26 czerwca 2018, 23:46
8
Oburzony, że Messi dostał MVP spotkania, wypomina, że Masche z Umtitim sprokurowali 2 karne na tym turnieju, a w La Lidze żadnego, no i nadal ma ból dupy, że nie ma nagrania z tunelu z El Clasico :D
26 czerwca 2018, 23:42
4
Bardzo nie polecam Twittera redaktora Jarosława, nie działa to dobrze dla zdrowia człowieka
26 czerwca 2018, 23:32
0
Cakir, mimo że ja bym tego karnego nie podyktował, to jak dla mnie bardzo dobre zawody
26 czerwca 2018, 21:39
Akurat Pavon nie jest zły
26 czerwca 2018, 21:38
1
Siedzę z kolegą sędzią. Twierdzi tak samo jak Cakir
26 czerwca 2018, 20:28
Nie można było takiego składu od początku?
26 czerwca 2018, 16:36
Przecież jak zawsze
25 czerwca 2018, 23:05
Mowie jak to na ten moment wygląda, zawsze można zamienić Senegal z Japonią lub Kolumbią ;)
25 czerwca 2018, 23:01
Bardzo możliwe , że jedna z drużyn: Anglia, Meksyk, Dania, Senegal będzie w półfinale
25 czerwca 2018, 22:53
Nie wiemy, spytaj się go
25 czerwca 2018, 22:50
5
"No, ale przecież mało bramek pada" XD MŚ 2010- 2,27 bramki/mecz MŚ 2014- 2,67 bramki/mecz MŚ 2018- 2,69 bramki/mecz
25 czerwca 2018, 22:43
2
Hiszpanii to chyba podwójnie kibicujesz? :D
25 czerwca 2018, 22:35
7
Patrząc na drabinkę, to dla Belgii i Anglii chyba będzie jednak zająć 2. miejsce w grupie :D
25 czerwca 2018, 22:33
No Hiszpania, może mieć naprawdę łatwą drogę do finału. Dlatego też jeszcze bardziej zależało mi na niezajęciu przez Portugalię 1. miejsca :D
25 czerwca 2018, 22:29
Jak dla mnie jeśli sędzia twierdzi, że przypadek to nic nie daje, a jeśli z premedytacją, to nie ważne jakie skutki (przykład Roberto) - czerwo
25 czerwca 2018, 22:26
18
https://pbs.twimg.com/media/DgkD6bzXUAAhaqV.jpg:large Drabinka MŚ
25 czerwca 2018, 21:53
26
Z Argentyną by trafił
25 czerwca 2018, 21:51
Tak
25 czerwca 2018, 21:41
To jest czerwo!
25 czerwca 2018, 17:35
Niekoniecznie, bo jeśli Hiszpania przegra większą różnicą bramek , to oni wtedy nie wyjdą
25 czerwca 2018, 17:34
No, ale jak ktoś nie chce to przecież nie musi tych rzeczy wpisywać...
25 czerwca 2018, 17:32
Oczywiście przesadziłem z narożnikiem boiska , ale piłka leciała ewidentnie obok bramki , wiec słuszny samobój
25 czerwca 2018, 17:31
Nie ma możliwości. Obaj to play-by-play komentatorzy
25 czerwca 2018, 17:06
Przeciez napisał dokładnie kto...
25 czerwca 2018, 17:04
U Cionka rykoszet? Jak ta piłka leciała gdzieś w okolice narożnika
25 czerwca 2018, 16:50
Głównie właśnie Bembuś i Samu ; )
25 czerwca 2018, 16:45
Francja ;)
25 czerwca 2018, 16:40
Po rozbiegu bylo wiadome , że nie trafi
25 czerwca 2018, 16:37
Koleś jak szybko gotowy do wejścia :D
25 czerwca 2018, 16:36
No debil, kurła no debil
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
8
Oburzony, że Messi dostał MVP spotkania, wypomina, że Masche z Umtitim sprokurowali 2 karne na tym turnieju, a w La Lidze żadnego, no i nadal ma ból dupy, że nie ma nagrania z tunelu z El Clasico :D
4
Bardzo nie polecam Twittera redaktora Jarosława, nie działa to dobrze dla zdrowia człowieka
0
Cakir, mimo że ja bym tego karnego nie podyktował, to jak dla mnie bardzo dobre zawody
0
Akurat Pavon nie jest zły
1
Siedzę z kolegą sędzią. Twierdzi tak samo jak Cakir
0
Nie można było takiego składu od początku?
4
Przecież jak zawsze
0
Mowie jak to na ten moment wygląda, zawsze można zamienić Senegal z Japonią lub Kolumbią ;)
0
Bardzo możliwe , że jedna z drużyn: Anglia, Meksyk, Dania, Senegal będzie w półfinale
0
Nie wiemy, spytaj się go
5
"No, ale przecież mało bramek pada" XD
MŚ 2010- 2,27 bramki/mecz
MŚ 2014- 2,67 bramki/mecz
MŚ 2018- 2,69 bramki/mecz
2
Hiszpanii to chyba podwójnie kibicujesz? :D
7
Patrząc na drabinkę, to dla Belgii i Anglii chyba będzie jednak zająć 2. miejsce w grupie :D
1
No Hiszpania, może mieć naprawdę łatwą drogę do finału. Dlatego też jeszcze bardziej zależało mi na niezajęciu przez Portugalię 1. miejsca :D
0
Jak dla mnie jeśli sędzia twierdzi, że przypadek to nic nie daje, a jeśli z premedytacją, to nie ważne jakie skutki (przykład Roberto) - czerwo
18
https://pbs.twimg.com/media/DgkD6bzXUAAhaqV.jpg:large
Drabinka MŚ
26
Z Argentyną by trafił
1
Tak
1
To jest czerwo!
0
Niekoniecznie, bo jeśli Hiszpania przegra większą różnicą bramek , to oni wtedy nie wyjdą
0
No, ale jak ktoś nie chce to przecież nie musi tych rzeczy wpisywać...
0
Oczywiście przesadziłem z narożnikiem boiska , ale piłka leciała ewidentnie obok bramki , wiec słuszny samobój
0
Nie ma możliwości. Obaj to play-by-play komentatorzy
1
Przeciez napisał dokładnie kto...
0
U Cionka rykoszet? Jak ta piłka leciała gdzieś w okolice narożnika
2
Głównie właśnie Bembuś i Samu ; )
4
Francja ;)
1
Po rozbiegu bylo wiadome , że nie trafi
0
Koleś jak szybko gotowy do wejścia :D
0
No debil, kurła no debil