15 lipca 2018, 17:37
2
Ja rozumiem , że tu wszyscy za Chorwacją, ale ludzie. Ewidentny karny
15 lipca 2018, 17:35
0
Oczywiście ruch ręki do piłki
15 lipca 2018, 17:34
1
Karny ewidentny
15 lipca 2018, 17:25
Właśnie od VARu
15 lipca 2018, 17:23
Oglądam mecz z sędzia. Mówi , że ewidentny faul
15 lipca 2018, 17:20
Przecież to był faul
15 lipca 2018, 17:19
Był faul...
15 lipca 2018, 16:20
"On chyba tez nie wie" XDDD
15 lipca 2018, 15:41
3
A co takiego zrobił Ci mecz Francji z Belgią? Francja zasłużenie wygrała
15 lipca 2018, 15:40
4
23 lipca
15 lipca 2018, 15:26
Fajny to mało powiedziane
15 lipca 2018, 15:21
Dokładnie, a ta uwielbiana Chorwacja (do której nic nie mam), przeszła po 360 minutach w o wiele łatwiejszej drabince
15 lipca 2018, 13:36
To, że Żiru ma cygaro to nie znaczy, że pali papierosy. Wielu sportowców (szczególnie amerykańskich) po ważnych zwycięstwach pali cygara, mimo że normalnie nie są palaczami. W dodatku wielu tu zawodników to albo trenerzy, albo już dawno emeryci
15 lipca 2018, 13:10
5
No jak zagra 5 minut to akurat koledze do scenariusza pasuje
15 lipca 2018, 12:11
6
A ja jakoś jak głupi w ogóle tego faktu nie skojarzyłem i końcówka zmiażdżyła mi łeb :D
15 lipca 2018, 12:04
Ja nie widzę żadnej informacji, że nie zagra
15 lipca 2018, 12:02
Jak kartki? Przecież był reset
Skąd ta pewność?
15 lipca 2018, 10:58
Choćby Arnau Tenas czy Iñaki Peña
15 lipca 2018, 10:56
Akurat wszyscy ci wychowankowie mają spore szanse na awans do 1. druzyny
Umtiti jest niecały rok starszy od Miny i zjada go na śniadanie. Na pewno Francuz by grał
15 lipca 2018, 09:46
7
Z filmów polecam Contratiempo, La Cara Oculta i El Cuerpo
14 lipca 2018, 16:04
England's coming home with nothing!
14 lipca 2018, 16:01
Co ten Rose ma takie getry podziurawione?
14 lipca 2018, 12:58
Chyba nie ;) Tylko jest tak napisane. Skąd mieli wiedzieć, że mecz będzie kontynuowany w sobotę?
14 lipca 2018, 12:02
2 karne i farfocel bramkarza
14 lipca 2018, 11:18
23
Jakby ktoś się zastanawiał co wczoraj w 5. secie meczu Anderson - Isner krzyknął pewien kibic, było to : "Come on guys we want to see Rafa" :D
14 lipca 2018, 11:16
Miranda ogólnie zapowiada się na lepszego zawodnika
14 lipca 2018, 10:55
76
https://pbs.twimg.com/media/DiDSj-JXkAAYczm.jpg Genialne XDD
14 lipca 2018, 10:06
Czyli gramy w 1. składzie bez prawej strony?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Ja rozumiem , że tu wszyscy za Chorwacją, ale ludzie. Ewidentny karny
0
Oczywiście ruch ręki do piłki
1
Karny ewidentny
0
Właśnie od VARu
0
Oglądam mecz z sędzia. Mówi , że ewidentny faul
1
Przecież to był faul
2
Był faul...
0
"On chyba tez nie wie" XDDD
3
A co takiego zrobił Ci mecz Francji z Belgią? Francja zasłużenie wygrała
4
23 lipca
1
Fajny to mało powiedziane
4
Dokładnie, a ta uwielbiana Chorwacja (do której nic nie mam), przeszła po 360 minutach w o wiele łatwiejszej drabince
1
To, że Żiru ma cygaro to nie znaczy, że pali papierosy. Wielu sportowców (szczególnie amerykańskich) po ważnych zwycięstwach pali cygara, mimo że normalnie nie są palaczami.
W dodatku wielu tu zawodników to albo trenerzy, albo już dawno emeryci
5
No jak zagra 5 minut to akurat koledze do scenariusza pasuje
6
A ja jakoś jak głupi w ogóle tego faktu nie skojarzyłem i końcówka zmiażdżyła mi łeb :D
0
Ja nie widzę żadnej informacji, że nie zagra
0
Jak kartki? Przecież był reset
1
Skąd ta pewność?
1
Choćby Arnau Tenas czy Iñaki Peña
0
Akurat wszyscy ci wychowankowie mają spore szanse na awans do 1. druzyny
3
Umtiti jest niecały rok starszy od Miny i zjada go na śniadanie. Na pewno Francuz by grał
7
Z filmów polecam Contratiempo, La Cara Oculta i El Cuerpo
3
England's coming home with nothing!
2
Co ten Rose ma takie getry podziurawione?
1
Chyba nie ;)
Tylko jest tak napisane. Skąd mieli wiedzieć, że mecz będzie kontynuowany w sobotę?
6
2 karne i farfocel bramkarza
23
Jakby ktoś się zastanawiał co wczoraj w 5. secie meczu Anderson - Isner krzyknął pewien kibic, było to : "Come on guys we want to see Rafa" :D
3
Miranda ogólnie zapowiada się na lepszego zawodnika
76
https://pbs.twimg.com/media/DiDSj-JXkAAYczm.jpg
Genialne XDD
5
Czyli gramy w 1. składzie bez prawej strony?