0

2

Myślałem, że rocznik 00 ma w tym roku 18 lat ;)

0

Nie no chmurki są , ale już zza nich słoneczko widać i tak patrzę na prognozę to za parę godzin powinno być czyste niebo ;)

1

Na Lubelszczyźnie tez się przejaśnia ; )

9

Pasja, świetny film :)

4

W Triduum Paschalne nie odprawia się mszy pogrzebowych w kościele. Czyli albo pogrzeb będzie w sobotę , ale bez Mszy w kościele albo dopiero po niedzieli

0

Jeszcze nie skończył 16 lat. Spokojnie jeszcze rok/dwa z tymi szansami w Barcie B

0

Navarro to rocznik 02 ;)

0

Tu chyba gra Navarro, czyli wg naszego znawcy - ViscaBarca123, największa perełka La Masii ;)

66

Po to są właśnie tacy zawodnicy jak Cou czy Dembele. W razie braku Messiego nadal mamy kim postraszyć :)

2

Jednak wolałbym na prawej Semedo ;)

0

Już dzisiaj zaczyna się nowy sezon MLB!

16

Zaraz mnie szlag jasny trafi , krew nagła zaleje z tym śniegiem...

3

Poza Barcą praktycznie piłki nie oglądam, więc jak przyjdzie oglądać naszą reprezentację, to po prostu w 90% spotkań usypiam. Różnica klas ogromna

0

Tradycyjna drzemka podczas meczów reprezentacji. Od mniej więcej 60 do 90 minuty :D

0

Człowiek idzie spać 2-0, wstaje 3-2 :D

0

Było info , ze mecz będzie 20.45

0

O ile dobrze pamiętam to miała być 20.45

4

No i Cionek profesor. Obok Glika zdecydowanie najlepszy ŚO reprezentacji

2

No i znowu Grosik dośrodkowanie na nos :)

0

Dalibóg :)

0

Póki...

0

No i z jednej strony można się cieszyć bo Laskowski, ale jednak jest też Żewłakow...

1

U Moreya popraw jeden atak na obronę ;)

2

Naprawdę Cionek znowu nie gra? :/

8

Ludzie mówią, że to Higuain miał najlepszą okazję do zdobycia bramki w finale MŚ. Jak dla mnie jednak Palacio miał może nawet lepszą szansę. Na tym filmie kilka sposobów, którymi mógł Palacio wtedy kończyć:


w ogóle ile sytuacji w tamtym spotkaniu miała Argentyna to niepojęte:

1

De Jong nie ma nic do Aleny. Zupełnie inne pozycje

5

Jeśli miałby Verma zostać jeszcze rok, to dla pewności kupiłbym De Ligta w lato i wypożyczył na rok z powrotem do Ajaxu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?