14 kwietnia 2018, 15:06
39
Uwielbiam Valverde. Dembele należy się odpoczynek po męczących 5. minutach z Romą...
14 kwietnia 2018, 15:05
0
W takim składzie graliśmy kilka razy i zawsze Cou grał na prawej
14 kwietnia 2018, 15:01
Nie ma Dembele hahhaha... nieśmieszne :/
11 kwietnia 2018, 21:34
Juve
11 kwietnia 2018, 18:48
Na szczęście nie byłem w szkole :)
10 kwietnia 2018, 23:12
9
Polecę klasycznie: Dobrze, że jutro do szkoły nie idę :D
10 kwietnia 2018, 21:31
Nie mogłem oglądać 1. połowy. Jak to wyglada? Bo z tego co czytam to chyba nie za ciekawie
10 kwietnia 2018, 14:47
Jak do nich będą ciemne spodenki to elegancja :)
10 kwietnia 2018, 09:12
Również ; )
9 kwietnia 2018, 20:22
Na pewno nie. W USA jest kilka stadionów akademickich z ponad 100 tys.
9 kwietnia 2018, 05:41
No nie tylko dla Ciebie ;) Dosłownie dla wszystkich
9 kwietnia 2018, 05:36
8
Tak ;)
9 kwietnia 2018, 03:48
Takie coś jest idealne. Ciekaw jestem jutrzejszego Ceny na RAW
9 kwietnia 2018, 03:46
No powrót Bryana, ME i przede wszystkim Styles vs Nakamura!
9 kwietnia 2018, 03:44
1
Dobra, teraz powrót Bryana!
9 kwietnia 2018, 03:37
Spokojnie , jak nic za rok na WMce zawalczą
9 kwietnia 2018, 03:34
Możliwe , że to podbudowa do przyszłorocznej WMki
9 kwietnia 2018, 03:24
O ja pierdziele... Mistrzostwo :O
9 kwietnia 2018, 03:17
Była dobra, ale bez przesady
Hahahahha Geniusz XD
9 kwietnia 2018, 03:14
No i proszę XD
9 kwietnia 2018, 03:03
2/3 od końca jak dla mnie (czyli pewnie będzie po tej walce) :D
9 kwietnia 2018, 03:00
IC Title, SD Womens, US Championship i Ronda
9 kwietnia 2018, 02:55
Świetny debiut Rondy!
9 kwietnia 2018, 02:03
Nie polecam bronić streaku w Nowym Orleanie :D
9 kwietnia 2018, 00:58
3
No i zaczynamy Wrestlemanie!
8 kwietnia 2018, 23:24
By nie podbudowywali tego starcia, aby Taker miał w ogóle się nie pojawić. W dodatku podobno był widziany w NOLA
Tak jest
8 kwietnia 2018, 23:20
Taker się na 99% dzisiaj pojawi. Tylko pytanie, czy odbędzie się walka, czy tylko face-off?
8 kwietnia 2018, 23:05
Wyniki są z góry ustawione, jednak sama walka jest jak najbardziej prawdziwa (oczywiście w najbezpieczniejszy sposób)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
39
Uwielbiam Valverde. Dembele należy się odpoczynek po męczących 5. minutach z Romą...
0
W takim składzie graliśmy kilka razy i zawsze Cou grał na prawej
0
Nie ma Dembele hahhaha... nieśmieszne :/
0
Juve
0
Na szczęście nie byłem w szkole :)
9
Polecę klasycznie:
Dobrze, że jutro do szkoły nie idę :D
0
Nie mogłem oglądać 1. połowy. Jak to wyglada? Bo z tego co czytam to chyba nie za ciekawie
0
Jak do nich będą ciemne spodenki to elegancja :)
0
Również ; )
0
Na pewno nie. W USA jest kilka stadionów akademickich z ponad 100 tys.
0
No nie tylko dla Ciebie ;)
Dosłownie dla wszystkich
8
Tak ;)
0
Takie coś jest idealne. Ciekaw jestem jutrzejszego Ceny na RAW
0
No powrót Bryana, ME i przede wszystkim Styles vs Nakamura!
1
Dobra, teraz powrót Bryana!
0
Spokojnie , jak nic za rok na WMce zawalczą
0
Możliwe , że to podbudowa do przyszłorocznej WMki
1
O ja pierdziele... Mistrzostwo :O
1
Była dobra, ale bez przesady
0
Hahahahha Geniusz XD
0
No i proszę XD
0
2/3 od końca jak dla mnie (czyli pewnie będzie po tej walce) :D
1
IC Title, SD Womens, US Championship i Ronda
1
Świetny debiut Rondy!
1
Nie polecam bronić streaku w Nowym Orleanie :D
3
No i zaczynamy Wrestlemanie!
0
By nie podbudowywali tego starcia, aby Taker miał w ogóle się nie pojawić. W dodatku podobno był widziany w NOLA
0
Tak jest
0
Taker się na 99% dzisiaj pojawi. Tylko pytanie, czy odbędzie się walka, czy tylko face-off?
0
Wyniki są z góry ustawione, jednak sama walka jest jak najbardziej prawdziwa (oczywiście w najbezpieczniejszy sposób)