22 czerwca 2018, 21:48
2
Szkoda Serbii, szczególnie że należał im się karny
22 czerwca 2018, 21:29
11
Zdecydowanie Cou
22 czerwca 2018, 21:13
0
Trenerem Juvenilu A drużyny z Madrytu
22 czerwca 2018, 20:06
Mitro!
22 czerwca 2018, 18:34
6
To odpadnie
Wtedy strzelone bramki
22 czerwca 2018, 18:33
Brawo Nigeria!
22 czerwca 2018, 18:25
No jak wygrają z Argentyną to wynik tego meczu i tak dla Albicelestes nie będzie miał znaczenia
22 czerwca 2018, 18:22
Nie gole strzelone, a różnica bramek
22 czerwca 2018, 18:21
1
Im wyżej Nigeria wygra tym lepiej dla Argentyny
22 czerwca 2018, 18:07
3
Tak jest! Jechać z autobusem!
22 czerwca 2018, 17:04
Dziękuję za wyjaśnienie ;*
22 czerwca 2018, 17:02
12
Chyba jedna z najgorszych. Fajna historia na Euro , ale mi np. juz się przejedli
22 czerwca 2018, 15:35
Jesteś pewien? :D
21 czerwca 2018, 21:14
Nie wiem który łysy gorszy. Ten na bramce czy na ławce...
21 czerwca 2018, 20:45
Ten sędzia to pomyłka...
21 czerwca 2018, 19:56
Jak zagrał Bembuś przez te 15 minut?
21 czerwca 2018, 15:39
Ten Irvine bez brody wyglądałby zupełnie jak baba
21 czerwca 2018, 14:44
Tylko nadal należy pamiętać , że sędziowie są i tak oceniani na podstawie swoich pierwotnych decyzji, ale oczywiście z VARu tez trzeba umieć korzystać
21 czerwca 2018, 14:37
10
Lahoz użył VARU! :O
21 czerwca 2018, 12:06
Obejrzeliście wszystkie mecze MŚ? Ja dzisiaj niestety ominę swój pierwszy mecz - Francja vs Peru
20 czerwca 2018, 22:38
Już wolę losowanie, niż Ranking FIFA szczerze
20 czerwca 2018, 21:54
XDDDDDDDDDDDDD
20 czerwca 2018, 21:42
Czemu Carvajal nie asekurował?
20 czerwca 2018, 21:21
4
Jaki troll XD
20 czerwca 2018, 21:13
No i znowu nasz Own Goal!Edit: Jednak Costa goni Maszynę!
20 czerwca 2018, 20:00
Zapewne po losowaniu , które jest zazwyczaj w lipcu
20 czerwca 2018, 15:58
Przecież Iran ma 3
20 czerwca 2018, 15:55
Nie ma. Hiszpania wygra, ma 4 pkt, remis Iran ma 4, Iran wygra ma 6
20 czerwca 2018, 15:43
5
VAR? XD co on kartkę chce dostać?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Szkoda Serbii, szczególnie że należał im się karny
11
Zdecydowanie Cou
0
Trenerem Juvenilu A drużyny z Madrytu
0
Mitro!
6
To odpadnie
0
Wtedy strzelone bramki
0
Brawo Nigeria!
0
No jak wygrają z Argentyną to wynik tego meczu i tak dla Albicelestes nie będzie miał znaczenia
0
Nie gole strzelone, a różnica bramek
1
Im wyżej Nigeria wygra tym lepiej dla Argentyny
3
Tak jest! Jechać z autobusem!
0
Dziękuję za wyjaśnienie ;*
12
Chyba jedna z najgorszych. Fajna historia na Euro , ale mi np. juz się przejedli
3
Jesteś pewien? :D
1
Nie wiem który łysy gorszy. Ten na bramce czy na ławce...
2
Ten sędzia to pomyłka...
0
Jak zagrał Bembuś przez te 15 minut?
0
Ten Irvine bez brody wyglądałby zupełnie jak baba
0
Tylko nadal należy pamiętać , że sędziowie są i tak oceniani na podstawie swoich pierwotnych decyzji, ale oczywiście z VARu tez trzeba umieć korzystać
10
Lahoz użył VARU! :O
0
Obejrzeliście wszystkie mecze MŚ? Ja dzisiaj niestety ominę swój pierwszy mecz - Francja vs Peru
0
Już wolę losowanie, niż Ranking FIFA szczerze
1
XDDDDDDDDDDDDD
0
Czemu Carvajal nie asekurował?
4
Jaki troll XD
4
No i znowu nasz Own Goal!
Edit: Jednak Costa goni Maszynę!
0
Zapewne po losowaniu , które jest zazwyczaj w lipcu
0
Przecież Iran ma 3
0
Nie ma. Hiszpania wygra, ma 4 pkt, remis Iran ma 4, Iran wygra ma 6
5
VAR? XD
co on kartkę chce dostać?