zależy od tego kiedy go się zdobędzie

0

No chyba każdy ma takiego kolegę, kibica Realu :D

1

Kolega, kibic Realu jako jeden z argumentów, że CR jest lepszy od Messiego dał to, że Ronaldo walczy o faule i macha rękami do sędziego za każdym razem XD

14

Getafe i Espanyol na dwóch pierwszych miejscach. Czemu mnie to nie dziwi? :D

1

A ja w ogóle sernika nie lubię. Ja to dopiero jestem odmieniec :D

0

To była odpowiedź do użytkownika FcBforever221 ;)

11

Rodriguez?

11

Kluczowe w remontadzie jednak było też zejście Andresa, przez co Coutinho mógł wrócić na lewą stronę

13

10

Zmiana Iniesty 30 minut za późno

0

Coutinho na prawej...

5

W tamtym sezonie skład był gorszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?