39

Uwielbiam Valverde. Dembele należy się odpoczynek po męczących 5. minutach z Romą...

0

W takim składzie graliśmy kilka razy i zawsze Cou grał na prawej

0

Nie ma Dembele hahhaha... nieśmieszne :/

0

Juve

0

Na szczęście nie byłem w szkole :)

9

Polecę klasycznie:
Dobrze, że jutro do szkoły nie idę :D

0

Nie mogłem oglądać 1. połowy. Jak to wyglada? Bo z tego co czytam to chyba nie za ciekawie

0

Jak do nich będą ciemne spodenki to elegancja :)

0

Również ; )

0

Na pewno nie. W USA jest kilka stadionów akademickich z ponad 100 tys.

0

No nie tylko dla Ciebie ;)
Dosłownie dla wszystkich

8

Tak ;)

0

Takie coś jest idealne. Ciekaw jestem jutrzejszego Ceny na RAW

0

No powrót Bryana, ME i przede wszystkim Styles vs Nakamura!

1

Dobra, teraz powrót Bryana!

0

Spokojnie , jak nic za rok na WMce zawalczą

0

Możliwe , że to podbudowa do przyszłorocznej WMki

1

O ja pierdziele... Mistrzostwo :O

1

Była dobra, ale bez przesady

0

Hahahahha Geniusz XD

0

No i proszę XD

0

2/3 od końca jak dla mnie (czyli pewnie będzie po tej walce) :D

1

IC Title, SD Womens, US Championship i Ronda

1

Świetny debiut Rondy!

1

Nie polecam bronić streaku w Nowym Orleanie :D

3

No i zaczynamy Wrestlemanie!

0

By nie podbudowywali tego starcia, aby Taker miał w ogóle się nie pojawić. W dodatku podobno był widziany w NOLA

0

Tak jest

0

Taker się na 99% dzisiaj pojawi. Tylko pytanie, czy odbędzie się walka, czy tylko face-off?

0

Wyniki są z góry ustawione, jednak sama walka jest jak najbardziej prawdziwa (oczywiście w najbezpieczniejszy sposób)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?