0

Ale skoro taka gra była do tej pory skuteczna to po co mieli ją zmienić? Żeby kibicom w Polsce się lepiej oglądało?

0

No trudno, żeby były macice skoro grają mężczyźni...

0

Na co on tyle czeka?

0

No i powinno się teraz rozkręcić

1

Dobra zrozumieliśmy. Belgia - Francja będzie nudnym meczem. Nie musisz od wczoraj cały czas o tym pisać...

1

No i Szwedom zabrali świetną sytuację

3

O Mateuszek!

9

Jak miała być prezentacja, skoro nie było oficjalnego transferu?

0

Jak juz pisałem wcześniej, po prostu byłeś młodszy. Ja też, im starszy, tym jakoś mniej mnie to wszystko jakby jara

2

A kolega co dzisiaj pisał , że Francja i Belgia wygra taki wyśmiewany był, a tu mu zabrakło 1 gola do idealnych typów

2

Jak dla mnie chyba mecz turnieju. Nawet lepszy od Argentyna -Francja

0

Jeśli dziś Brazylia nie wygra, to w 1/2 zagrają 4 europejskie drużyny

0

Marcelo to tylko wrzucać potrafi...

7

Akurat tutaj moim zdaniem karny

0

Widać jak duzo Belgii dało przesunięcie De Bruyne do przodu

1

Andres to jego ulubiony zawodnik, wiec możliwe

1

Heh

1

No z twojej wypowiedzi wynika , że twierdzisz , że każdy człowiek o poglądach prawicowych to rasista. Nieładnie tak oceniać ludzi po poglądach

1

Według jego teorii , raczej tak

5

Tylko , że Puyola do końca kariery jednak zmusiła trochę kontuzja

0

Ogólnie poparł sprzeciwienie się rasizmowi

1

Nie zagra. Jeśli dziś nie dostanie żółtej to mu się ona skasuje, a jak dostanie to będzie zawieszony

0

No jak byli dogadani od dłuższego czasu , a Buffon był wolnym zawodnikiem, to niepotrzebne były szopki

0

Nie zagra. Kasują się po 1/4

6

Nieudana prowokacja ;)

1

Rakitić, Busquets, Coutinho, Arthur , Roberto, Aleña, Denis (ma podobno zostać), może Samper? Jeśli będzie jakies zawieszenie lub kontuzja można powołać Oriola, Puiga, a w przyszłym sezonie ich właśnie włączyć do 1. drużyny

9

Mi się wydaje, że o tym , że Buffon przejdzie do PSG było wiadome od dawna

2

Najpierw niech on wygra rywalizację z Perinem

0

Ja bym albo do Arthura kupił Thiago lub De Jonga, albo powstrzymałbym się z transferami do pomocy i dał szansę zawodnikom z rezerw

1

Na 100 % podstawa. Nie przechodziłby do PSG gdyby miał siedzieć na ławie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?