2

Ja rozumiem , że tu wszyscy za Chorwacją, ale ludzie. Ewidentny karny

0

Oczywiście ruch ręki do piłki

1

Karny ewidentny

0

Właśnie od VARu

0

Oglądam mecz z sędzia. Mówi , że ewidentny faul

1

Przecież to był faul

2

Był faul...

0

"On chyba tez nie wie" XDDD

3

A co takiego zrobił Ci mecz Francji z Belgią? Francja zasłużenie wygrała

4

23 lipca

1

Fajny to mało powiedziane

4

Dokładnie, a ta uwielbiana Chorwacja (do której nic nie mam), przeszła po 360 minutach w o wiele łatwiejszej drabince

1

To, że Żiru ma cygaro to nie znaczy, że pali papierosy. Wielu sportowców (szczególnie amerykańskich) po ważnych zwycięstwach pali cygara, mimo że normalnie nie są palaczami.
W dodatku wielu tu zawodników to albo trenerzy, albo już dawno emeryci

5

No jak zagra 5 minut to akurat koledze do scenariusza pasuje

6

A ja jakoś jak głupi w ogóle tego faktu nie skojarzyłem i końcówka zmiażdżyła mi łeb :D

0

Ja nie widzę żadnej informacji, że nie zagra

0

Jak kartki? Przecież był reset

1

Skąd ta pewność?

1

Choćby Arnau Tenas czy Iñaki Peña

0

Akurat wszyscy ci wychowankowie mają spore szanse na awans do 1. druzyny

3

Umtiti jest niecały rok starszy od Miny i zjada go na śniadanie. Na pewno Francuz by grał

7

Z filmów polecam Contratiempo, La Cara Oculta i El Cuerpo

3

England's coming home with nothing!

2

Co ten Rose ma takie getry podziurawione?

1

Chyba nie ;)
Tylko jest tak napisane. Skąd mieli wiedzieć, że mecz będzie kontynuowany w sobotę?

6

2 karne i farfocel bramkarza

23

Jakby ktoś się zastanawiał co wczoraj w 5. secie meczu Anderson - Isner krzyknął pewien kibic, było to : "Come on guys we want to see Rafa" :D

3

Miranda ogólnie zapowiada się na lepszego zawodnika

76

5

Czyli gramy w 1. składzie bez prawej strony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?