No i po opt-oucie LeBrona zostają tylko 3 drużyny, do których może trafić - Cavs, 76ers, Lakers. Houston w tym momencie odpadło, bo musieliby zrobić sign-and-trade z Cavs, żeby zdobyć LeBrona. Jak dla mnie James podpiszę kontrakt z Lakers
Nie popsute, tylko RODO i usunęli imię i datę. Choć szczerze nie wiem dlaczego, skoro jak ktoś nie chciał to nie musiał podawać imienia i daty urodzenia
Niemcy są strasznie zadufani jeśli chodzi o piłkę. Na wszystkich stronach czytałem jak to oni znowu Brazylii pokażą, jak na luzie do finału awansują, a tu taki klops :)
0
No i po opt-oucie LeBrona zostają tylko 3 drużyny, do których może trafić - Cavs, 76ers, Lakers. Houston w tym momencie odpadło, bo musieliby zrobić sign-and-trade z Cavs, żeby zdobyć LeBrona. Jak dla mnie James podpiszę kontrakt z Lakers
0
https://www.instagram.com/p/BknqyXanZ4C/?hl=pl&taken-by=fcbarcelona
Dwayne Wade wczoraj wpadł z wizytą! ;)
0
Jego konferencja prasowa
0
Siedzą na pewno. Jest tu kilka osób urodzonych w latach 60/70, tylko czy wtedy się aż tak piłką klubową europejską interesowali?
0
LeBron wie , że nie ma szans z Cavs wygrać mistrzostwa, wiec jak dla mnie LA
0
Małe szanse. Kasy nie mają
1
Mobilna i tak będzie zmieniana , albo chyba nawet usuwana z nową wersją strony , więc nie opłacało się tam już im zmieniać
1
Nie popsute, tylko RODO i usunęli imię i datę. Choć szczerze nie wiem dlaczego, skoro jak ktoś nie chciał to nie musiał podawać imienia i daty urodzenia
0
A to ja też poproszę
0
Bardzo słabe i nie na miejscu
11
https://www.fcbarcelona.com/club/news/2018-2019/the-remodelled-fc-barcelona-first-team-dressing-room?utm_source=instagram&utm_medium=instagram-stories&utm_campaign=locker-room
Szatnia Barcy ma nowy wygląd :)
3
Kawał dobrej roboty, a najlepszej bramki turnieju nie ma
1
Fani NBA zrozumieją. Górna część drabinki MŚ wygląda jak Konferencja Zachodnia, a dolna jak Wschodnia :D
7
Peszkin juz na czworaka :D
0
Czuję, że Belgia będzie chciała przegrać
3
Niemcy są strasznie zadufani jeśli chodzi o piłkę. Na wszystkich stronach czytałem jak to oni znowu Brazylii pokażą, jak na luzie do finału awansują, a tu taki klops :)
5
no, ale żeby do Realu Madryt C...
0
Kibice Realu ;)
1
Pewnie uważają , że i tak pykną Szwecję
0
Szwajcaria taktycznie grupy nie wygrała
0
Szczerze , bardziej się opłaca zająć 2 miejsce w tej grupie. W 1/8 Szwecja , a potem najprawdopodobniej Anglia/Japonia
1
Jak ryba wyciągnięta z wody :D
0
Puziol to akurat tez poprawnie i nie brzmi tak tragicznie. Dużo ludzi tak mówi
3
O Drogba łysy ;P
0
Niby poprawnie , ale jednak brzmi śmiesznie :D
5
Się uparł na poprawną wymowę , a ani razu poprawnie nie wypowiedział XD
0
A czemu nie czytają Philipe Coutinho jako "Kołczin"?
0
Poprawnie jest Kołczin i koniec, a jak ktoś mówi to już jego
1
Poprawna jest Kuczin /Kołczin
0
Albo jak np. ja - Kołcziń