Wątpię , że znajdzie się w 18 meczowej. Szczególnie, że wszyscy zawodnicy wrócili do treningów. Pewnie Valverde powoła wszystkich i zredukuje kadrę juz na miejscu
Zauważyłem, że zagraniczni fani Barcy są strasznie zakochani w Minie i Denisie. Jak tylko wspomnę na zagranicznych forach o ich sprzedaży, to od razy lecą teksty typu "fuck you, you idiot". Oczywiście najwięcej mają do powiedzenia kibice z Azji :D Nawet przeczytałem dzisiaj, że Denis w przyszłym sezonie będzie zawodnikiem podstawowej jedenastki XD
Busquets, Rakitić, Vidal. Wszyscy powyżej 30 lat. Za rok/dwa Arturo i Ivan zapewne opuszczą klub, a Busi będzie powoli odchodził w rolę rezerwowego. Jak najbardziej jest też miejsce dla szkółki
Barca podobno miała do wydania 100mln na Griezmanna+60 mln. Antoine nie przyszedł, a sprzedaże/kupna są bliskie zbilansowania, więc kasa na Pogbę spokojnie jest
16
Tu masz kilka profilów związanych z Barcą, no i dwóch błaznów:
https://x.com/robert_wojtczak]
https://x.com/Kowal___30]
https://x.com/FCBarcelonaB]
https://x.com/FCBmasia]
https://x.com/hen0x]
https://x.com/barcabstuff]
https://x.com/neurophate_]
https://x.com/rac1]
https://x.com/gerardromero]
https://x.com/J_Krecidlo]
https://x.com/DawidDulian]
https://x.com/FCBarcelona_cat]
https://x.com/FCBarcelona_es]
https://x.com/FCBarcelona]
https://x.com/Klatus]
https://x.com/El_Jarek]
0
Wątpię , że znajdzie się w 18 meczowej. Szczególnie, że wszyscy zawodnicy wrócili do treningów. Pewnie Valverde powoła wszystkich i zredukuje kadrę juz na miejscu
1
Kroenke juz w NFL nie jest zbyt lubiany przez Rams , a o Arsenalu juz nie wspomnę
41
Puig i Miranda nie pojechali na zgrupowanie Barcy B i trenują dziś z pierwszym zespołem! Czyli najprawdopodobniej udadzą się na SPH
5
Mina nie trenuje z zespołem!
3
No, ale Chelsea więcej za Belga nie wyciągnie, bo mu się za rok kontrakt kończy
1
Niby mają czas do końca okna, ale tak naprawdę jeśli MU nie znajdzie zastępcy przez 63 godzin to nie ma zbytnio szans
0
Jeśli nawet Romero piszę o zainteresowaniu, to ja w to wierzę
1
Puig sam odpowiada ;)
11
4-3-3, jest tylko możliwe, jeśli na boisku nie ma razem Suareza z Messim
9
Było już nawet dziś na La Ramblii bez cudzysłowia
1
1977- Tom Brady. GOAT w swoim sporcie ;)
0
Troll czy Explorer? :D
1
Rzetelny, szczególnie jeśli chodzi o włoską piłkę
6
Ech... Znowu ty
1
Chyba większość będzie miał już swoje numery, chociaż oficjalne przedstawienie kadry będzie podczas Pucharu Gampera
0
Jak dla mnie nie, mimo że uważam go za niezłego zawodnika, nawet lepszego od chociażby Denisa, to prostu nie ma dla niego miejsca w drużynie
14
Vidal jaki dumny, że udało mu się Mistera rozśmieszyć :D
4
Denis to młody talent i odpali :D
10
Mats - Semedo - Pique - Lenglet - Alba - Busquets - Arthur - Coutinho - Dembele - Messi - Suarez
3
Nawet jakby wolał, to i tak Marlon nie może zostać, bo nie ma miejsca dla graczy spoza UE
2
No i było narzekanie dzisiaj, że Suarez za gruby i proszę już schudł :D
6
No i oczywiście Ci piszący, że jakiś tam zawodnik z Indii jest na poziomie Messiego i Ronaldo :D
18
Zauważyłem, że zagraniczni fani Barcy są strasznie zakochani w Minie i Denisie. Jak tylko wspomnę na zagranicznych forach o ich sprzedaży, to od razy lecą teksty typu "fuck you, you idiot". Oczywiście najwięcej mają do powiedzenia kibice z Azji :D
Nawet przeczytałem dzisiaj, że Denis w przyszłym sezonie będzie zawodnikiem podstawowej jedenastki XD
4
Seniorski klub mamy jeden. Orion Niedrzwica. No i w gminie jeszcze LZS Krężnica Jara ;)
1
Ale chłopak ma 19 lat i nie rozegrał nawet pełnego meczu w Barcie B. Nawet Messi rozegrał sezon w zespole rezerw
1
Busquets, Rakitić, Vidal. Wszyscy powyżej 30 lat. Za rok/dwa Arturo i Ivan zapewne opuszczą klub, a Busi będzie powoli odchodził w rolę rezerwowego. Jak najbardziej jest też miejsce dla szkółki
2
Jak dla mnie częściej mecze lepszych drużyn powinien dostawać Javier Alberola Rojas. Młody sędzia, a na mnie wywarł duże wrażenie
0
Barca podobno miała do wydania 100mln na Griezmanna+60 mln. Antoine nie przyszedł, a sprzedaże/kupna są bliskie zbilansowania, więc kasa na Pogbę spokojnie jest
7
Jest 100 mln z Griezmanna, a poza tym z sprzedaży Barca już prawie zarobiła tyle co wydała za 4 nowych piłkarzy