7 lipca 2018, 17:29
0
Ale skoro taka gra była do tej pory skuteczna to po co mieli ją zmienić? Żeby kibicom w Polsce się lepiej oglądało?
7 lipca 2018, 17:26
No trudno, żeby były macice skoro grają mężczyźni...
7 lipca 2018, 16:44
Na co on tyle czeka?
7 lipca 2018, 16:30
No i powinno się teraz rozkręcić
7 lipca 2018, 16:28
1
Dobra zrozumieliśmy. Belgia - Francja będzie nudnym meczem. Nie musisz od wczoraj cały czas o tym pisać...
7 lipca 2018, 16:26
No i Szwedom zabrali świetną sytuację
7 lipca 2018, 15:52
3
O Mateuszek!
7 lipca 2018, 13:37
9
Jak miała być prezentacja, skoro nie było oficjalnego transferu?
6 lipca 2018, 22:58
Jak juz pisałem wcześniej, po prostu byłeś młodszy. Ja też, im starszy, tym jakoś mniej mnie to wszystko jakby jara
6 lipca 2018, 21:56
2
A kolega co dzisiaj pisał , że Francja i Belgia wygra taki wyśmiewany był, a tu mu zabrakło 1 gola do idealnych typów
6 lipca 2018, 21:55
Jak dla mnie chyba mecz turnieju. Nawet lepszy od Argentyna -Francja
6 lipca 2018, 21:27
Jeśli dziś Brazylia nie wygra, to w 1/2 zagrają 4 europejskie drużyny
6 lipca 2018, 21:18
Marcelo to tylko wrzucać potrafi...
6 lipca 2018, 21:14
7
Akurat tutaj moim zdaniem karny
6 lipca 2018, 20:44
Widać jak duzo Belgii dało przesunięcie De Bruyne do przodu
6 lipca 2018, 20:12
Andres to jego ulubiony zawodnik, wiec możliwe
6 lipca 2018, 20:10
Heh
6 lipca 2018, 20:05
No z twojej wypowiedzi wynika , że twierdzisz , że każdy człowiek o poglądach prawicowych to rasista. Nieładnie tak oceniać ludzi po poglądach
6 lipca 2018, 20:03
Według jego teorii , raczej tak
6 lipca 2018, 20:02
5
Tylko , że Puyola do końca kariery jednak zmusiła trochę kontuzja
6 lipca 2018, 19:59
Ogólnie poparł sprzeciwienie się rasizmowi
6 lipca 2018, 19:58
Nie zagra. Jeśli dziś nie dostanie żółtej to mu się ona skasuje, a jak dostanie to będzie zawieszony
6 lipca 2018, 19:57
No jak byli dogadani od dłuższego czasu , a Buffon był wolnym zawodnikiem, to niepotrzebne były szopki
6 lipca 2018, 19:56
Nie zagra. Kasują się po 1/4
6 lipca 2018, 19:55
6
Nieudana prowokacja ;)
6 lipca 2018, 19:49
Rakitić, Busquets, Coutinho, Arthur , Roberto, Aleña, Denis (ma podobno zostać), może Samper? Jeśli będzie jakies zawieszenie lub kontuzja można powołać Oriola, Puiga, a w przyszłym sezonie ich właśnie włączyć do 1. drużyny
6 lipca 2018, 19:47
Mi się wydaje, że o tym , że Buffon przejdzie do PSG było wiadome od dawna
6 lipca 2018, 19:46
Najpierw niech on wygra rywalizację z Perinem
6 lipca 2018, 19:42
Ja bym albo do Arthura kupił Thiago lub De Jonga, albo powstrzymałbym się z transferami do pomocy i dał szansę zawodnikom z rezerw
6 lipca 2018, 19:39
Na 100 % podstawa. Nie przechodziłby do PSG gdyby miał siedzieć na ławie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ale skoro taka gra była do tej pory skuteczna to po co mieli ją zmienić? Żeby kibicom w Polsce się lepiej oglądało?
0
No trudno, żeby były macice skoro grają mężczyźni...
0
Na co on tyle czeka?
0
No i powinno się teraz rozkręcić
1
Dobra zrozumieliśmy. Belgia - Francja będzie nudnym meczem. Nie musisz od wczoraj cały czas o tym pisać...
1
No i Szwedom zabrali świetną sytuację
3
O Mateuszek!
9
Jak miała być prezentacja, skoro nie było oficjalnego transferu?
0
Jak juz pisałem wcześniej, po prostu byłeś młodszy. Ja też, im starszy, tym jakoś mniej mnie to wszystko jakby jara
2
A kolega co dzisiaj pisał , że Francja i Belgia wygra taki wyśmiewany był, a tu mu zabrakło 1 gola do idealnych typów
2
Jak dla mnie chyba mecz turnieju. Nawet lepszy od Argentyna -Francja
0
Jeśli dziś Brazylia nie wygra, to w 1/2 zagrają 4 europejskie drużyny
0
Marcelo to tylko wrzucać potrafi...
7
Akurat tutaj moim zdaniem karny
0
Widać jak duzo Belgii dało przesunięcie De Bruyne do przodu
1
Andres to jego ulubiony zawodnik, wiec możliwe
1
Heh
1
No z twojej wypowiedzi wynika , że twierdzisz , że każdy człowiek o poglądach prawicowych to rasista. Nieładnie tak oceniać ludzi po poglądach
1
Według jego teorii , raczej tak
5
Tylko , że Puyola do końca kariery jednak zmusiła trochę kontuzja
0
Ogólnie poparł sprzeciwienie się rasizmowi
1
Nie zagra. Jeśli dziś nie dostanie żółtej to mu się ona skasuje, a jak dostanie to będzie zawieszony
0
No jak byli dogadani od dłuższego czasu , a Buffon był wolnym zawodnikiem, to niepotrzebne były szopki
0
Nie zagra. Kasują się po 1/4
6
Nieudana prowokacja ;)
1
Rakitić, Busquets, Coutinho, Arthur , Roberto, Aleña, Denis (ma podobno zostać), może Samper? Jeśli będzie jakies zawieszenie lub kontuzja można powołać Oriola, Puiga, a w przyszłym sezonie ich właśnie włączyć do 1. drużyny
9
Mi się wydaje, że o tym , że Buffon przejdzie do PSG było wiadome od dawna
2
Najpierw niech on wygra rywalizację z Perinem
0
Ja bym albo do Arthura kupił Thiago lub De Jonga, albo powstrzymałbym się z transferami do pomocy i dał szansę zawodnikom z rezerw
1
Na 100 % podstawa. Nie przechodziłby do PSG gdyby miał siedzieć na ławie