16

Tu masz kilka profilów związanych z Barcą, no i dwóch błaznów:

https://x.com/robert_wojtczak]
https://x.com/Kowal___30]
https://x.com/FCBarcelonaB]
https://x.com/FCBmasia]
https://x.com/hen0x]
https://x.com/barcabstuff]
https://x.com/neurophate_]
https://x.com/rac1]
https://x.com/gerardromero]
https://x.com/J_Krecidlo]
https://x.com/DawidDulian]
https://x.com/FCBarcelona_cat]
https://x.com/FCBarcelona_es]
https://x.com/FCBarcelona]
https://x.com/Klatus]
https://x.com/El_Jarek]

0

Wątpię , że znajdzie się w 18 meczowej. Szczególnie, że wszyscy zawodnicy wrócili do treningów. Pewnie Valverde powoła wszystkich i zredukuje kadrę juz na miejscu

1

Kroenke juz w NFL nie jest zbyt lubiany przez Rams , a o Arsenalu juz nie wspomnę

41

Puig i Miranda nie pojechali na zgrupowanie Barcy B i trenują dziś z pierwszym zespołem! Czyli najprawdopodobniej udadzą się na SPH

5

Mina nie trenuje z zespołem!

3

No, ale Chelsea więcej za Belga nie wyciągnie, bo mu się za rok kontrakt kończy

1

Niby mają czas do końca okna, ale tak naprawdę jeśli MU nie znajdzie zastępcy przez 63 godzin to nie ma zbytnio szans

0

Jeśli nawet Romero piszę o zainteresowaniu, to ja w to wierzę

1


Puig sam odpowiada ;)

11

4-3-3, jest tylko możliwe, jeśli na boisku nie ma razem Suareza z Messim

9

Było już nawet dziś na La Ramblii bez cudzysłowia

1

1977- Tom Brady. GOAT w swoim sporcie ;)

0

Troll czy Explorer? :D

1

Rzetelny, szczególnie jeśli chodzi o włoską piłkę

6

Ech... Znowu ty

1

Chyba większość będzie miał już swoje numery, chociaż oficjalne przedstawienie kadry będzie podczas Pucharu Gampera

0

Jak dla mnie nie, mimo że uważam go za niezłego zawodnika, nawet lepszego od chociażby Denisa, to prostu nie ma dla niego miejsca w drużynie

14

Vidal jaki dumny, że udało mu się Mistera rozśmieszyć :D

4

Denis to młody talent i odpali :D

10

Mats - Semedo - Pique - Lenglet - Alba - Busquets - Arthur - Coutinho - Dembele - Messi - Suarez

3

Nawet jakby wolał, to i tak Marlon nie może zostać, bo nie ma miejsca dla graczy spoza UE

2

No i było narzekanie dzisiaj, że Suarez za gruby i proszę już schudł :D

6

No i oczywiście Ci piszący, że jakiś tam zawodnik z Indii jest na poziomie Messiego i Ronaldo :D

18

Zauważyłem, że zagraniczni fani Barcy są strasznie zakochani w Minie i Denisie. Jak tylko wspomnę na zagranicznych forach o ich sprzedaży, to od razy lecą teksty typu "fuck you, you idiot". Oczywiście najwięcej mają do powiedzenia kibice z Azji :D
Nawet przeczytałem dzisiaj, że Denis w przyszłym sezonie będzie zawodnikiem podstawowej jedenastki XD

4

Seniorski klub mamy jeden. Orion Niedrzwica. No i w gminie jeszcze LZS Krężnica Jara ;)

1

Ale chłopak ma 19 lat i nie rozegrał nawet pełnego meczu w Barcie B. Nawet Messi rozegrał sezon w zespole rezerw

1

Busquets, Rakitić, Vidal. Wszyscy powyżej 30 lat. Za rok/dwa Arturo i Ivan zapewne opuszczą klub, a Busi będzie powoli odchodził w rolę rezerwowego. Jak najbardziej jest też miejsce dla szkółki

2

Jak dla mnie częściej mecze lepszych drużyn powinien dostawać Javier Alberola Rojas. Młody sędzia, a na mnie wywarł duże wrażenie

0

Barca podobno miała do wydania 100mln na Griezmanna+60 mln. Antoine nie przyszedł, a sprzedaże/kupna są bliskie zbilansowania, więc kasa na Pogbę spokojnie jest

7

Jest 100 mln z Griezmanna, a poza tym z sprzedaży Barca już prawie zarobiła tyle co wydała za 4 nowych piłkarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?