25 czerwca 2018, 16:10
1
Oby to był troll
25 czerwca 2018, 16:01
11
Jeśli ktoś uprawia sport i ma długie włosy to zazwyczaj je moczy lub związuje, bo po prostu mniej wtedy przeszkadzają
25 czerwca 2018, 15:59
0
Co on te końcówki tak akcentuje?
25 czerwca 2018, 00:00
Jak myślicie, Nawalka zostanie zwolniony czy poda się do dymisji?
24 czerwca 2018, 15:21
3
Czyli co? Kane najlepszy w historii?
24 czerwca 2018, 10:17
20
W grupie Polaków może być podobnie ;)
24 czerwca 2018, 09:50
Oj jak USA gra na MŚ to większość kraju jednak się angażuje w oglądanie. No i w dodatku w czasie mistrzostw jedynym głównym sportem w trakcie sezonu będzie baseball , wiec ja byłbym spokojny
23 czerwca 2018, 22:07
No to akurat 3,4 minuty , a nie dla zasady 5
23 czerwca 2018, 22:01
Faul faulem, ale za co Marciniak doliczył 5 minut?
23 czerwca 2018, 21:53
4
Po co faulował?
23 czerwca 2018, 20:50
W przerwie polecam TVP 2 i Panią Basię :*
23 czerwca 2018, 20:35
2006: Włochy wygrywają MŚ 2010: Włochy nie wychodzą z grupy
23 czerwca 2018, 20:14
2
To jest karny!
23 czerwca 2018, 18:54
No tak teraz patrze , to Szwajcaria może spokojnie z pierwszego wyjść
23 czerwca 2018, 18:52
Jeśli hipotetycznie Niemcy wyjdą z 2. Miejsca to najprawdopodobniej trafią na Brazylię?
23 czerwca 2018, 18:40
Dobrze czytam , że Lozano to dobry kolega z Bembusiem?
23 czerwca 2018, 18:34
No dobra, ale Dembele tez potrzebuje zmiennika, a typowego skrzydłowego w drużynie poza nim nie ma
23 czerwca 2018, 18:30
Szczególnie, że u nas w drużynie brakuje młodych prawdziwych skrzydłowych (oprócz Dembele oczywiście )
23 czerwca 2018, 17:35
Ratuje. Jak potem Niemcy wygrają , a Szwecja przegra to będą się liczyły bramki
23 czerwca 2018, 15:37
"Goooool, nie nie ma" :D
23 czerwca 2018, 15:30
Rosja jak Rosja zawsze w czołówce Niemcy bez Heynena to już nie to samo A Kuby to już właściwie nie ma
23 czerwca 2018, 15:23
Francja to chyba teraz najlepsza drużyna na Świecie, wiec raczej słaba nie jest
23 czerwca 2018, 15:18
W którym roku żyjesz?
23 czerwca 2018, 14:45
Tak właśnie mi się wydawało , bo Francja jest gospodarzem, ale Flashscore pokazuje , że pierwszych 5 drużyn awansuje , dzięki ;)
23 czerwca 2018, 14:43
Padają jak muchy
23 czerwca 2018, 14:40
37
"Jeśli strzelą jedną bramkę więcej niż rywal , to będą zwycięzcami ". Oni są świetni :D
23 czerwca 2018, 14:38
Czy do awansu do Final Six potrzebujemy jedynie zwycięstwa jutro?
23 czerwca 2018, 14:28
5
No i Salah ;)
23 czerwca 2018, 14:26
Przecież to normalny wzrost dla 5 w NBA. Taki sam wzrost ma chociażby #6 w tegorocznym drafcie- Mo Bamba
23 czerwca 2018, 09:29
W UK chyba musisz siedzieć 5 lat, aby ubiegać się o paszport
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Oby to był troll
11
Jeśli ktoś uprawia sport i ma długie włosy to zazwyczaj je moczy lub związuje, bo po prostu mniej wtedy przeszkadzają
0
Co on te końcówki tak akcentuje?
0
Jak myślicie, Nawalka zostanie zwolniony czy poda się do dymisji?
3
Czyli co? Kane najlepszy w historii?
20
W grupie Polaków może być podobnie ;)
1
Oj jak USA gra na MŚ to większość kraju jednak się angażuje w oglądanie. No i w dodatku w czasie mistrzostw jedynym głównym sportem w trakcie sezonu będzie baseball , wiec ja byłbym spokojny
0
No to akurat 3,4 minuty , a nie dla zasady 5
0
Faul faulem, ale za co Marciniak doliczył 5 minut?
4
Po co faulował?
0
W przerwie polecam TVP 2 i Panią Basię :*
3
2006: Włochy wygrywają MŚ
2010: Włochy nie wychodzą z grupy
2
To jest karny!
1
No tak teraz patrze , to Szwajcaria może spokojnie z pierwszego wyjść
0
Jeśli hipotetycznie Niemcy wyjdą z 2. Miejsca to najprawdopodobniej trafią na Brazylię?
0
Dobrze czytam , że Lozano to dobry kolega z Bembusiem?
0
No dobra, ale Dembele tez potrzebuje zmiennika, a typowego skrzydłowego w drużynie poza nim nie ma
1
Szczególnie, że u nas w drużynie brakuje młodych prawdziwych skrzydłowych (oprócz Dembele oczywiście )
0
Ratuje. Jak potem Niemcy wygrają , a Szwecja przegra to będą się liczyły bramki
2
"Goooool, nie nie ma" :D
0
Rosja jak Rosja zawsze w czołówce
Niemcy bez Heynena to już nie to samo
A Kuby to już właściwie nie ma
1
Francja to chyba teraz najlepsza drużyna na Świecie, wiec raczej słaba nie jest
0
W którym roku żyjesz?
1
Tak właśnie mi się wydawało , bo Francja jest gospodarzem, ale Flashscore pokazuje , że pierwszych 5 drużyn awansuje , dzięki ;)
0
Padają jak muchy
37
"Jeśli strzelą jedną bramkę więcej niż rywal , to będą zwycięzcami ". Oni są świetni :D
0
Czy do awansu do Final Six potrzebujemy jedynie zwycięstwa jutro?
5
No i Salah ;)
0
Przecież to normalny wzrost dla 5 w NBA. Taki sam wzrost ma chociażby #6 w tegorocznym drafcie- Mo Bamba
0
W UK chyba musisz siedzieć 5 lat, aby ubiegać się o paszport