Jeszcze się co do tego upewniłem. Kolega napisał, że rzeczywiście może zejść, jednakże przy najbliższej przerwie w grze powinien zostać napomniany przez sędziego
Tylko, że gdy większość zawodników wypoczywała sobie na plażach, to on ciężko się przygotowywał z kadrą na MŚ. Teraz zawodnicy tamci wracają do treningów, a Dembele jest na zasłużonym wypoczynku
Ja to opieram na swoich przeżyciach z sędziami. No i w dodatku mam bardzo dobrego znajomego sędziego, który zawsze powtarza, że z boiska nie można bez pozwolenia sędziego schodzić. Ba, właśnie do niego w tej sprawie napisałem i potwierdza ;)
No właśnie. Sędzia mu powiedział, że może zejść, kiedy chce. Czyli dostał od niego zgodę. Ja kiedyś zostałem napomniany przez sędziego za opuszczenie boiska podczas przerwy na wodę, a kolega niedawno podczas meczu dostał żółtko za opuszczenie boiska
Otóż to. Śmiejemy się z Realu, bo nigdy nie wygrał trypletu, a chcemy odpuszczać inne rozgrywki. Barca, gdy wygrywa LM to zawsze wygrywa przynajmniej dublet i to jest właśnie piękno tego klubu. Zawsze gra na wszystkich frontach
Oczywiście, że mogą. W zeszłym sezonie Cou, Paulinho i Mina byli razem na boisku z Villarealem. Po prostu jest limit 3 zawodników spoza UE zarejestrowanych w drużynie
Tu masz kilka profilów związanych z Barcą, no i dwóch błaznów:
https://x.com/robert_wojtczak
https://x.com/Kowal___30
https://x.com/FCBarcelonaB
https://x.com/FCBmasia
https://x.com/hen0x
https://x.com/barcabstuff
https://x.com/neurophate_
https://x.com/rac1
https://x.com/gerardromero
https://x.com/J_Krecidlo
https://x.com/DawidDulian
https://x.com/FCBarcelona_cat
https://x.com/FCBarcelona_es
https://x.com/FCBarcelona
https://x.com/Klatus
https://x.com/El_Jarek
Toż to 5 rano normalna godzina do wstawania. W niedziele zazwyczaj budzę się przed 6, to akurat jutro sobie wstanę chwilkę wcześniej. Nic nadzwyczajnego
2
Tak jak Socjopata napisał. Siatkówka plażowa i lekkoatletyka :D
0
Otóż to. Skok w dal kobiet, moja ulubiona konkurencja :D
2
No ostatnio moja koleżanka do mnie, że bardzo by chciała, żeby kobiece sporty były częściej pokazywane w TV, itp. Ja ją tylko wyśmiałem :D
1
A czy debiut oznacza od razu pierwszy skład?
0
Ale się kobiety topornie ogląda...
1
Ja widzę wszystko idealnie ;)
0
na chwilkę włączyłem TVP Sport, a tu gol :D
0
Jeszcze się co do tego upewniłem. Kolega napisał, że rzeczywiście może zejść, jednakże przy najbliższej przerwie w grze powinien zostać napomniany przez sędziego
0
Mi troszkę mniej podpadł niż tamte, ale ogólnie też całkiem dobry - "La cara oculta"
3
Tylko, że gdy większość zawodników wypoczywała sobie na plażach, to on ciężko się przygotowywał z kadrą na MŚ. Teraz zawodnicy tamci wracają do treningów, a Dembele jest na zasłużonym wypoczynku
0
Ja to opieram na swoich przeżyciach z sędziami. No i w dodatku mam bardzo dobrego znajomego sędziego, który zawsze powtarza, że z boiska nie można bez pozwolenia sędziego schodzić. Ba, właśnie do niego w tej sprawie napisałem i potwierdza ;)
1
No właśnie. Sędzia mu powiedział, że może zejść, kiedy chce. Czyli dostał od niego zgodę. Ja kiedyś zostałem napomniany przez sędziego za opuszczenie boiska podczas przerwy na wodę, a kolega niedawno podczas meczu dostał żółtko za opuszczenie boiska
0
Otóż bez pozwolenia sędziego nie można opuszczać boiska
0
A to może to ty ten nienormalny? :D
1
Oj tam Socjo, ty kibic Realu. Cicho tam :D
0
Halo, halo. Przecież nie można opuszczać boiska, nawet podczas przerwy na picie...
1
Ale podczas ostatnich 5 lat może wygrali 4 razy LM, ale poza tym tylko raz PK i Ligę. Jednak coś za coś
13
Otóż to. Śmiejemy się z Realu, bo nigdy nie wygrał trypletu, a chcemy odpuszczać inne rozgrywki. Barca, gdy wygrywa LM to zawsze wygrywa przynajmniej dublet i to jest właśnie piękno tego klubu. Zawsze gra na wszystkich frontach
0
Masz na górze strony - TVP Sport
1
pa amb tomaquet
0
Budzik wystarcza
A mam swoje sprawy do załatwienia :D
1
Oczywiście, że mogą. W zeszłym sezonie Cou, Paulinho i Mina byli razem na boisku z Villarealem. Po prostu jest limit 3 zawodników spoza UE zarejestrowanych w drużynie
0
Właśnie dobrze. Akurat można się wyspać
1
Napisałem, że dwóch błaznów. Niech chłop się trochę pośmieje :D
31
Sprzedać póki gorący
0
Tu masz kilka profilów związanych z Barcą, no i dwóch błaznów:
https://x.com/robert_wojtczak
https://x.com/Kowal___30
https://x.com/FCBarcelonaB
https://x.com/FCBmasia
https://x.com/hen0x
https://x.com/barcabstuff
https://x.com/neurophate_
https://x.com/rac1
https://x.com/gerardromero
https://x.com/J_Krecidlo
https://x.com/DawidDulian
https://x.com/FCBarcelona_cat
https://x.com/FCBarcelona_es
https://x.com/FCBarcelona
https://x.com/Klatus
https://x.com/El_Jarek
0
A ja ani jednego ani drugiego nie lubię. Jakiś dziwny jestem :D
2
Toż to 5 rano normalna godzina do wstawania. W niedziele zazwyczaj budzę się przed 6, to akurat jutro sobie wstanę chwilkę wcześniej. Nic nadzwyczajnego
23
Oczywiście, że obudzić o 5. Jakby mecz był o 2 to inna sprawa, ale 5 to normalna godzina do wstawania
1
Tzw. seniorskie