1 lipca 2018, 16:25
0
Czy istnieją osoby, które lubią lukrecje?
1 lipca 2018, 16:21
Ooo Puziol!
1 lipca 2018, 16:00
Przecież wygrali grupę, co w tym śmiesznego?
1 lipca 2018, 15:59
3
Otóż to. Tak samo Messi nigdy nie wpuściłby miernoty Mezy
1 lipca 2018, 15:47
Jak dla mnie też trochę ryzykują. Jakby jeszcze Capela odszedł to czarno to widzę
1 lipca 2018, 15:46
1
Czyżby pierwszy w historii dwukrotny zwycięzca?
1 lipca 2018, 11:54
A ja właśnie wolałbym kogoś starszego, kto by się pogodził z rolą rezerwowego, a za 2/3 lata jak się będzie nadal dobrze rozwijał to Iñaki Peña
1 lipca 2018, 07:54
5
Belgijska federacja w niedawnym tweecie zamiast oznaczyć Shinjiego Kagawę, oznaczyła japońskiego wrestlera WWE Shinsuke Nakamurę :D
🗣️ @adnanjanuzaj : "@ShinsukeN is a good guy and a great player. I am looking forward to seeing him"#REDTOGETHER #WorldCup 🔜 #BELJPN— Belgian Red Devils (@BelRedDevils) June 30, 2018
🗣️ @adnanjanuzaj : "@ShinsukeN is a good guy and a great player. I am looking forward to seeing him"#REDTOGETHER #WorldCup 🔜 #BELJPN
30 czerwca 2018, 19:48
No jak młodego do kierownicy dopuścił to jeszcze gorzej...
30 czerwca 2018, 18:27
2
Otóż to. Ludzie strasznie wypominają i pamiętają porażki w finale (Przykładami są Tom Brady czy Lebron James). Gdyby Messi odpadł na ostatnich 3 turniejach załóżmy w 1/4 to by tak nie pisali jaki to on słaby i nie umie poprowadzić reprezentacji
30 czerwca 2018, 18:25
7
Nie mógł tej ostatniej piłki ta miernota Meza dograc dołem?
30 czerwca 2018, 18:16
6
Aha , czyli to , że Messi motywował kolegów w tunelu , to znaczy, że prowadził odprawę za Sampaoliego
30 czerwca 2018, 18:15
15
Tomaszewski: "Benzema to jeden z najlepszych zawodników na świecie " XDDDD
30 czerwca 2018, 17:41
Czyli z moich drużyn , którym na tym mundialu kibicowałem zostaje Francja
30 czerwca 2018, 17:38
Jakie szambo trzeba mieć w głowie , żeby wprowadzić Meze?
30 czerwca 2018, 17:32
Meza XDDDDD
30 czerwca 2018, 17:29
Dla mnie jeśli z kimś mieli odpaść to właśnie z Francją
30 czerwca 2018, 17:16
Nie mam pytań :O
30 czerwca 2018, 17:14
Co tu Szpaku miał do bramkarza?
30 czerwca 2018, 17:08
14
Argentyna nawet jak awansuje , to tam nie będzie miał kto grać :D
30 czerwca 2018, 16:58
Ponieważ na meczach reprezentacji grają tylko przygrywkę, która jest dość długa :D
30 czerwca 2018, 16:57
Bo Francja gra tylko lagę na Mbappe
30 czerwca 2018, 16:55
11
Ja to już nie mogę się doczekać Mezy , Acuny i Bigli w drugiej połowie
30 czerwca 2018, 16:34
No i ulewa i wywaliło mi obraz...
30 czerwca 2018, 16:33
Może dlatego , że ma kontuzje ?
30 czerwca 2018, 16:20
Do 4 wygranych jak w NBA
30 czerwca 2018, 16:13
Może gdyby nie to popchniecie w polu karnym
30 czerwca 2018, 16:11
Dziecko jak z dziećmi...
30 czerwca 2018, 16:03
Argentyny ma. Nie wprowadzaj w błąd
30 czerwca 2018, 16:00
Hymn Argentyny ma tekst , ale tutaj jest puszczania tylko przygrywka ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Czy istnieją osoby, które lubią lukrecje?
0
Ooo Puziol!
0
Przecież wygrali grupę, co w tym śmiesznego?
3
Otóż to. Tak samo Messi nigdy nie wpuściłby miernoty Mezy
0
Jak dla mnie też trochę ryzykują. Jakby jeszcze Capela odszedł to czarno to widzę
1
Czyżby pierwszy w historii dwukrotny zwycięzca?
0
A ja właśnie wolałbym kogoś starszego, kto by się pogodził z rolą rezerwowego, a za 2/3 lata jak się będzie nadal dobrze rozwijał to Iñaki Peña
5
Belgijska federacja w niedawnym tweecie zamiast oznaczyć Shinjiego Kagawę, oznaczyła japońskiego wrestlera WWE Shinsuke Nakamurę :D
1
No jak młodego do kierownicy dopuścił to jeszcze gorzej...
2
Otóż to. Ludzie strasznie wypominają i pamiętają porażki w finale (Przykładami są Tom Brady czy Lebron James). Gdyby Messi odpadł na ostatnich 3 turniejach załóżmy w 1/4 to by tak nie pisali jaki to on słaby i nie umie poprowadzić reprezentacji
7
Nie mógł tej ostatniej piłki ta miernota Meza dograc dołem?
6
Aha , czyli to , że Messi motywował kolegów w tunelu , to znaczy, że prowadził odprawę za Sampaoliego
15
Tomaszewski: "Benzema to jeden z najlepszych zawodników na świecie " XDDDD
0
Czyli z moich drużyn , którym na tym mundialu kibicowałem zostaje Francja
0
Jakie szambo trzeba mieć w głowie , żeby wprowadzić Meze?
2
Meza XDDDDD
0
Dla mnie jeśli z kimś mieli odpaść to właśnie z Francją
6
Nie mam pytań :O
5
Co tu Szpaku miał do bramkarza?
14
Argentyna nawet jak awansuje , to tam nie będzie miał kto grać :D
1
Ponieważ na meczach reprezentacji grają tylko przygrywkę, która jest dość długa :D
3
Bo Francja gra tylko lagę na Mbappe
11
Ja to już nie mogę się doczekać Mezy , Acuny i Bigli w drugiej połowie
0
No i ulewa i wywaliło mi obraz...
0
Może dlatego , że ma kontuzje ?
0
Do 4 wygranych jak w NBA
0
Może gdyby nie to popchniecie w polu karnym
1
Dziecko jak z dziećmi...
0
Argentyny ma. Nie wprowadzaj w błąd
0
Hymn Argentyny ma tekst , ale tutaj jest puszczania tylko przygrywka ;)