26 lipca 2018, 21:59
0
Pytanie retorycznePrzecież niżej ewidentnie pisali, że to słowa Mestre
26 lipca 2018, 21:48
1
Z oficjalnej konferencji Malcoma?
26 lipca 2018, 21:38
Uwielbiam portugalski język :) Te "u" na końcu :D
26 lipca 2018, 19:53
18
Thiago Paco De Jong
26 lipca 2018, 19:42
Pogrubione nazwy użytkowników
26 lipca 2018, 19:39
4
O widzę estetyczne zmiany na stronie
26 lipca 2018, 17:56
3
Znalazłem tajną broń na działanie mobilnej w chromie. Trzeba wejść w tryb intognito i potem z niego wyjść
26 lipca 2018, 13:30
COPE strasznie straciło na wiarygodności. W dodatku to madryckie źródło , wiec trzeba podchodzić do info od nich z dystansem
26 lipca 2018, 11:27
5
Były już kiedyś szare , to może by i się białe udało Na takie stroje bym nie narzekał: https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/projects/404/12086515.54824d5fe8ef2.jpg https://pbs.twimg.com/media/DJoHK2kX0AEWrUm.jpg https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTb0e0wDi0hQe7V0gjEiSHuDYzItFefV9b_AaQ1AAwJ9dI4nq9L-w
26 lipca 2018, 11:21
Szczerze chciałbym zobaczyć kiedyś u nas białe wyjazdówki (oczywiście z ciemnymi spodenkami )
26 lipca 2018, 11:19
Myślę , że nie powinno być żadnego problemu
26 lipca 2018, 11:15
Komentarz usunięty przez użytkownika
26 lipca 2018, 10:36
Kurde, wczoraj mobilna na chrome śmigała, a dzisiaj znowu problemy
26 lipca 2018, 10:35
Zapewne Sergi
26 lipca 2018, 09:39
24
Spotkanie Malcoma z drużyną ;)
25 lipca 2018, 23:59
Czyli będąc konserwatystą można spędzać czas tylko z gronem brzydkich pań?
25 lipca 2018, 23:41
Ooo Juz działa ;)
25 lipca 2018, 23:25
Nadal nie mogę polecić i odpowiedzieć na komentarz. Trzeba wejść w dyskusję. Nawet po zamknięciu i otworzeniu strony
25 lipca 2018, 23:02
U mnie nadal są problemy. Muszę wejść w dyskusję , żeby odpowiedzieć. Bezpośrednio z La Ramblii nadal nie mogę
25 lipca 2018, 22:59
Ich. Większość użytkowników ma problemy z mobilną
25 lipca 2018, 22:27
10
Oficjalnie: André Schürrle w Fulham! Ładnie się zbroją < 3
25 lipca 2018, 15:23
Rakitić?
25 lipca 2018, 15:07
6
No zdrowa kobitka :)
25 lipca 2018, 14:25
Dosłownie minute temu ten komentarz czytałem :D
25 lipca 2018, 11:44
Bo gra słabo
25 lipca 2018, 11:01
Mogą zmienić ;)
25 lipca 2018, 09:39
Ja mam kolegę teraz w Grecji. Jak usłyszałem o tych pożarach to już myślę, że on dead, a ten mi zaraz wysyła zdjęcia jak się wyleguje na plaży :D
25 lipca 2018, 08:20
Tak dla informacji, Dembele w BVB rozegrał więcej meczów na lewej niż na prawej stronie ;)
24 lipca 2018, 22:51
52
Dokładnie, jak już do kogoś pretensje to do Bordeux i agentów Malcoma. Barca tylko złożyła ofertę
24 lipca 2018, 22:35
Malcom jutro będzie miał tylko badania? Bez podpisywania kontraktu i prezentacji?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Pytanie retoryczne
Przecież niżej ewidentnie pisali, że to słowa Mestre
1
Z oficjalnej konferencji Malcoma?
0
Uwielbiam portugalski język :)
Te "u" na końcu :D
18
Thiago
Paco
De Jong
1
Pogrubione nazwy użytkowników
4
O widzę estetyczne zmiany na stronie
3
Znalazłem tajną broń na działanie mobilnej w chromie. Trzeba wejść w tryb intognito i potem z niego wyjść
3
COPE strasznie straciło na wiarygodności. W dodatku to madryckie źródło , wiec trzeba podchodzić do info od nich z dystansem
5
Były już kiedyś szare , to może by i się białe udało
Na takie stroje bym nie narzekał:
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/projects/404/12086515.54824d5fe8ef2.jpg
https://pbs.twimg.com/media/DJoHK2kX0AEWrUm.jpg
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTb0e0wDi0hQe7V0gjEiSHuDYzItFefV9b_AaQ1AAwJ9dI4nq9L-w
0
Szczerze chciałbym zobaczyć kiedyś u nas białe wyjazdówki (oczywiście z ciemnymi spodenkami )
5
Myślę , że nie powinno być żadnego problemu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kurde, wczoraj mobilna na chrome śmigała, a dzisiaj znowu problemy
1
Zapewne Sergi
24
Spotkanie Malcoma z drużyną ;)
0
Czyli będąc konserwatystą można spędzać czas tylko z gronem brzydkich pań?
1
Ooo
Juz działa ;)
0
Nadal nie mogę polecić i odpowiedzieć na komentarz. Trzeba wejść w dyskusję. Nawet po zamknięciu i otworzeniu strony
0
U mnie nadal są problemy. Muszę wejść w dyskusję , żeby odpowiedzieć. Bezpośrednio z La Ramblii nadal nie mogę
0
Ich. Większość użytkowników ma problemy z mobilną
10
Oficjalnie: André Schürrle w Fulham!
Ładnie się zbroją < 3
0
Rakitić?
6
No zdrowa kobitka :)
3
Dosłownie minute temu ten komentarz czytałem :D
0
Bo gra słabo
1
Mogą zmienić ;)
0
Ja mam kolegę teraz w Grecji. Jak usłyszałem o tych pożarach to już myślę, że on dead, a ten mi zaraz wysyła zdjęcia jak się wyleguje na plaży :D
1
Tak dla informacji, Dembele w BVB rozegrał więcej meczów na lewej niż na prawej stronie ;)
52
Dokładnie, jak już do kogoś pretensje to do Bordeux i agentów Malcoma. Barca tylko złożyła ofertę
0
Malcom jutro będzie miał tylko badania? Bez podpisywania kontraktu i prezentacji?