0

Ale wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon. GSW identyczny praktycznie skład, a Cavs bez Irvinga. W dodatku Love to już nie ten sam zawodnik. To nie jest brak pokory, tylko realistyczne spojrzenie. Ok, Cavs mają najlepszego zawodnika na świecie, ale GSW mają 4 zawodników, którzy są spokojnie w TOP 20. W dodatku mają o wiele mocniejszą ławkę. Rzeczywiście nie są już tacy mocni, jak chociażby w zeszłym sezonie, ale obiektywnie to Cavs nie mają prawie żadnych szans

0

No wiesz, gdyby Celtics nie rzucali takich cegieł w Game 7, to Cavs nie byłoby wcale w finale

0

Tylko pamiętaj , że Boston nie miał swoich 2 najlepszych zawodników i wcale nie miał im pokazać gdzie ich miejsce , iż Celtics we wszystkich rundach byli przez większość skreślani. W GSW wszyscy są zdrowi , wiec widzę tu max. 5 spotkań

1

Nie widzę takiej możliwości. GSW się po nich przejadą

4

Jak dla mnie gładkie 4-0 lub 4-1 dla GSW

0

Paul nie wiadomo czy wystąpi, więc obstawiam GSW, a potem w finale gładkie 4-0 lub 4-1

3

Ekipa? Jak tam Lebron żadnej ekipy nie ma

1

Poranne wzdęcie Sołtysa
Duze Ptaki Odlotowe Chłopaki ;)

0

Wielka szkoda, ale jedno trzeba przyznać. Tatum to jest gość!

0

Potwierdzone, będzie członkiem 1. drużyny

0

Na mnie też Morey duże wrażenie zrobił. Dlatego jak dla mnie nie powinniśmy kupować prawego obrońcy tylko za rok albo dwa wprowadzić Moreya

11

W finale zagrał kaszanę to musi jakoś na siebie uwagę zwrócić

11

Nie wytrzymie. Na Polsacie chłop się za babę przebrał :D

10

Uwielbiam ten klimat na meczach siatkówki! :)

0

Może wszedł od razu na La Ramblę

5

Tak jest! Fulham wraca do Premier League!

0

Mnie bardzo ciekawi. Ja dzisiaj za Fulham. W dodatku taka ciekawostka. Mój pierwszy profesjonalny mecz, na którym byłem to właśnie Fulham vs Aston Villa :)

0

Pod artykułami wszystkie odpowiedzi są do użytkownika Pawlak1992 ;)

No i nie da się odróżnić zwykłego komentarza od odpowiedzi :(

No i przynajmniej ja, nie mogę polubić komentarza

3

Lebron i GSW 48 minut od wyeliminowania :O

11

11 tweetów, 9k obserwujących, info sprzed 2 dni. Wystarczy

0

Na ten moment komplet. Cou, Mina, Paulinho

0

Lebron nigdy w życiu nie przejdzie do Chicago. Zostało mu jakieś 4-5 lat kariery i na pewno nie pójdzie do drużyny , która się rebulduję. Ja obstawiam , że pójdzie do Houston

0

Nie będzie żadnego trade. Lebronowi się kończy kontrakt

2

Wszędzie tą cholerną poprawność muszą wcisnąć, mimo że nie ma żadnego związku z realiami historycznymi

4

W Battlefield V nie będzie Premium!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ileż razy się to panie już pojawiało. Inni piszą, że odchodzi, inni że zostaje. Trzeba czekać

2

I znowu to płakanie o minuty Denisa i Gomesa, kiedy obaj rozegrali praktycznie ich tyle samo

28

No to jeśli Denis ma odgrywać marginalną rolę w zespole , a w dodatku blokować rozwój Puiga to ja dziękuję bardzo. Właściwie to i tak już powinien pakować walizki. To nie jest piłkarz na poziomie Barcelony

1

Był tylko przez jeden sezon. Potem na szczęście wrócili do starego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?