14 czerwca 2018, 17:43
1
43 lata to nie taki stary
14 czerwca 2018, 17:39
0
To mecz reprezentacji, wiec logiczne , że nie będzie zorganizowanego dopingu , a tak to przynajmniej nie jest cicho
14 czerwca 2018, 17:34
Czemu? Pisaliby, co i tak pewnie robią , po numerach
14 czerwca 2018, 17:16
7
Jeśli narzekasz na Laskowskiego to naprawdę...
14 czerwca 2018, 17:15
Sam się wywalił
14 czerwca 2018, 16:43
4
Czyżbym ujrzał środkowy palec? :D
14 czerwca 2018, 16:41
No i elegancko, krótko i ładnie :)
14 czerwca 2018, 16:34
Laskowski < 3
14 czerwca 2018, 15:36
Nie. Mówił o sytuacji przed zatrudnieniem Engela
14 czerwca 2018, 15:16
2
Taka ciekawostka : Mój trener za czasów młodzieżówki ZSRR mieszkał w pokoju z Stanisławem Czerzesowem :)
14 czerwca 2018, 15:13
Ja żem w podstawówce dostał ostrym lodem 0.5 cm pod okiem. Za młodu ludzie mają takie odpały
14 czerwca 2018, 15:06
6
Jest tydzień do zakończenia roku szkolnego. Po prostu nie idź do szkoły
13 czerwca 2018, 22:44
Jeśli wygra grupę to w 1/8 najprawdopodobniej Peru/Danię, a w 1/4 Hiszpanię/Portugalię, a jak zajmą drugie to w 1/8 najprawdopodobniej Francja, a w 1/4 Urugwaj/Hiszpania/Portugalia
13 czerwca 2018, 22:14
No wiesz, Wrestling i filmy też bywają nieprzewidywalne
13 czerwca 2018, 22:11
Tylko, że 95% oglądających dobrze wie, że wrestling jest reżyserowany
13 czerwca 2018, 22:08
Uwielbiam takie komentarze :)
13 czerwca 2018, 22:06
1. Undertaker 2. Jeff Hardy 3. AJ Styles 4. Shawn Michaels 5. The MIz Nie lubię 1. Roman Reigns i tyle wystarczy XD
13 czerwca 2018, 22:01
5
Trener Czesław Mourinho XD
13 czerwca 2018, 21:56
Supron jak z tyłu szaleje XD
13 czerwca 2018, 21:38
Z tych co wymieniłeś to w WWE aktywnie walczy tylko Kingston, a Cena pojawia się na kilka tygodni parę razy w roku
13 czerwca 2018, 21:33
Szczególnie po tym jak ostatnio wspomnieli o nich co do pojedynku z New Day na E3 to raczej nieuniknione
13 czerwca 2018, 21:30
Bylo pytanie kto otworzył muzeum Ronaldo na Maderze : On sam czy mieszkańcy miasta. No i oczywiście, że on :D
13 czerwca 2018, 21:24
18
Pogembę XD
13 czerwca 2018, 21:20
Obsada zazwyczaj jest stała. Jak jest test o muzyce to tez są muzycy , a jak o polityce to i ludzie z polityki się znajdą
13 czerwca 2018, 21:19
Uwielbiam Pana Andrzeja Suprona :)
13 czerwca 2018, 21:12
TVP 1 Test o Mundialu
13 czerwca 2018, 21:08
8
Oczywiście pytanie o Ronaldo do Iwańskiego XD
13 czerwca 2018, 21:04
14
Sam Ronaldo XD
13 czerwca 2018, 20:30
108, ale miałem taki komentarz po jakimś remisie w tym sezonie, że w 3 minuty miałem ponad 60 lajków, ale usunęli :D
13 czerwca 2018, 20:29
Niekoniecznie. Niektóre na pewno, ale myślę, że większość od 18 do północy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
43 lata to nie taki stary
0
To mecz reprezentacji, wiec logiczne , że nie będzie zorganizowanego dopingu , a tak to przynajmniej nie jest cicho
0
Czemu? Pisaliby, co i tak pewnie robią , po numerach
7
Jeśli narzekasz na Laskowskiego to naprawdę...
1
Sam się wywalił
4
Czyżbym ujrzał środkowy palec? :D
0
No i elegancko, krótko i ładnie :)
1
Laskowski < 3
1
Nie. Mówił o sytuacji przed zatrudnieniem Engela
2
Taka ciekawostka : Mój trener za czasów młodzieżówki ZSRR mieszkał w pokoju z Stanisławem Czerzesowem :)
0
Ja żem w podstawówce dostał ostrym lodem 0.5 cm pod okiem. Za młodu ludzie mają takie odpały
6
Jest tydzień do zakończenia roku szkolnego. Po prostu nie idź do szkoły
0
Jeśli wygra grupę to w 1/8 najprawdopodobniej Peru/Danię, a w 1/4 Hiszpanię/Portugalię, a jak zajmą drugie to w 1/8 najprawdopodobniej Francja, a w 1/4 Urugwaj/Hiszpania/Portugalia
0
No wiesz, Wrestling i filmy też bywają nieprzewidywalne
0
Tylko, że 95% oglądających dobrze wie, że wrestling jest reżyserowany
0
Uwielbiam takie komentarze :)
0
1. Undertaker
2. Jeff Hardy
3. AJ Styles
4. Shawn Michaels
5. The MIz
Nie lubię
1. Roman Reigns
i tyle wystarczy XD
5
Trener Czesław Mourinho XD
5
Supron jak z tyłu szaleje XD
0
Z tych co wymieniłeś to w WWE aktywnie walczy tylko Kingston, a Cena pojawia się na kilka tygodni parę razy w roku
0
Szczególnie po tym jak ostatnio wspomnieli o nich co do pojedynku z New Day na E3 to raczej nieuniknione
1
Bylo pytanie kto otworzył muzeum Ronaldo na Maderze : On sam czy mieszkańcy miasta.
No i oczywiście, że on :D
18
Pogembę XD
1
Obsada zazwyczaj jest stała. Jak jest test o muzyce to tez są muzycy , a jak o polityce to i ludzie z polityki się znajdą
0
Uwielbiam Pana Andrzeja Suprona :)
1
TVP 1 Test o Mundialu
8
Oczywiście pytanie o Ronaldo do Iwańskiego XD
14
Sam Ronaldo XD
0
108, ale miałem taki komentarz po jakimś remisie w tym sezonie, że w 3 minuty miałem ponad 60 lajków, ale usunęli :D
0
Niekoniecznie. Niektóre na pewno, ale myślę, że większość od 18 do północy