Jak dla mnie to było oczywiste. Na początku myślałem, że pójdzie do Houston, ale nie mają Cap Space, więc Lakers to była jak dla mnie jedyna realna opcja
Najprawdopodobniej Kawhi Leonard przejdzie do Lakers. Jak nie w tym, to w przyszłym sezonie. (Choć Paul George niby tez miał przejść , a się skończyło jak się skończyło )
W NBA jak we wszystkich amerykańskich sportach kluby mają limit płac, dlatego nie ma transferów za kasę, za to zawodnicy są wymieniani za innych zawodników , bądź wybory w drafcie. Jest też coś takiego jak Free Agency, kiedy zawodnikowy skończy się kontrakt (jak np. teraz Lebronowi) może on sam wybrać, do ktorej drużyny dołączy
2
No i Myszka Miki strzela :D
0
GALA - Freed from desire
3
No i trzeba było nie wygrywać z Anglią
0
Belgia jak zwykle niczym Thiago Silva
0
Świetnie :D
1
Zależy od rejonu. W Andaluzji chyba Sebidzia, a w reszcie Hiszpania - Sebija (przypominam , że w Hiszpanii "v" czyta się jako "b" ;)
0
Ja mówię Runaldu, Kołcziń ;)
0
https://pbs.twimg.com/media/DhHqsZWXkAE9ciP.jpg
Jednak żółte ;)
0
No, ale jeśli dostałby teraz to byłby zawieszony
21
Mądra zmiana. Coutinho był zagrożony zawieszeniem
0
https://4.bp.blogspot.com/-zAJh9hymeX8/WtHXOobl_eI/AAAAAAABfys/iw2SYq_3L7Uv5W-ZODs6IJAhN52mvAYSQCLcBGAs/s738/barcelona-18-19-third-kit-2.jpg
Podobno coś takiego
32
https://pbs.twimg.com/media/DhFq_HwX4AA6i9i.jpg:large
Bembuś w nowej koszulce ;)
0
Nie mają Cap Space. Musieliby się pozbyć dosłownie całej drużyny
2
Jak dla mnie to było oczywiste. Na początku myślałem, że pójdzie do Houston, ale nie mają Cap Space, więc Lakers to była jak dla mnie jedyna realna opcja
4
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=110046
GTA VI w 2019 roku?!
2
Nie ma to jak nie lubić Lebrona, nie lubić Lakersów, ale jednak się z tego ruchu cieszyć :D
1
Najlepsze gole Barcy w żółtych strojach ;)
4
Drugie Stroje Barcy na przyszły sezon: https://www.instagram.com/p/BkuNAxWg1xy/?taken-by=fcbarcelona
2
Ale oni ogłosili koniec reprezentacyjnej kariery przed mundialem
0
Najprawdopodobniej Kawhi Leonard przejdzie do Lakers. Jak nie w tym, to w przyszłym sezonie. (Choć Paul George niby tez miał przejść , a się skończyło jak się skończyło )
2
W NBA jak we wszystkich amerykańskich sportach kluby mają limit płac, dlatego nie ma transferów za kasę, za to zawodnicy są wymieniani za innych zawodników , bądź wybory w drafcie. Jest też coś takiego jak Free Agency, kiedy zawodnikowy skończy się kontrakt (jak np. teraz Lebronowi) może on sam wybrać, do ktorej drużyny dołączy
0
Logicznie myśląc czerwona , ale według przepisów (wg mnie bezsensownych ) żółta
1
Od razu 98% karnych powtarzajmy
4
Według przepisów sędzia słusznie dał żółtko, a to że przepis jest bez sensu to inna sytuacja
0
Jednak trochę inna sytuacja. Ja bym za oba dał czerwo, ale według przepisów obie decyzję sędziowskie poprawne
0
Napisałem do kolegi sędziego. Według przepisów jednak żółta
0
Drużyny mają dodatkową zmianę w dogrywce?
1
23 lipca chyba jest losowanie
2
No nikt nie kazał Argentynie czy Niemcom przegrywać w grupie
9
Tylko zauważ , że obrażanie w drugą stronę nigdy nie jest przez Cukierberga karane