2

Tak jak Socjopata napisał. Siatkówka plażowa i lekkoatletyka :D

0

Otóż to. Skok w dal kobiet, moja ulubiona konkurencja :D


2

No ostatnio moja koleżanka do mnie, że bardzo by chciała, żeby kobiece sporty były częściej pokazywane w TV, itp. Ja ją tylko wyśmiałem :D

1

A czy debiut oznacza od razu pierwszy skład?

0

Ale się kobiety topornie ogląda...

1

Ja widzę wszystko idealnie ;)

0

na chwilkę włączyłem TVP Sport, a tu gol :D

0

Jeszcze się co do tego upewniłem. Kolega napisał, że rzeczywiście może zejść, jednakże przy najbliższej przerwie w grze powinien zostać napomniany przez sędziego

0

Mi troszkę mniej podpadł niż tamte, ale ogólnie też całkiem dobry - "La cara oculta"

3

Tylko, że gdy większość zawodników wypoczywała sobie na plażach, to on ciężko się przygotowywał z kadrą na MŚ. Teraz zawodnicy tamci wracają do treningów, a Dembele jest na zasłużonym wypoczynku

0

Ja to opieram na swoich przeżyciach z sędziami. No i w dodatku mam bardzo dobrego znajomego sędziego, który zawsze powtarza, że z boiska nie można bez pozwolenia sędziego schodzić. Ba, właśnie do niego w tej sprawie napisałem i potwierdza ;)

1

No właśnie. Sędzia mu powiedział, że może zejść, kiedy chce. Czyli dostał od niego zgodę. Ja kiedyś zostałem napomniany przez sędziego za opuszczenie boiska podczas przerwy na wodę, a kolega niedawno podczas meczu dostał żółtko za opuszczenie boiska

0

Otóż bez pozwolenia sędziego nie można opuszczać boiska

0

A to może to ty ten nienormalny? :D

1

Oj tam Socjo, ty kibic Realu. Cicho tam :D

0

Halo, halo. Przecież nie można opuszczać boiska, nawet podczas przerwy na picie...

1

Ale podczas ostatnich 5 lat może wygrali 4 razy LM, ale poza tym tylko raz PK i Ligę. Jednak coś za coś

13

Otóż to. Śmiejemy się z Realu, bo nigdy nie wygrał trypletu, a chcemy odpuszczać inne rozgrywki. Barca, gdy wygrywa LM to zawsze wygrywa przynajmniej dublet i to jest właśnie piękno tego klubu. Zawsze gra na wszystkich frontach

0

Masz na górze strony - TVP Sport

1

pa amb tomaquet

0

Budzik wystarcza
A mam swoje sprawy do załatwienia :D

1

Oczywiście, że mogą. W zeszłym sezonie Cou, Paulinho i Mina byli razem na boisku z Villarealem. Po prostu jest limit 3 zawodników spoza UE zarejestrowanych w drużynie

0

Właśnie dobrze. Akurat można się wyspać

1

Napisałem, że dwóch błaznów. Niech chłop się trochę pośmieje :D

31

Sprzedać póki gorący

0

Tu masz kilka profilów związanych z Barcą, no i dwóch błaznów:
https://x.com/robert_wojtczak
https://x.com/Kowal___30
https://x.com/FCBarcelonaB
https://x.com/FCBmasia
https://x.com/hen0x
https://x.com/barcabstuff
https://x.com/neurophate_
https://x.com/rac1
https://x.com/gerardromero
https://x.com/J_Krecidlo
https://x.com/DawidDulian
https://x.com/FCBarcelona_cat
https://x.com/FCBarcelona_es
https://x.com/FCBarcelona
https://x.com/Klatus
https://x.com/El_Jarek

0

A ja ani jednego ani drugiego nie lubię. Jakiś dziwny jestem :D

2

Toż to 5 rano normalna godzina do wstawania. W niedziele zazwyczaj budzę się przed 6, to akurat jutro sobie wstanę chwilkę wcześniej. Nic nadzwyczajnego

23

Oczywiście, że obudzić o 5. Jakby mecz był o 2 to inna sprawa, ale 5 to normalna godzina do wstawania

1

Tzw. seniorskie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?