Ja właśnie nie wiem jak gazety pracujące tak blisko z klubem nie wiedzą na jakich pozycjach grają zawodnicy. To samo w przewidywanych składach https://x.com/Kowal___30/status/1021288768043732992 O to dokładnie chodzi
Cieszmy się, że w Maroko, które i tak jest dość blisko, a nie w jakimś Katarze. Ba, w dodatku Tanger, leży przy samym Giblartarze, więc odległościowo, jakby grali w Andaluzji
0
Zapewne dzisiaj po wieczornej lub jutro po porannej
2
Ja właśnie nie wiem jak gazety pracujące tak blisko z klubem nie wiedzą na jakich pozycjach grają zawodnicy. To samo w przewidywanych składach
https://x.com/Kowal___30/status/1021288768043732992
O to dokładnie chodzi
0
Dwie ;)
0
Ja pierdziele, jaki ten pyton ogromny :O
Zresztą ta kobra też :D
2
Akurat nie wiem co ma Martial do Williana. Przecież Martial gra na lewej stronie , a Brazylijczyk głównie na prawej
14
Palencia, Cuenca, Mingueza, Chumi, Miranda, Monchu, Collado, Riqui Puig, Carles Pérez i Abel Ruiz trenują z pierwszym zespołem
3
40 km to nie tak daleko poza Hiszpanią
0
Napisał, że cena co do umiejętności, nie do wieku
1
Bank of America Stadium... Jak ja nie lubię tego stadionu
0
Cieszmy się, że w Maroko, które i tak jest dość blisko, a nie w jakimś Katarze. Ba, w dodatku Tanger, leży przy samym Giblartarze, więc odległościowo, jakby grali w Andaluzji
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6513563.html#comment-6513563
2
Nie no akurat Palencia to nie ten poziom. Za to Morey się świetnie zapowiada
0
To już nie lepiej postawić na Moreya?
2
A spuentował to El Jarek, pisząc o Di Marzio: "jakby zdechł, nikt by po nim nie płakał"
1
Polish Bowl
naprawdę zaskoczony jestem poziomem
4
A jak dla mnie nie. Jeśli i tak miałby nie grać w tym sezonie w 1. drużynie, to już wolę postawić na Mateu Moreya
1
No dobra, ale dopisek o kratach mógłby sobie darować
5
https://repostuj.pl/upload/2017/07/28/4f9c9abb-8484-4ea8-a73b-548dfdca6415.jpg
Co do Taco :D
0
Ale ja nie neguję, że może czuć się Hiszpanem, ale czemu od razu jakby odrzucasz możliwość taką, że po prostu jest Polakiem i sie nim czuje?
0
Znaczy głównym powodem, dla którego mógłby grać dla Polski jest to, że jest Polakiem
0
Na to właśnie wygląda
0
No tak, ale uważają, że za rok będzie gotowy, więc jeśli Digne by został to chyba logicznym rozwiązaniem jest sprzedaż wychowanka Cucu
0
Tylko, że jest lepszy i młodszy Miranda, a 3. LO raczej mieć nie będziemy
1
Ja na szczęście w ogóle sernika nie lubię, więc rodzynki mi w nim nie przeszkadzają :D
0
3 gole w meczu Ekstraklasy, a to dopiero 60. minuta! :O
15
No jednak coś tam na tych MŚ zagrał. No i w dodatku codziennie trenował. Przerwa mu się też należy
0
Prawda , na live koleś wydaje się dość normalny , ale czytając jego Twittera coś mnie trafia
6
Jestem masochistą. Postanowiłem dobrowolnie obejrzeć mecz Ekstraklasy
0
Rakitić może zagrać na jego pozycji, tak samo Roberto. Jest Samper, a Oriola zawsze można na wszelki wypadek dowołać z rezerw
0
Kiedy? Jak Rabiot już młody nie będzie?