4 kwietnia 2018, 22:27
2
Asysta bardziej piłkarza Romy ;)
4 kwietnia 2018, 22:24
0
Gomes wejście smoka
4 kwietnia 2018, 22:21
1
Skoro na rewanż z Chelsea był gotowy psychicznie to na mecz Roma raczej też jest
4 kwietnia 2018, 21:27
Messi wyższość nad Messim?
4 kwietnia 2018, 21:16
Liverpool 3-0 :O
4 kwietnia 2018, 21:10
Ja to się nie dziwię , że takie Salahy dominują w PL. Tam jest tyle miejsca w porównaniu do np. takiej La Ligi że szok
4 kwietnia 2018, 20:45
3
Messi chyba korki Dembele założył XD
4 kwietnia 2018, 20:12
U EV chyba ani razu Vidal nie zagrał na PO
4 kwietnia 2018, 19:46
Na szczęście Laskowski i niestety Żewłakow
4 kwietnia 2018, 19:30
12
No i to jest jedyny skład, który by mnie zadowolił w przypadku braku Dembele :)
3 kwietnia 2018, 20:31
Na 100000%. Gdyby miał nie walczyć nie robiliby tej całej podbudowy
3 kwietnia 2018, 15:43
Zjedź niżej to będziesz miał 725 spotkań. Wikipedia na pierwszym planie pokazuje tylko mecze ligowe ;)
3 kwietnia 2018, 10:47
7
Barca gra u siebie ;)
3 kwietnia 2018, 08:26
Po to, żeby EV nie wpadł na pomysł, aby go wystawić w rewanżu przy takim wyniku z 1. spotkania
2 kwietnia 2018, 18:13
Kiedy będzie możliwość wytypowania wyniku meczu z Romą?
2 kwietnia 2018, 17:42
Przecież to jest normalna Rambla
1 kwietnia 2018, 21:26
4
9,5 ;)
1 kwietnia 2018, 20:43
Jeśli zapewnimy go wcześniej to raczej na pewno będzie
1 kwietnia 2018, 20:35
To chyba zależy od tego kiedy go się zdobędzie
1 kwietnia 2018, 20:33
No chyba każdy ma takiego kolegę, kibica Realu :D
1 kwietnia 2018, 20:31
Kolega, kibic Realu jako jeden z argumentów, że CR jest lepszy od Messiego dał to, że Ronaldo walczy o faule i macha rękami do sędziego za każdym razem XD
1 kwietnia 2018, 20:15
14
Getafe i Espanyol na dwóch pierwszych miejscach. Czemu mnie to nie dziwi? :D
1 kwietnia 2018, 13:39
A ja w ogóle sernika nie lubię. Ja to dopiero jestem odmieniec :D
31 marca 2018, 23:33
To była odpowiedź do użytkownika FcBforever221 ;)
31 marca 2018, 23:24
11
Rodriguez?
31 marca 2018, 23:14
Kluczowe w remontadzie jednak było też zejście Andresa, przez co Coutinho mógł wrócić na lewą stronę
31 marca 2018, 22:47
13
https://www.facebook.com/EurosportPL/videos/1205935059537468/ Zlatan pozamiatał :D
31 marca 2018, 22:23
10
Zmiana Iniesty 30 minut za późno
31 marca 2018, 22:00
Coutinho na prawej...
31 marca 2018, 21:38
5
W tamtym sezonie skład był gorszy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Asysta bardziej piłkarza Romy ;)
0
Gomes wejście smoka
1
Skoro na rewanż z Chelsea był gotowy psychicznie to na mecz Roma raczej też jest
2
Messi wyższość nad Messim?
0
Liverpool 3-0 :O
0
Ja to się nie dziwię , że takie Salahy dominują w PL. Tam jest tyle miejsca w porównaniu do np. takiej La Ligi że szok
3
Messi chyba korki Dembele założył XD
0
U EV chyba ani razu Vidal nie zagrał na PO
0
Na szczęście Laskowski i niestety Żewłakow
12
No i to jest jedyny skład, który by mnie zadowolił w przypadku braku Dembele :)
0
Na 100000%. Gdyby miał nie walczyć nie robiliby tej całej podbudowy
0
Zjedź niżej to będziesz miał 725 spotkań. Wikipedia na pierwszym planie pokazuje tylko mecze ligowe ;)
7
Barca gra u siebie ;)
7
Po to, żeby EV nie wpadł na pomysł, aby go wystawić w rewanżu przy takim wyniku z 1. spotkania
0
Kiedy będzie możliwość wytypowania wyniku meczu z Romą?
0
Przecież to jest normalna Rambla
4
9,5 ;)
0
Jeśli zapewnimy go wcześniej to raczej na pewno będzie
0
To chyba zależy od tego kiedy go się zdobędzie
0
No chyba każdy ma takiego kolegę, kibica Realu :D
1
Kolega, kibic Realu jako jeden z argumentów, że CR jest lepszy od Messiego dał to, że Ronaldo walczy o faule i macha rękami do sędziego za każdym razem XD
14
Getafe i Espanyol na dwóch pierwszych miejscach. Czemu mnie to nie dziwi? :D
1
A ja w ogóle sernika nie lubię. Ja to dopiero jestem odmieniec :D
0
To była odpowiedź do użytkownika FcBforever221 ;)
11
Rodriguez?
11
Kluczowe w remontadzie jednak było też zejście Andresa, przez co Coutinho mógł wrócić na lewą stronę
13
https://www.facebook.com/EurosportPL/videos/1205935059537468/
Zlatan pozamiatał :D
10
Zmiana Iniesty 30 minut za późno
0
Coutinho na prawej...
5
W tamtym sezonie skład był gorszy