Akurat jeśli Argentyna , Hiszpania i Francja wygrają swoje grupy , to Argentyna grałaby z Hiszpanią ew. w ćwierćfinale, a z Francją dopiero w finale ;)
Szkoły jak szkoły ciężko znaleźć nie będzie, ale o jakiś lepszych to możesz zapomnieć. Choć, jak masz poprawki to i tak raczej do czołowych szkół się nie wybierałeś
2
Zespół Niespokojnych Nóg, Duże Ptaki Odlotowe Chłopaki, Poranne Wzdęcie Sołtysa
2
Patrząc na to, że turniej będzie miał 48 drużyn, to Maroko raczej zbytnich szans nie miało
1
Jakoś NFL tak oglądam , to i dla MŚ się poświęce
2
Akurat jeśli Argentyna , Hiszpania i Francja wygrają swoje grupy , to Argentyna grałaby z Hiszpanią ew. w ćwierćfinale, a z Francją dopiero w finale ;)
0
Kiedy był takowy pierwszy?
0
Obstawiam albo Houston albo Lakers
5
Chyba z Elche w PK ;)
1
Szkoły jak szkoły ciężko znaleźć nie będzie, ale o jakiś lepszych to możesz zapomnieć. Choć, jak masz poprawki to i tak raczej do czołowych szkół się nie wybierałeś
0
Obiektywnie Francja - Hiszpania
Subiektywnie Francja - Argentyna
0
Wujek go uczył grać lewą, aby jego przeciwnikom było ciężej
2
Nadal jest niesamowity!
0
Coś jak u nas Dembele. Lewonożny, ale stałe fragmenty kopie z prawej
1
Jedną z rzeczy , które najbardziej podziwiam u Nadala to fakt, że jest praworęczny, ale jednak gra ręką lewą
0
Obiektywnie Francja i Neymar
Subiektywnie Argentyna i Messi
2
De Jong to nie obrońca ;)
Co prawda grywał na ŚO, ale to jednak pomocnik
1
Abel Ruiz ;)
0
Najlepsza raczej nie, ale TOP 3 możliwe. Jednak bramki Cole'a i Maxiego Rodrigueza jak dla mnie lepsze
0
Skoro oficjalna strona Lyonu wydaje komunikat, to raczej upadł ;)
0
Jakiś link, źródło?
1
Jaki wczorajszy wywiad?
2
Snickers. Mars strasznie zamula
0
Z wszystkim poza ROY się zgadzam ;)
Znaczy jak dla mnie wygra Simmons, ale ja bym przyznał ją Mitchellowi ;)
0
To się akurat okaże w czwartek
Choć też tak uważam ;)
4
Drugi
0
Jak dla mnie to jednak typowy stat-padder, który swoimi decyzjami często jednak przeszkadza drużynie. Polecam te filmiki:
2
Szczerze po wcześniejszych wynikach nie spodziewałem się zwycięstwa Omegi, ale WOW!
1
1. Lebron
2. Durant
3. Davis
4. Curry
5. Harden
A Westbrooka to nie wiem czy bym nawet dał do mojej Top 10
0
Jakby jednak nie patrzeć Durant miał więcej punktów, zbiórek, asyst i lepszy % rzutów. Curry zaprzepaścił sobie MVP przez game 3
1
Patrząc jaką sobie poprzeczkę panowie ustawili, to five star będzie rozczarowaniem :D
4
Dla zainteresowanych: za 15 minut rozpoczyna się NJPW Dominion!