2

Zespół Niespokojnych Nóg, Duże Ptaki Odlotowe Chłopaki, Poranne Wzdęcie Sołtysa

2

Patrząc na to, że turniej będzie miał 48 drużyn, to Maroko raczej zbytnich szans nie miało

1

Jakoś NFL tak oglądam , to i dla MŚ się poświęce

2

Akurat jeśli Argentyna , Hiszpania i Francja wygrają swoje grupy , to Argentyna grałaby z Hiszpanią ew. w ćwierćfinale, a z Francją dopiero w finale ;)

0

Kiedy był takowy pierwszy?

0

Obstawiam albo Houston albo Lakers

5

Chyba z Elche w PK ;)

1

Szkoły jak szkoły ciężko znaleźć nie będzie, ale o jakiś lepszych to możesz zapomnieć. Choć, jak masz poprawki to i tak raczej do czołowych szkół się nie wybierałeś

0

Obiektywnie Francja - Hiszpania
Subiektywnie Francja - Argentyna

0

Wujek go uczył grać lewą, aby jego przeciwnikom było ciężej

2

Nadal jest niesamowity!

0

Coś jak u nas Dembele. Lewonożny, ale stałe fragmenty kopie z prawej

1

Jedną z rzeczy , które najbardziej podziwiam u Nadala to fakt, że jest praworęczny, ale jednak gra ręką lewą

0

Obiektywnie Francja i Neymar
Subiektywnie Argentyna i Messi

2

De Jong to nie obrońca ;)
Co prawda grywał na ŚO, ale to jednak pomocnik

1

Abel Ruiz ;)

0

Najlepsza raczej nie, ale TOP 3 możliwe. Jednak bramki Cole'a i Maxiego Rodrigueza jak dla mnie lepsze

0

Skoro oficjalna strona Lyonu wydaje komunikat, to raczej upadł ;)

0

Jakiś link, źródło?

1

Jaki wczorajszy wywiad?

2

Snickers. Mars strasznie zamula

0

Z wszystkim poza ROY się zgadzam ;)
Znaczy jak dla mnie wygra Simmons, ale ja bym przyznał ją Mitchellowi ;)

0

To się akurat okaże w czwartek
Choć też tak uważam ;)

4

Drugi

0

Jak dla mnie to jednak typowy stat-padder, który swoimi decyzjami często jednak przeszkadza drużynie. Polecam te filmiki:


2

Szczerze po wcześniejszych wynikach nie spodziewałem się zwycięstwa Omegi, ale WOW!

1

1. Lebron
2. Durant
3. Davis
4. Curry
5. Harden

A Westbrooka to nie wiem czy bym nawet dał do mojej Top 10

0

Jakby jednak nie patrzeć Durant miał więcej punktów, zbiórek, asyst i lepszy % rzutów. Curry zaprzepaścił sobie MVP przez game 3

1

Patrząc jaką sobie poprzeczkę panowie ustawili, to five star będzie rozczarowaniem :D

4

Dla zainteresowanych: za 15 minut rozpoczyna się NJPW Dominion!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?