W Triduum Paschalne nie odprawia się mszy pogrzebowych w kościele. Czyli albo pogrzeb będzie w sobotę , ale bez Mszy w kościele albo dopiero po niedzieli
Ludzie mówią, że to Higuain miał najlepszą okazję do zdobycia bramki w finale MŚ. Jak dla mnie jednak Palacio miał może nawet lepszą szansę. Na tym filmie kilka sposobów, którymi mógł Palacio wtedy kończyć:
w ogóle ile sytuacji w tamtym spotkaniu miała Argentyna to niepojęte:
0
https://x.com/Eliminastrios/status/979103780816998400
Ciekawy thread :D
2
Myślałem, że rocznik 00 ma w tym roku 18 lat ;)
0
Nie no chmurki są , ale już zza nich słoneczko widać i tak patrzę na prognozę to za parę godzin powinno być czyste niebo ;)
1
Na Lubelszczyźnie tez się przejaśnia ; )
9
Pasja, świetny film :)
4
W Triduum Paschalne nie odprawia się mszy pogrzebowych w kościele. Czyli albo pogrzeb będzie w sobotę , ale bez Mszy w kościele albo dopiero po niedzieli
0
Jeszcze nie skończył 16 lat. Spokojnie jeszcze rok/dwa z tymi szansami w Barcie B
0
Navarro to rocznik 02 ;)
0
Tu chyba gra Navarro, czyli wg naszego znawcy - ViscaBarca123, największa perełka La Masii ;)
66
Po to są właśnie tacy zawodnicy jak Cou czy Dembele. W razie braku Messiego nadal mamy kim postraszyć :)
2
Jednak wolałbym na prawej Semedo ;)
37
Dokładnie rok temu: https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29572243_1609871339082496_7849136797758003039_n.jpg?_nc_cat=0&oh=fc1ed2328bcc09c71165e4a97e3aa8eb&oe=5B6A8869
XD
15
Aleix :O
https://www.instagram.com/p/Bg5kY27n3l4/?taken-by=fcbarcelona
0
Już dzisiaj zaczyna się nowy sezon MLB!
16
Zaraz mnie szlag jasny trafi , krew nagła zaleje z tym śniegiem...
3
Poza Barcą praktycznie piłki nie oglądam, więc jak przyjdzie oglądać naszą reprezentację, to po prostu w 90% spotkań usypiam. Różnica klas ogromna
0
Tradycyjna drzemka podczas meczów reprezentacji. Od mniej więcej 60 do 90 minuty :D
0
Człowiek idzie spać 2-0, wstaje 3-2 :D
0
Było info , ze mecz będzie 20.45
0
O ile dobrze pamiętam to miała być 20.45
4
No i Cionek profesor. Obok Glika zdecydowanie najlepszy ŚO reprezentacji
2
No i znowu Grosik dośrodkowanie na nos :)
0
Dalibóg :)
0
Póki...
0
No i z jednej strony można się cieszyć bo Laskowski, ale jednak jest też Żewłakow...
1
U Moreya popraw jeden atak na obronę ;)
2
Naprawdę Cionek znowu nie gra? :/
8
Ludzie mówią, że to Higuain miał najlepszą okazję do zdobycia bramki w finale MŚ. Jak dla mnie jednak Palacio miał może nawet lepszą szansę. Na tym filmie kilka sposobów, którymi mógł Palacio wtedy kończyć:
w ogóle ile sytuacji w tamtym spotkaniu miała Argentyna to niepojęte:
1
De Jong nie ma nic do Aleny. Zupełnie inne pozycje
5
Jeśli miałby Verma zostać jeszcze rok, to dla pewności kupiłbym De Ligta w lato i wypożyczył na rok z powrotem do Ajaxu