0

Zapewne dzisiaj po wieczornej lub jutro po porannej

2

Ja właśnie nie wiem jak gazety pracujące tak blisko z klubem nie wiedzą na jakich pozycjach grają zawodnicy. To samo w przewidywanych składach
https://x.com/Kowal___30/status/1021288768043732992
O to dokładnie chodzi

0

Dwie ;)

0

Ja pierdziele, jaki ten pyton ogromny :O
Zresztą ta kobra też :D

2

Akurat nie wiem co ma Martial do Williana. Przecież Martial gra na lewej stronie , a Brazylijczyk głównie na prawej

14

Palencia, Cuenca, Mingueza, Chumi, Miranda, Monchu, Collado, Riqui Puig, Carles Pérez i Abel Ruiz trenują z pierwszym zespołem

3

40 km to nie tak daleko poza Hiszpanią

0

Napisał, że cena co do umiejętności, nie do wieku

1

Bank of America Stadium... Jak ja nie lubię tego stadionu

0

Cieszmy się, że w Maroko, które i tak jest dość blisko, a nie w jakimś Katarze. Ba, w dodatku Tanger, leży przy samym Giblartarze, więc odległościowo, jakby grali w Andaluzji

2

Nie no akurat Palencia to nie ten poziom. Za to Morey się świetnie zapowiada

0

To już nie lepiej postawić na Moreya?

2

A spuentował to El Jarek, pisząc o Di Marzio: "jakby zdechł, nikt by po nim nie płakał"

1


Polish Bowl
naprawdę zaskoczony jestem poziomem

4

A jak dla mnie nie. Jeśli i tak miałby nie grać w tym sezonie w 1. drużynie, to już wolę postawić na Mateu Moreya

1

No dobra, ale dopisek o kratach mógłby sobie darować

0

Ale ja nie neguję, że może czuć się Hiszpanem, ale czemu od razu jakby odrzucasz możliwość taką, że po prostu jest Polakiem i sie nim czuje?

0

Znaczy głównym powodem, dla którego mógłby grać dla Polski jest to, że jest Polakiem

0

Na to właśnie wygląda

0

No tak, ale uważają, że za rok będzie gotowy, więc jeśli Digne by został to chyba logicznym rozwiązaniem jest sprzedaż wychowanka Cucu

0

Tylko, że jest lepszy i młodszy Miranda, a 3. LO raczej mieć nie będziemy

1

Ja na szczęście w ogóle sernika nie lubię, więc rodzynki mi w nim nie przeszkadzają :D

0

3 gole w meczu Ekstraklasy, a to dopiero 60. minuta! :O

15

No jednak coś tam na tych MŚ zagrał. No i w dodatku codziennie trenował. Przerwa mu się też należy

0

Prawda , na live koleś wydaje się dość normalny , ale czytając jego Twittera coś mnie trafia

6

Jestem masochistą. Postanowiłem dobrowolnie obejrzeć mecz Ekstraklasy

0

Rakitić może zagrać na jego pozycji, tak samo Roberto. Jest Samper, a Oriola zawsze można na wszelki wypadek dowołać z rezerw

0

Kiedy? Jak Rabiot już młody nie będzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?