0

No i wylądował...

0

Jeszcze słabiej :D

5

Mimo słabego pierwszego meczu, dzisiaj reprezentuję nasze barwy narodowe!
Mam na sobie koszulkę Argentyny :D

36

A najgorsze jest to, że Senegal był wczoraj bardzo słaby. Jedyny ich strzał celny, to ta druga bramka...

0

A no chyba, że tak :)

0

Właśnie prowadzimy w rankingu Fair Play

2

Jakby ktoś był zainteresowany, to ranking Fair Play w naszej grupie wygląda tak:
Polska: -1
Japonia: -1
Senegal: -2
Kolumbia: -6

0

Za to skąd wy wzięliście ten Ranking FIFA?

1

The ranking of each team in each group shall be determined as follows:
a) greatest number of points obtained in all group matches;
b) goal difference in all group matches;
c) greatest number of goals scored in all group matches.
If two or more teams are equal on the basis of the above three criteria, their
rankings shall be determined as follows:
d) greatest number of points obtained in the group matches between the
teams concerned;
e) goal difference resulting from the group matches between the teams
concerned;
f) greater number of goals scored in all group matches between the teams
concerned;
g) greater number of points obtained in the fair play conduct of the teams
based on yellow and red cards received in all group matches as follows:
– yellow card: minus 1 point
– indirect red card: minus 3 points
(as a result of a second yellow card)
– direct red card: minus 4 points
– yellow card and direct red card: minus 5 points
Only one of the above deductions shall be applied to a player in a single
match;
h) drawing of lots by the FIFA Organising Committee

0

Ranking FIFA nie, ale widzę, że od tego mundialu dodali też kartki

0

O ile się nie mylę, to jeśli oba niedzielne mecze w grupie Polaków skończą się 1-1, a w ostatniej kolejce Polska i Kolumbia wygrają 2-1, to o kolejności w naszej grupie zadecyduje losowanie przeprowadzone przez Komitet Wykonawczy FIFA :D
EDIT: Od tego mundialu liczą się jeszcze kartki

0

Może być nawet układ 9-2-2-2 ;)

6

Cionek Cionkiem, ale co robi Piszczek?

1

Niemcy/Brazylia (jesli wygrają grupy )

7

Zawias mózgu zawodnika Tunezji. Po co się kiwa przy własnym polu karnym?

0

Jo ; )

8

Nie no myślę , że Samu nikt nie przebije :D

0

Co??? Messi uderzył blisko środka na idealnej wysokości dla bramkarza. Tunezyjczyk bliżej słupka i zdecydowanie niżej

6

No zawalił mu z łokcia w łeb

0

Tom Brady, Joe Montana, Barry Bonds

0

Oczywiście , że nie grają przez przypadek , ale jednak Panama to kilka półek niżej. No i co mają wyniki innych faworytów do meczy Belgii? To że inni faworyci zawiedli , nie oznacza , że Panama może sobie tworzyć takie okazje przeciwko Belgii

0

Słuchałbym, ale niemożliwe. Obaj to color komentatorzy

0

Sytuacja strzałowa XD

0

Duet Laskowski-Strejlau to byłoby coś

0

W internecie znajdziesz mecze 2. Ligi Kuwejtu, a ty się pytasz czy mecz MŚ zobaczysz...

1

Może w Fifie? XD
Jakby to porównać do wrestlingu , to jakby JR komentował razem z Cole'm. Każdy z nich jednak potrzebuje Lawrera czy Graves'a :D

0

Nie ma bata. Obaj to play-by-play komentatorzy

0

Vamos Szwecja! Nałożyć presję na Niemców!

0

Bałwan dostał kartkę! :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?